•  
 
Menu strony
STRONA GŁÓWNA

LOTY GOŁĘBI

- 2011

- 2012

- 2013

- 2014

- 2015

- 2016

- 2017

- 2018

- 2019

GALERIA

SEKCJE

 

Aktualnie online
· Gości online: 2

· UĹźytkownikĂłw online: 0

· Łącznie uĹźytkownikĂłw: 2
· Najnowszy uĹźytkownik: stetelmajer
Logowanie
Nazwa uĹźytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
08.09.2013.-ŚWIEBODZIN

                                     - 1 -

 

 

        LISTA KONKURSOWA 04/2013

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                               Oddziału WOŁCZYN

 

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

 

               ŚWIEBODZIN

 

       ---------------------------------------------------------------------

                   LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP, POLSKI i REGIONU

 

       Data odbytego lotu                               - 08.09.2013 rok

       Odległość do punktu średniego oddziału           - 224710 [m]

       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 15°31'42.0"-52°15'39.0"

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:05:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        

       Punkty stałe za konkurs                          - 25.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 89

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2323

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 581

       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 465

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 10:16:13

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1098.86 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 11:00:52

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 888.77 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.48m.20s.

       Czas przetwarzania lotu : 2013-09-11 / 20:28:48

 

 

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Kl.0|Pul |Cham|Konk.|% Ngr|

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                    |WOŁCZYN        | 20|  585| 585|   0|   0|  121| 20.7|

                    |BOGACICA       | 11|  245| 245|   0|   0|   77| 31.4|

                    |BORKOWICE      | 12|  292| 292|   0|   0|   54| 18.5|

                    |BRZEZINKI      |  6|  149| 149|   0|   0|   41| 27.5|

                    |BYCZYNA        | 19|  482| 482|   0|   0|  109| 22.6|

                    |ZAWIŚĆ         | 10|  222| 222|   0|   0|   38| 17.1|

                    |LASKI          | 11|  348| 348|   0|   0|  141| 40.5|

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                    | RAZEM ODDZIAŁ | 89| 2323|2323|   0|   0|  581| 25.0|

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                 WSPÓLNY PUNKT WKŁADAŃ: WOŁCZYN+BRZEZINKI

 

                  NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :

                 ------------------------------------------

           PIĘDZIOCH MIROSŁAW       sek  7   -  8 konk.   198.56 pkt.

           MAKIOLA DARIUSZ          sek  7   -  8 konk.   188.81 pkt.

           KUBOT ANTONI             sek  7   -  8 konk.   188.25 pkt.

           IDASIAK SŁAWOMIR         sek  5   -  8 konk.   185.74 pkt.

           KUBOT PIOTR              sek  7   -  8 konk.   184.73 pkt.

 

         SEKRETARZ                                           PREZES


 

       08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 2 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

   1 PLUTA MIROSŁAW         7 26- 4- 4 M 10:16:13  1098.86   0.43 100.00 25.00 210120

   2 KUBOT ANTONI           7 81-34- 8 M 10:16:14  1096.41   0.86  99.78 24.98 209670

   3 GMYREK KAZIMIERZ       5 25- 7- 7 S 10:35:11  1095.85   1.29  99.57 24.97 230330

   4 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 28-21- 8 S 10:17:41  1091.43   1.72  99.35 24.95 210300

   5 KUBOT ANTONI           7 < 2>   8 - 10:17:57  1086.65   2.15  99.14 24.94 209670

   6 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 2>   7 - 10:19:33  1080.96   2.58  98.92 24.92 210300

   7 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 3>  10 S 10:19:38  1080.49   3.01  98.71 24.91 210300

   8 KUBOT ANTONI           7 < 3>  27 M 10:19:28  1078.18   3.44  98.49 24.89 209670

   9 KREUTZMAN MARCEL       3 42-14- 8 M 10:38:37  1075.24   3.87  98.28 24.88 229690

  10 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 4>  11 S 10:20:42  1074.60   4.30  98.06 24.86 210300

  11 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 5>  15 S 10:21:37  1069.59   4.74  97.85 24.84 210300

  12 MIZERNY MARIAN         2 42-14- 7 - 10:42:42  1060.91   5.17  97.63 24.83 230960

  13 KUBOT PIOTR            7 45-26- 8 - 10:23:24  1059.88   5.60  97.42 24.81 210280

  14 KONARSKI A I G         1 39-17- 6 - 10:36:51  1055.18   6.03  97.20 24.80 223540

  15 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 6>  16 S 10:24:41  1053.17   6.46  96.99 24.78 210300

  16 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 7>  17 - 10:25:38  1048.18   6.89  96.77 24.77 210300

  17 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 8>  18 S 10:25:39  1048.09   7.32  96.56 24.75 210300

  17 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 < 9>  19 S 10:25:39  1048.09   7.32  96.56 24.75 210300

  19 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <10>  20 S 10:25:40  1048.01   8.18  96.13 24.72 210300

  20 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <11>  31 - 10:25:42  1047.83   8.61  95.91 24.71 210300

  21 FERENC EUGENIUSZ       2 33-15- 8 - 10:46:09  1046.17   9.04  95.70 24.69 231360

  22 KUBOT PIOTR            7 < 2>  24 M 10:26:02  1046.00   9.47  95.48 24.67 210280

  23 BAŃSKI KRZYSZTOF       1 36- 6- 6 S 10:43:50  1045.64   9.90  95.27 24.66 228820

  24 KUBOT PIOTR            7 < 3>  26 - 10:26:11  1045.22  10.33  95.05 24.64 210280

  25 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 58-14- 4 - 10:50:39  1044.80  10.76  94.84 24.63 235760

  26 KUBOT PIOTR            7 < 4>  42 - 10:26:16  1044.78  11.19  94.62 24.61 210280

  27 KUBOT ANTONI           7 < 4>  58 - 10:25:45  1044.43  11.62  94.41 24.60 209670

  28 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 2> 134 - 10:51:20  1041.65  12.05  94.19 24.58 235760

  29 IDASIAK SŁAWOMIR       5 62-28- 8 - 10:43:57  1040.92  12.48  93.98 24.57 227910

  30 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 2>  56 M 10:44:14  1039.58  12.91  93.76 24.55 227910

  31 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <12>  32 S 10:27:28  1038.69  13.34  93.55 24.53 210300

  32 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <13>  33 S 10:27:30  1038.52  13.78  93.33 24.52 210300

  33 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <14>  54 - 10:27:31  1038.43  14.21  93.12 24.50 210300

  34 ŚNIEŻEK JÓZEF          5 22- 5- 5 S 10:42:38  1036.79  14.64  92.90 24.49 225640

  35 KANIOWICZ JOACHIM      5 20- 3- 3 M 10:39:03  1036.30  15.07  92.69 24.47 221820

  36 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 22- 6- 5 S 10:36:20  1036.23  15.50  92.47 24.46 218990

  37 KANIOWICZ MATEUSZ      5 17- 4- 4 M 10:39:57  1031.96  15.93  92.26 24.44 221820

  38 MAKARA DARIUSZ         1 18- 7- 7 S 10:40:40  1030.34  16.36  92.04 24.43 222210

  39 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 11- 5- 5 S 10:51:42  1030.22  16.79  91.83 24.41 233550

  40 ŁACINA MARCIN          4 12- 3- 3 S 10:42:46  1030.14  17.22  91.61 24.39 224330

  41 KNOPP ANDRZEJ          2 20-11- 8 M 10:51:14  1028.98  17.65  91.40 24.38 232790

  42 KUBOT PIOTR            7 < 5>  63 M 10:29:23  1028.85  18.08  91.18 24.36 210280

  43 MAKIOLA DARIUSZ        7 55-35- 8 S 10:31:11  1028.84  18.51  90.97 24.35 212130

  44 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 2>  46 S 10:31:16  1028.43  18.94  90.75 24.33 212130

  45 MIZERNY MARIAN         2 < 2>  49 M 10:49:38  1028.16  19.37  90.54 24.32 230960

  46 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 3>  47 S 10:31:20  1028.09  19.80  90.32 24.30 212130

  47 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 4>  50 - 10:31:22  1027.93  20.23  90.11 24.29 212130

  48 NOWAK KRYSTIAN         2 17- 7- 7 S 10:49:56  1027.86  20.66  89.89 24.27 231200

  49 MIZERNY MARIAN         2 < 3>  73 M 10:49:44  1027.71  21.09  89.68 24.26 230960

  50 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 5>  51 - 10:31:25  1027.68  21.52  89.46 24.24 212130

  50 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 6>  72 - 10:31:25  1027.68  21.52  89.46 24.24 212130

  52 KANIOWICZ MATEUSZ      5 < 2> 173 M 10:40:52  1027.58  22.38  89.03 24.21 221820

  53 PIECHOTA MARCIN        5 31-16- 8 M 10:47:40  1026.96  22.82  88.82 24.19 228670

  54 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <15>  57 S 10:29:50  1026.69  23.25  88.60 24.18 210300

  55 RADWAŃSKI MAREK        1 21- 9- 8 M 10:42:50  1025.97  23.68  88.39 24.16 223490

  56 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 3>  59 M 10:47:25  1024.70  24.11  88.17 24.15 227910

  57 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <16> 141 S 10:30:14  1024.69  24.54  87.96 24.13 210300

  58 KUBOT ANTONI           7 < 5>  60 - 10:29:39  1024.53  24.97  87.74 24.12 209670

  59 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 4>  64 M 10:47:29  1024.39  25.40  87.53 24.10 227910

  60 KUBOT ANTONI           7 < 6>  70 - 10:29:53  1023.36  25.83  87.31 24.08 209670


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 3 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

  61 KONARSKI A I G         1 < 2>  91 - 10:43:29  1023.14  26.26  87.10 24.07 223540

  62 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 51-11- 5 - 10:41:46  1020.73  26.69  86.88 24.05 221260

  63 KUBOT PIOTR            7 < 6>  65 - 10:31:10  1019.95  27.12  86.67 24.04 210280

  64 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 5>  85 M 10:48:34  1019.43  27.55  86.45 24.02 227910

  65 KUBOT PIOTR            7 < 7>  66 M 10:31:17  1019.37  27.98  86.24 24.01 210280

  66 KUBOT PIOTR            7 < 8>  80 M 10:31:23  1018.88  28.41  86.02 23.99 210280

  67 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 52-15- 5 S 10:47:05  1018.72  28.84  85.81 23.98 226240

  68 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 2>  71 S 10:51:09  1018.48  29.27  85.59 23.96 230330

  69 PROROK MARCIN          5 27- 4- 3 S 10:54:47  1017.70  29.70  85.38 23.94 233850

  70 KUBOT ANTONI           7 < 7>  74 - 10:31:05  1017.40  30.13  85.16 23.93 209670

  71 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 3> 126 S 10:51:29  1016.98  30.56  84.95 23.91 230330

  72 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 7>  83 - 10:33:42  1016.44  30.99  84.73 23.90 212130

  73 MIZERNY MARIAN         2 < 4>  75 - 10:52:15  1016.33  31.42  84.52 23.88 230960

  74 KUBOT ANTONI           7 < 8>  82 M 10:31:23  1015.93  31.86  84.30 23.87 209670

  75 MIZERNY MARIAN         2 < 5> 119 - 10:52:26  1015.51  32.29  84.09 23.85 230960

  76 KNOPP ANDRZEJ          2 < 2>  92 M 10:54:25  1014.70  32.72  83.87 23.84 232790

  77 WODARA ALFRED PIOTR    3 34-11- 6 S 10:55:10  1014.53  33.15  83.66 23.82 233510

  78 BAŃSKI KRZYSZTOF       1 < 2> 218 S 10:50:46  1013.52  33.58  83.44 23.81 228820

  79 KINDER JÓZEF           2 30-10- 8 S 10:51:27  1012.54  34.01  83.23 23.79 229290

  80 KUBOT PIOTR            7 < 9>  81 - 10:32:53  1011.53  34.44  83.01 23.77 210280

  81 KUBOT PIOTR            7 <10>  95 - 10:32:57  1011.20  34.87  82.80 23.76 210280

  82 KUBOT ANTONI           7 < 9>  84 - 10:32:23  1011.03  35.30  82.58 23.74 209670

  83 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 8>  96 - 10:34:57  1010.38  35.73  82.37 23.73 212130

  84 KUBOT ANTONI           7 <10>  86 M 10:32:35  1010.05  36.16  82.15 23.71 209670

  85 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 6>  99 M 10:50:50  1009.20  36.59  81.94 23.70 227910

  86 KUBOT ANTONI           7 <11>  88 - 10:32:47  1009.08  37.02  81.72 23.68 209670

  87 SMYREK ALOJZY          3 23- 5- 5 S 10:57:38  1008.54  37.45  81.51 23.67 234620

  88 KUBOT ANTONI           7 <12>  97 - 10:32:57  1008.27  37.88  81.29 23.65 209670

  89 NOWAK KRYSTIAN         2 < 2> 151 S 10:54:21  1008.07  38.31  81.08 23.63 231200

  90 BILIŃSKI JAN           6 18- 3- 3 S 10:41:25  1007.50  38.74  80.86 23.62 218040

  91 KONARSKI A I G         1 < 3> 135 S 10:47:10  1006.18  39.17  80.65 23.60 223540

  92 KNOPP ANDRZEJ          2 < 3> 267 M 10:56:23  1006.08  39.60  80.43 23.59 232790

  93 KINDER JÓZEF           2 < 2> 116 S 10:53:06  1005.22  40.03  80.22 23.57 229290

  94 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 24- 5- 5 S 10:55:01  1005.14  40.46  80.00 23.56 231200

  95 KUBOT PIOTR            7 <11> 125 M 10:34:15  1004.92  40.90  79.78 23.54 210280

  96 MAKIOLA DARIUSZ        7 < 9>  98 S 10:36:10  1004.56  41.33  79.57 23.53 212130

  97 KUBOT ANTONI           7 <13> 128 M 10:33:55  1003.61  41.76  79.35 23.51 209670

  98 MAKIOLA DARIUSZ        7 <10> 100 S 10:36:29  1003.06  42.19  79.14 23.49 212130

  99 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 7> 118 - 10:52:13  1003.05  42.62  78.92 23.48 227910

 100 MAKIOLA DARIUSZ        7 <11> 101 - 10:36:57  1000.85  43.05  78.71 23.46 212130

 101 MAKIOLA DARIUSZ        7 <12> 105 - 10:36:59  1000.69  43.48  78.49 23.45 212130

 102 CHMURA MAREK           6 48-13- 8 S 10:45:36  1000.63  43.91  78.28 23.43 220740

 103 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 2> 216 - 10:58:36   999.62  44.34  78.06 23.42 233510

 104 DROZD EDWARD           5 16- 3- 3 S 10:49:49   999.61  44.77  77.85 23.40 224730

 105 MAKIOLA DARIUSZ        7 <13> 114 S 10:37:19   999.12  45.20  77.63 23.39 212130

 106 FERENC EUGENIUSZ       2 < 2> 178 M 10:56:55   997.60  45.63  77.42 23.37 231360

 107 BAR ANDRZEJ            4 59-11- 7 S 10:49:03   997.37  46.06  77.20 23.36 223460

 108 PIECHOTA MARCIN        5 < 2> 112 M 10:54:17   997.33  46.49  76.99 23.34 228670

 109 GAZDECKI WIKTOR        1 20- 2- 2 S 10:50:11   997.10  46.92  76.77 23.32 224530

 110 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 37-17- 8 - 10:45:32   997.08  47.35  76.56 23.31 219890

 111 KUPILAS HUBERT         6 38- 4- 3 S 10:43:43   996.77  47.78  76.34 23.29 218010

 112 PIECHOTA MARCIN        5 < 3> 127 M 10:54:26   996.67  48.21  76.13 23.28 228670

 113 KREUTZMAN MARCEL       3 < 2> 205 M 10:55:34   996.20  48.64  75.91 23.26 229690

 114 MAKIOLA DARIUSZ        7 <14> 120 - 10:38:05   995.53  49.07  75.70 23.25 212130

 115 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 2> 137 S 10:47:18   995.32  49.50  75.48 23.23 221260

 116 KINDER JÓZEF           2 < 3> 164 S 10:55:32   994.61  49.94  75.27 23.22 229290

 117 KINDER DANIEL          2 24-10- 8 S 10:55:39   994.10  50.37  75.05 23.20 229290

 118 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 8> 150 - 10:54:16   994.08  50.80  74.84 23.18 227910

 119 MIZERNY MARIAN         2 < 6> 234 - 10:57:24   993.80  51.23  74.62 23.17 230960

 120 MAKIOLA DARIUSZ        7 <15> 142 S 10:38:36   993.12  51.66  74.41 23.15 212130


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 4 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 121 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 2> 477 S 10:57:52   992.84  52.09  74.19 23.14 231200

 122 CICHOŃ PIOTR           1 17- 4- 4 S 10:38:25   992.61  52.52  73.98 23.12 211840

 123 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 23-10- 8 S 10:51:16   992.15  52.95  73.76 23.11 224490

 124 CICHOŃ PIOTR           1 < 2> 442 S 10:38:38   991.61  53.38  73.55 23.09 211840

 125 KUBOT PIOTR            7 <12> 139 M 10:37:06   991.42  53.81  73.33 23.08 210280

 126 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 4> 159 S 10:57:25   991.02  54.24  73.12 23.06 230330

 127 PIECHOTA MARCIN        5 < 4> 143 - 10:55:47   990.84  54.67  72.90 23.04 228670

 128 KUBOT ANTONI           7 <14> 129 M 10:36:37   990.80  55.10  72.69 23.03 209670

 129 KUBOT ANTONI           7 <15> 145 - 10:36:51   989.71  55.53  72.47 23.01 209670

 130 DYBUL MARIUSZ          7 10- 3- 3 M 10:39:02   989.61  55.96  72.26 23.00 211810

 131 GRUSA WALDEMAR         1 56- 6- 5 S 10:52:24   989.01  56.39  72.04 22.98 224900

 132 SMYREK ALOJZY          3 < 2> 133 S 11:02:15   988.91  56.82  71.83 22.97 234620

 133 SMYREK ALOJZY          3 < 3> 351 S 11:02:19   988.64  57.25  71.61 22.95 234620

 134 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 3> 201 - 11:03:33   988.30  57.68  71.40 22.94 235760

 135 KONARSKI A I G         1 < 4> 138 S 10:51:28   987.08  58.11  71.18 22.92 223540

 136 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 2> 259 S 10:46:52   987.03  58.54  70.97 22.91 218990

 137 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 3> 176 - 10:49:12   986.89  58.98  70.75 22.89 221260

 138 KONARSKI A I G         1 < 5> 140 S 10:51:33   986.71  59.41  70.54 22.87 223540

 139 KUBOT PIOTR            7 <13> 161 - 10:38:08   986.61  59.84  70.32 22.86 210280

 140 KONARSKI A I G         1 < 6> 231 S 10:51:35   986.57  60.27  70.11 22.84 223540

 141 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <17> 232 S 10:38:14   986.24  60.70  69.89 22.83 210300

 142 MAKIOLA DARIUSZ        7 <16> 174 - 10:40:06   986.19  61.13  69.68 22.81 212130

 143 PIECHOTA MARCIN        5 < 5> 144 - 10:56:55   986.00  61.56  69.46 22.80 228670

 144 PIECHOTA MARCIN        5 < 6> 149 M 10:56:57   985.86  61.99  69.25 22.78 228670

 145 KUBOT ANTONI           7 <16> 146 - 10:37:48   985.29  62.42  69.03 22.77 209670

 146 KUBOT ANTONI           7 <17> 221 M 10:37:56   984.67  62.85  68.82 22.75 209670

 147 MARSZAŁEK EMIL         5  9- 1- 1 S 10:59:55   983.92  63.28  68.60 22.73 231140

 148 ZIMOCH DAWID           7 16- 6- 6 M 10:38:52   983.37  63.71  68.39 22.72 210310

 149 PIECHOTA MARCIN        5 < 7> 213 M 10:57:35   983.17  64.14  68.17 22.70 228670

 150 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 9> 162 - 10:56:53   982.87  64.57  67.96 22.69 227910

 151 NOWAK KRYSTIAN         2 < 3> 171 S 11:00:15   982.78  65.00  67.74 22.67 231200

 152 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 2> 154 - 10:48:47   982.60  65.43  67.53 22.66 219890

 152 BAR ANDRZEJ            4 < 2> 211 - 10:52:25   982.60  65.43  67.53 22.66 223460

 154 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 3> 157 S 10:48:49   982.46  66.29  67.10 22.63 219890

 155 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 23- 9- 7 - 10:49:59   982.34  66.72  66.88 22.61 221010

 156 RADWAŃSKI MAREK        1 < 2> 239 M 10:52:33   982.16  67.15  66.67 22.59 223490

 157 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 4> 168 - 10:48:54   982.09  67.59  66.45 22.58 219890

 158 MAKARA DARIUSZ         1 < 2> 263 S 10:51:17   982.00  68.02  66.24 22.56 222210

 159 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 5> 409 S 10:59:39   981.59  68.45  66.02 22.55 230330

 160 MACIEJEWSKI-KURZAWA    7 19- 7- 7 M 10:36:11   981.28  68.88  65.81 22.53 207230

 161 KUBOT PIOTR            7 <14> 172 M 10:39:26   980.63  69.31  65.59 22.52 210280

 162 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <10> 165 - 10:57:27   980.47  69.74  65.38 22.50 227910

 163 GWÓŹDŹ EUGENIUSZ       6 20- 3- 3 S 10:49:50   980.10  70.17  65.16 22.49 220360

 164 KINDER JÓZEF           2 < 4> 166 S 10:58:57   980.08  70.60  64.95 22.47 229290

 165 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <11> 167 - 10:57:33   980.05  71.03  64.73 22.46 227910

 166 KINDER JÓZEF           2 < 5> 185 S 10:58:59   979.94  71.46  64.52 22.44 229290

 167 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <12> 169 - 10:57:35   979.91  71.89  64.30 22.42 227910

 168 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 5> 195 S 10:49:30   979.47  72.32  64.09 22.41 219890

 169 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <13> 189 - 10:57:42   979.42  72.75  63.87 22.39 227910

 170 KINDER DANIEL          2 < 2> 242 S 10:59:11   979.10  73.18  63.66 22.38 229290

 171 NOWAK KRYSTIAN         2 < 4> 385 S 11:01:11   978.90  73.61  63.44 22.36 231200

 172 KUBOT PIOTR            7 <15> 184 - 10:39:52   978.65  74.04  63.23 22.35 210280

 173 KANIOWICZ MATEUSZ      5 < 3> 518 M 10:51:47   978.11  74.47  63.01 22.33 221820

 174 MAKIOLA DARIUSZ        7 <17> 175 - 10:41:54   978.01  74.90  62.80 22.32 212130

 175 MAKIOLA DARIUSZ        7 <18> 177 - 10:41:59   977.63  75.33  62.58 22.30 212130

 176 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 4> 202 - 10:51:21   977.51  75.76  62.37 22.28 221260

 177 MAKIOLA DARIUSZ        7 <19> 181 S 10:42:01   977.48  76.19  62.15 22.27 212130

 178 FERENC EUGENIUSZ       2 < 3> 191 M 11:01:43   977.37  76.63  61.94 22.25 231360

 179 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW  5 29- 3- 3 M 10:59:04   977.33  77.06  61.72 22.24 228760

 180 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 2> 182 S 10:51:13   976.98  77.49  61.51 22.22 221010


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 5 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 181 MAKIOLA DARIUSZ        7 <20> 183 S 10:42:08   976.96  77.92  61.29 22.21 212130

 182 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 3> 294 S 10:51:16   976.77  78.35  61.08 22.19 221010

 183 MAKIOLA DARIUSZ        7 <21> 193 - 10:42:21   975.98  78.78  60.86 22.18 212130

 184 KUBOT PIOTR            7 <16> 223 - 10:40:28   975.93  79.21  60.65 22.16 210280

 185 KINDER JÓZEF           2 < 6> 318 S 11:00:11   974.94  79.64  60.43 22.14 229290

 186 ŚNIEŻEK JÓZEF          5 < 2> 264 S 10:56:30   974.69  80.07  60.22 22.13 225640

 187 WOLNY KRZYSZTOF        4 26- 8- 6 S 10:54:50   974.62  80.50  60.00 22.11 224000

 188 CHMURA MAREK           6 < 2> 197 S 10:51:40   973.85  80.93  59.78 22.10 220740

 189 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <14> 190 - 10:59:02   973.84  81.36  59.57 22.08 227910

 190 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <15> 192 M 10:59:03   973.77  81.79  59.35 22.07 227910

 191 FERENC EUGENIUSZ       2 < 4> 207 - 11:02:37   973.67  82.22  59.14 22.05 231360

 192 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <16> 252 M 10:59:10   973.28  82.65  58.92 22.04 227910

 193 MAKIOLA DARIUSZ        7 <22> 194 - 10:43:07   972.55  83.08  58.71 22.02 212130

 194 MAKIOLA DARIUSZ        7 <23> 196 S 10:43:16   971.88  83.51  58.49 22.01 212130

 195 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 6> 199 - 10:51:16   971.82  83.94  58.28 21.99 219890

 196 MAKIOLA DARIUSZ        7 <24> 204 S 10:43:19   971.66  84.37  58.06 21.97 212130

 197 CHMURA MAREK           6 < 3> 200 S 10:52:16   971.28  84.80  57.85 21.96 220740

 198 CHRZĄSZCZ LESZEK       6 32- 5- 3 S 10:51:46   971.22  85.23  57.63 21.94 220240

 199 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 7> 203 S 10:51:27   971.03  85.67  57.42 21.93 219890

 200 CHMURA MAREK           6 < 4> 229 S 10:52:21   970.93  86.10  57.20 21.91 220740

 201 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 4> 269 S 11:07:51   970.81  86.53  56.99 21.90 235760

 202 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 5> 306 S 10:52:56   970.72  86.96  56.77 21.88 221260

 203 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 8> 258 S 10:51:36   970.39  87.39  56.56 21.87 219890

 204 MAKIOLA DARIUSZ        7 <25> 293 - 10:43:37   970.33  87.82  56.34 21.85 212130

 205 KREUTZMAN MARCEL       3 < 3> 220 M 11:01:44   970.25  88.25  56.13 21.83 229690

 206 KUPILAS HUBERT         6 < 2> 511 S 10:49:44   970.08  88.68  55.91 21.82 218010

 207 FERENC EUGENIUSZ       2 < 5> 210 - 11:03:35   969.72  89.11  55.70 21.80 231360

 208 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 2> 209 S 10:56:32   969.58  89.54  55.48 21.79 224490

 209 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 3> 266 S 10:56:33   969.51  89.97  55.27 21.77 224490

 210 FERENC EUGENIUSZ       2 < 6> 219 M 11:03:39   969.45  90.40  55.05 21.76 231360

 211 BAR ANDRZEJ            4 < 3> 212 S 10:55:35   969.11  90.83  54.84 21.74 223460

 212 BAR ANDRZEJ            4 < 4> 300 S 10:55:36   969.04  91.26  54.62 21.73 223460

 213 PIECHOTA MARCIN        5 < 8> 230 M 11:01:03   968.74  91.69  54.41 21.71 228670

 214 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW  5 < 2> 493 M 11:01:12   968.50  92.12  54.19 21.69 228760

 215 SZWONDER ZBIGNIEW      1 42- 7- 4 S 10:54:30   968.28  92.55  53.98 21.68 222220

 216 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 3> 278 S 11:06:13   968.05  92.98  53.76 21.66 233510

 217 MARCINISZYN EDWARD     1 44-11- 6 - 10:55:48   967.50  93.41  53.55 21.65 223300

 218 BAŃSKI KRZYSZTOF       1 < 3> 326 S 11:01:35   967.19  93.84  53.33 21.63 228820

 219 FERENC EUGENIUSZ       2 < 7> 256 M 11:04:15   967.02  94.27  53.12 21.62 231360

 220 KREUTZMAN MARCEL       3 < 4> 222 - 11:02:32   966.98  94.71  52.90 21.60 229690

 221 KUBOT ANTONI           7 <18> 224 - 10:41:50   966.96  95.14  52.69 21.59 209670

 222 KREUTZMAN MARCEL       3 < 5> 236 - 11:02:35   966.78  95.57  52.47 21.57 229690

 223 KUBOT PIOTR            7 <17> 235 - 10:42:33   966.58  96.00  52.26 21.56 210280

 224 KUBOT ANTONI           7 <19> 226 - 10:41:57   966.44  96.43  52.04 21.54 209670

 225 ZIMOCH DAWID           7 < 2> 265 M 10:42:51   965.39  96.86  51.83 21.52 210310

 226 KUBOT ANTONI           7 <20> 233 M 10:42:13   965.26  97.29  51.61 21.51 209670

 227 GNATZY PAWEŁ           5 22- 7- 7 S 11:09:39   964.60  97.72  51.40 21.49 235990

 228 JANKI RAFAŁ            5 20- 3- 3 S 11:01:34   964.38  98.15  51.18 21.48 228140

 229 CHMURA MAREK           6 < 5> 270 S 10:53:58   964.07  98.58  50.97 21.46 220740

 230 PIECHOTA MARCIN        5 < 9> 281 M 11:02:12   964.04  99.01  50.75 21.45 228670

 231 KONARSKI A I G         1 < 7> 243 - 10:56:55   963.88  99.44  50.54 21.43 223540

 232 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <18> 299 - 10:43:12   963.79  99.87  50.32 21.42 210300

 233 KUBOT ANTONI           7 <21> 247 - 10:42:42   963.11 100.30  50.11 21.40 209670

 234 MIZERNY MARIAN         2 < 7> 279 - 11:04:59   962.40 100.73  49.89 21.38 230960

 235 KUBOT PIOTR            7 <18> 416 - 10:43:31   962.31 101.16  49.68 21.37 210280

 236 KREUTZMAN MARCEL       3 < 6> 286 M 11:03:50   961.72 101.59  49.46 21.35 229690

 237 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 2> 240 - 11:00:16   961.63 102.02  49.25 21.34 226240

 238 BILIŃSKI JAN           6 < 2> 333 S 10:51:49   961.31 102.45  49.03 21.32 218040

 239 RADWAŃSKI MAREK        1 < 3> 260 M 10:57:33   961.04 102.88  48.82 21.31 223490

 240 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 3> 277 - 11:00:25   961.02 103.31  48.60 21.29 226240


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 6 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 241 MACIEJEWSKI-KURZAWA    7 < 2> 343 M 10:40:42   960.73 103.75  48.39 21.28 207230

 242 KINDER DANIEL          2 < 3> 257 S 11:03:41   960.65 104.18  48.17 21.26 229290

 243 KONARSKI A I G         1 < 8> 245 - 10:57:49   960.15 104.61  47.96 21.24 223540

 244 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 2> 366 - 10:58:19   960.07 105.04  47.74 21.23 224000

 245 KONARSKI A I G         1 < 9> 280 S 10:57:57   959.61 105.47  47.53 21.21 223540

 246 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 16- 1- 1 S 10:57:40   959.57 105.90  47.31 21.20 223260

 247 KUBOT ANTONI           7 <22> 297 - 10:43:38   959.00 106.33  47.10 21.18 209670

 248 HAŁAWIN DANIEL         1 46- 7- 6 S 10:56:32   958.91 106.76  46.88 21.17 222020

 249 GWÓŹDŹ EUGENIUSZ       6 < 2> 254 S 10:55:02   957.95 107.19  46.67 21.15 220360

 250 GRUSA WALDEMAR         1 < 2> 315 S 10:59:49   957.77 107.62  46.45 21.14 224900

 251 JANKI RAFAŁ            5 < 2> 567 S 11:03:15   957.57 108.05  46.24 21.12 228140

 252 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <17> 274 M 11:03:03   957.40 108.48  46.02 21.11 227910

 253 GLIED ANDRZEJ          6 23- 3- 3 S 10:56:19   956.87 108.91  45.81 21.09 221340

 254 GWÓŹDŹ EUGENIUSZ       6 < 3> 643 S 10:55:21   956.63 109.34  45.59 21.07 220360

 255 BAR ANDRZEJ            1 35- 5- 2 S 10:48:27   956.32 109.77  45.38 21.06 213690

 256 FERENC EUGENIUSZ       2 < 8> 346 M 11:06:59   956.10 110.20  45.16 21.04 231360

 257 KINDER DANIEL          2 < 4> 368 S 11:04:54   955.77 110.63  44.95 21.03 229290

 258 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 9> 311 S 10:55:09   955.42 111.06  44.73 21.01 219890

 259 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 3> 272 S 10:54:14   955.32 111.49  44.52 21.00 218990

 260 RADWAŃSKI MAREK        1 < 4> 268 M 10:58:57   955.29 111.92  44.30 20.98 223490

 261 URBAŃSKI BOGDAN        5 42- 1- 0 - 11:01:48   955.24 112.35  44.09 20.97 226200

 262 BĄK EUGENIUSZ          3 18- 4- 4 M 11:03:27   955.13 112.79  43.87 20.95 227750

 263 MAKARA DARIUSZ         1 < 3> 275 S 10:57:49   954.44 113.22  43.66 20.93 222210

 264 ŚNIEŻEK JÓZEF          5 < 3> 288 S 11:01:29   954.15 113.65  43.44 20.92 225640

 264 ZIMOCH DAWID           7 < 3> 390 M 10:45:25   954.15 113.65  43.44 20.92 210310

 266 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 4> 331 S 11:00:22   953.79 114.51  43.01 20.89 224490

 267 KNOPP ANDRZEJ          2 < 4> 339 M 11:09:12   953.28 114.94  42.80 20.87 232790

 268 RADWAŃSKI MAREK        1 < 5> 345 M 10:59:33   952.85 115.37  42.58 20.86 223490

 269 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 5> 283 S 11:12:31   952.50 115.80  42.37 20.84 235760

 270 CHMURA MAREK           6 < 6> 292 S 10:56:45   952.49 116.23  42.15 20.83 220740

 271 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 2> 392 M 10:57:58   952.15 116.66  41.94 20.81 221820

 272 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 4> 429 - 10:55:07   951.65 117.09  41.72 20.79 218990

 273 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 2> 334 S 11:10:28   951.45 117.52  41.51 20.78 233550

 274 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <18> 285 M 11:04:34   951.34 117.95  41.29 20.76 227910

 275 MAKARA DARIUSZ         1 < 4> 325 S 10:58:36   951.24 118.38  41.08 20.75 222210

 276 BĄK EUGENIUSZ          3 < 2> 302 M 11:04:30   950.94 118.81  40.86 20.73 227750

 277 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 4> 290 S 11:02:58   950.72 119.24  40.65 20.72 226240

 278 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 4> 284 S 11:10:37   950.71 119.67  40.43 20.70 233510

 279 MIZERNY MARIAN         2 < 8> 329 M 11:08:02   950.32 120.10  40.22 20.69 230960

 280 KONARSKI A I G         1 <10> 337 - 11:00:16   950.16 120.53  40.00 20.67 223540

 281 PIECHOTA MARCIN        5 <10> 383 M 11:05:42   950.02 120.96  39.78 20.66 228670

 282 MARCINISZYN EDWARD     1 < 2> 330 - 11:00:04   949.94 121.39  39.57 20.64 223300

 283 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 6> 319 S 11:13:14   949.75 121.83  39.35 20.62 235760

 284 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 5> 303 - 11:10:57   949.42 122.26  39.14 20.61 233510

 285 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <19> 287 - 11:05:05   949.30 122.69  38.92 20.59 227910

 286 KREUTZMAN MARCEL       3 < 7> 308 - 11:07:01   949.07 123.12  38.71 20.58 229690

 287 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <20> 289 M 11:05:09   949.03 123.55  38.49 20.56 227910

 288 ŚNIEŻEK JÓZEF          5 < 4> 405 S 11:02:47   948.93 123.98  38.28 20.55 225640

 289 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <21> 347 - 11:05:13   948.77 124.41  38.06 20.53 227910

 290 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 5> 332 - 11:03:30   948.60 124.84  37.85 20.52 226240

 291 WITEK BERNARD          7 26- 3- 3 S 10:46:10   947.84 125.27  37.63 20.50 209630

 292 CHMURA MAREK           6 < 7> 295 - 10:58:00   947.38 125.70  37.42 20.48 220740

 293 MAKIOLA DARIUSZ        7 <26> 352 - 10:49:00   947.01 126.13  37.20 20.47 212130

 294 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 4> 296 S 10:58:23   946.98 126.56  36.99 20.45 221010

 295 CHMURA MAREK           6 < 8> 298 S 10:58:10   946.71 126.99  36.77 20.44 220740

 296 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 5> 304 - 10:58:28   946.65 127.42  36.56 20.42 221010

 297 KUBOT ANTONI           7 <23> 312 - 10:46:36   946.16 127.85  36.34 20.41 209670

 298 CHMURA MAREK           6 < 9> 307 - 10:58:19   946.10 128.28  36.13 20.39 220740

 299 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <19> 448 S 10:47:20   945.88 128.71  35.91 20.38 210300

 300 BAR ANDRZEJ            4 < 5> 365 - 11:01:16   945.80 129.14  35.70 20.36 223460


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 7 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 301 CHRZĄSZCZ LESZEK       6 < 2> 350 - 10:57:52   945.78 129.57  35.48 20.34 220240

 302 BĄK EUGENIUSZ          3 < 3> 322 M 11:05:50   945.68 130.00  35.27 20.33 227750

 303 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 6> 382 - 11:12:08   944.87 130.43  35.05 20.31 233510

 304 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 6> 305 S 10:58:55   944.82 130.87  34.84 20.30 221010

 304 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 7> 467 S 10:58:55   944.82 130.87  34.84 20.30 221010

 306 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 6> 309 - 10:59:16   944.48 131.73  34.41 20.27 221260

 307 CHMURA MAREK           6 <10> 316 - 10:58:44   944.41 132.16  34.19 20.25 220740

 308 KREUTZMAN MARCEL       3 < 8> 371 M 11:08:24   943.67 132.59  33.98 20.24 229690

 309 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 7> 324 S 10:59:30   943.54 133.02  33.76 20.22 221260

 310 BAR ANDRZEJ            1 < 2> 341 - 10:51:31   943.37 133.45  33.55 20.21 213690

 311 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <10> 375 - 10:58:24   942.12 133.88  33.33 20.19 219890

 312 KUBOT ANTONI           7 <24> 407 - 10:47:34   942.06 134.31  33.12 20.17 209670

 313 CHILEJ KRZYSZTOF       2 14- 3- 3 M 11:09:51   942.05 134.74  32.90 20.16 230660

 314 ROŻNIATOWSKI EDWARD    5 13- 2- 2 S 11:10:32   941.09 135.17  32.69 20.14 231070

 315 GRUSA WALDEMAR         1 < 3> 320 - 11:04:06   940.61 135.60  32.47 20.13 224900

 316 CHMURA MAREK           6 <11> 317 - 10:59:42   940.52 136.03  32.26 20.11 220740

 317 CHMURA MAREK           6 <12> 421 S 10:59:44   940.39 136.46  32.04 20.10 220740

 318 KINDER JÓZEF           2 < 7> 349 S 11:08:54   940.10 136.89  31.83 20.08 229290

 319 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 7> 354 - 11:15:47   940.09 137.32  31.61 20.07 235760

 319 GRUSA WALDEMAR         1 < 4> 444 S 11:04:14   940.09 137.32  31.61 20.07 224900

 321 ABRAM WIESŁAW          1 19- 2- 2 S 11:04:57   939.61 138.18  31.18 20.03 225460

 322 BĄK EUGENIUSZ          3 < 4> 648 M 11:07:25   939.50 138.61  30.97 20.02 227750

 323 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 12- 3- 3 M 10:59:56   939.08 139.04  30.75 20.00 220620

 324 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 8> 338 S 11:00:45   938.54 139.47  30.54 19.99 221260

 325 MAKARA DARIUSZ         1 < 5> 489 S 11:01:46   938.52 139.91  30.32 19.97 222210

 326 BAŃSKI KRZYSZTOF       1 < 4> 468 S 11:08:54   938.17 140.34  30.11 19.96 228820

 327 BEŁEJ ROMAN            1 10- 2- 2 M 11:05:33   938.06 140.77  29.89 19.94 225650

 328 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 2> 466 M 11:00:18   937.61 141.20  29.68 19.93 220620

 329 MIZERNY MARIAN         2 < 9> 379 M 11:11:21   937.53 141.63  29.46 19.91 230960

 330 MARCINISZYN EDWARD     1 < 3> 373 M 11:03:13   937.38 142.06  29.25 19.89 223300

 331 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 5> 386 S 11:04:33   937.13 142.49  29.03 19.88 224490

 332 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 6> 335 - 11:06:34   936.55 142.92  28.82 19.86 226240

 333 BILIŃSKI JAN           6 < 3> 775 S 10:57:53   936.26 143.35  28.60 19.85 218040

 334 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 3> 378 S 11:14:29   936.13 143.78  28.39 19.83 233550

 335 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 7> 393 - 11:06:45   935.84 144.21  28.17 19.82 226240

 336 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 2> 403 - 11:02:31   935.60 144.64  27.96 19.80 222220

 337 KONARSKI A I G         1 <11> 364 - 11:03:57   935.51 145.07  27.74 19.79 223540

 338 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 < 9> 362 S 11:01:32   935.43 145.50  27.53 19.77 221260

 339 KNOPP ANDRZEJ          2 < 5> 342 M 11:13:56   935.15 145.93  27.31 19.76 232790

 340 ZARZYCKI MARIAN        6 18- 4- 4 S 11:00:15   935.13 146.36  27.10 19.74 219990

 341 BAR ANDRZEJ            1 < 3> 344 - 10:53:35   934.85 146.79  26.88 19.72 213690

 342 KNOPP ANDRZEJ          2 < 6> 361 M 11:14:01   934.84 147.22  26.67 19.71 232790

 343 MACIEJEWSKI-KURZAWA    7 < 3> 357 M 10:46:42   934.73 147.65  26.45 19.69 207230

 344 BAR ANDRZEJ            1 < 4> 406 - 10:53:40   934.50 148.08  26.24 19.68 213690

 345 RADWAŃSKI MAREK        1 < 6> 372 M 11:04:12   934.32 148.51  26.02 19.66 223490

 346 FERENC EUGENIUSZ       2 < 9> 465 M 11:12:41   934.10 148.95  25.81 19.65 231360

 347 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <22> 348 - 11:09:01   933.99 149.38  25.59 19.63 227910

 348 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <23> 427 - 11:09:03   933.87 149.81  25.38 19.62 227910

 349 KINDER JÓZEF           2 < 8> 415 S 11:10:47   932.90 150.24  25.16 19.60 229290

 350 CHRZĄSZCZ LESZEK       6 < 3> 575 S 11:01:20   931.90 150.67  24.95 19.58 220240

 351 SMYREK ALOJZY          3 < 4> 503 S 11:16:52   931.52 151.10  24.73 19.57 234620

 352 MAKIOLA DARIUSZ        7 <27> 355 - 10:52:48   931.21 151.53  24.52 19.55 212130

 353 WOSCHNIK KRYSTIAN      3 20- 3- 3 S 11:17:37   930.90 151.96  24.30 19.54 235160

 354 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 8> 359 - 11:18:16   930.88 152.39  24.09 19.52 235760

 355 MAKIOLA DARIUSZ        7 <28> 374 S 10:52:54   930.80 152.82  23.87 19.51 212130

 356 GNATZY PAWEŁ           5 < 2> 446 S 11:18:33   930.74 153.25  23.66 19.49 235990

 357 MACIEJEWSKI-KURZAWA    7 < 4> 433 M 10:47:40   930.67 153.68  23.44 19.48 207230

 358 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 2> 495 M 11:12:53   930.52 154.11  23.23 19.46 230660

 359 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 < 9> 396 - 11:18:22   930.51 154.54  23.01 19.44 235760

 360 DYBUL MARIUSZ          7 < 2> 483 M 10:52:39   930.42 154.97  22.80 19.43 211810


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 8 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 361 KNOPP ANDRZEJ          2 < 7> 400 M 11:15:15   930.23 155.40  22.58 19.41 232790

 362 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 <10> 377 - 11:02:57   929.86 155.83  22.37 19.40 221260

 363 GERLIC TOMASZ          3 33- 2- 2 M 11:22:55   929.33 156.26  22.15 19.38 239690

 364 KONARSKI A I G         1 <12> 367 S 11:05:34   929.22 156.69  21.94 19.37 223540

 365 BAR ANDRZEJ            4 < 6> 370 S 11:05:29   929.21 157.12  21.72 19.35 223460

 366 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 3> 398 S 11:06:04   929.20 157.55  21.51 19.34 224000

 367 KONARSKI A I G         1 <13> 424 - 11:05:38   928.97 157.99  21.29 19.32 223540

 368 KINDER DANIEL          2 < 5> 395 S 11:11:50   928.93 158.42  21.08 19.31 229290

 369 DROZD EDWARD           5 < 2> 546 S 11:07:00   928.64 158.85  20.86 19.29 224730

 370 BAR ANDRZEJ            4 < 7> 412 S 11:05:40   928.50 159.28  20.65 19.27 223460

 371 KREUTZMAN MARCEL       3 < 9> 387 M 11:12:28   928.17 159.71  20.43 19.26 229690

 372 RADWAŃSKI MAREK        1 < 7> 376 M 11:05:53   927.79 160.14  20.22 19.24 223490

 373 MARCINISZYN EDWARD     1 < 4> 380 M 11:05:41   927.78 160.57  20.00 19.23 223300

 374 MAKIOLA DARIUSZ        7 <29> 435 S 10:53:41   927.61 161.00  19.78 19.21 212130

 375 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <11> 419 - 11:02:04   927.55 161.43  19.57 19.20 219890

 376 RADWAŃSKI MAREK        1 < 8> 453 M 11:05:57   927.54 161.86  19.35 19.18 223490

 377 PRZYTUŁA KRZYSZTOF     1 <11> 657 - 11:03:34   927.46 162.29  19.14 19.17 221260

 378 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 4> 426 S 11:16:52   927.28 162.72  18.92 19.15 233550

 379 MIZERNY MARIAN         2 <10> 397 M 11:14:08   927.05 163.15  18.71 19.13 230960

 380 MARCINISZYN EDWARD     1 < 5> 471 M 11:05:53   927.01 163.58  18.49 19.12 223300

 381 WOSCHNIK KRYSTIAN      3 < 2> 394 S 11:18:49   926.50 164.01  18.28 19.10 235160

 382 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 7> 423 S 11:17:04   926.38 164.44  18.06 19.09 233510

 383 PIECHOTA MARCIN        5 <11> 384 - 11:11:54   926.16 164.87  17.85 19.07 228670

 384 PIECHOTA MARCIN        5 <12> 437 M 11:11:55   926.10 165.30  17.63 19.06 228670

 385 NOWAK KRYSTIAN         2 < 5> 432 S 11:14:40   926.03 165.73  17.42 19.04 231200

 386 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 6> 414 S 11:07:28   925.86 166.16  17.20 19.03 224490

 387 KREUTZMAN MARCEL       3 <10> 389 - 11:13:11   925.49 166.59  16.99 19.01 229690

 388 PLUTA MIROSŁAW         7 < 2> 537 M 10:52:07   925.16 167.03  16.77 18.99 210120

 389 KREUTZMAN MARCEL       3 <11> 434 M 11:13:21   924.86 167.46  16.56 18.98 229690

 390 ZIMOCH DAWID           7 < 4> 422 M 10:52:25   924.78 167.89  16.34 18.96 210310

 391 GLIED ANDRZEJ          6 < 2> 549 S 11:04:24   924.56 168.32  16.13 18.95 221340

 392 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 3> 593 M 11:05:03   924.06 168.75  15.91 18.93 221820

 393 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 8> 474 - 11:09:51   923.99 169.18  15.70 18.92 226240

 394 WOSCHNIK KRYSTIAN      3 < 3> 779 S 11:19:43   923.22 169.61  15.48 18.90 235160

 395 KINDER DANIEL          2 < 6> 418 S 11:13:23   923.13 170.04  15.27 18.89 229290

 396 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 <10> 510 - 11:20:29   922.80 170.47  15.05 18.87 235760

 397 MIZERNY MARIAN         2 <11> 436 M 11:15:20   922.61 170.90  14.84 18.86 230960

 398 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 4> 401 S 11:07:52   922.32 171.33  14.62 18.84 224000

 399 PROROK MARCIN          5 < 2> 402 S 11:18:39   921.94 171.76  14.41 18.82 233850

 400 KNOPP ANDRZEJ          2 < 8> 408 M 11:17:33   921.76 172.19  14.19 18.81 232790

 401 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 5> 450 S 11:08:02   921.68 172.62  13.98 18.79 224000

 402 PROROK MARCIN          5 < 3> 431 - 11:18:44   921.64 173.05  13.76 18.78 233850

 403 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 3> 413 S 11:06:13   921.25 173.48  13.55 18.76 222220

 404 ZARZYCKI MARIAN        6 < 2> 506 S 11:03:52   920.97 173.91  13.33 18.75 219990

 405 ŚNIEŻEK JÓZEF          5 < 5> 598 S 11:10:11   920.29 174.34  13.12 18.73 225640

 406 BAR ANDRZEJ            1 < 5> 583 S 10:57:14   920.15 174.77  12.90 18.72 213690

 407 KUBOT ANTONI           7 <25> 410 - 10:52:53   920.08 175.20  12.69 18.70 209670

 408 KNOPP ANDRZEJ          2 < 9> 447 M 11:18:03   919.94 175.63  12.47 18.68 232790

 409 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 6> 440 S 11:15:27   919.66 176.07  12.26 18.67 230330

 410 KUBOT ANTONI           7 <26> 411 M 10:53:00   919.61 176.50  12.04 18.65 209670

 411 KUBOT ANTONI           7 <27> 452 - 10:53:01   919.54 176.93  11.83 18.64 209670

 412 BAR ANDRZEJ            4 < 8> 476 - 11:08:12   918.83 177.36  11.61 18.62 223460

 413 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 4> 570 S 11:06:53   918.71 177.79  11.40 18.61 222220

 414 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 7> 420 S 11:09:24   918.54 178.22  11.18 18.59 224490

 415 KINDER JÓZEF           2 < 9> 479 S 11:14:38   918.51 178.65  10.97 18.58 229290

 416 KUBOT PIOTR            7 <19> 417 M 10:53:57   918.45 179.08  10.75 18.56 210280

 417 KUBOT PIOTR            7 <20> 439 M 10:54:00   918.25 179.51  10.54 18.54 210280

 418 KINDER DANIEL          2 < 7> 485 - 11:14:43   918.20 179.94  10.32 18.53 229290

 419 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <12> 425 S 11:04:35   917.80 180.37  10.11 18.51 219890

 420 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 8> 541 S 11:09:47   917.10 180.80   9.89 18.50 224490


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 9 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 421 CHMURA MAREK           6 <13> 660 - 11:05:42   917.08 181.23   9.68 18.48 220740

 422 ZIMOCH DAWID           7 < 5> 556 M 10:54:20   917.05 181.66   9.46 18.47 210310

 423 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 8> 507 S 11:19:38   917.04 182.09   9.25 18.45 233510

 424 KONARSKI A I G         1 <14> 464 - 11:08:47   916.96 182.52   9.03 18.44 223540

 425 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <13> 469 S 11:05:02   916.08 182.95   8.82 18.42 219890

 426 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 5> 697 S 11:20:02   915.76 183.38   8.60 18.41 233550

 427 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <24> 438 M 11:13:54   915.67 183.81   8.39 18.39 227910

 428 ROŻNIATOWSKI EDWARD    5 < 2> 748 S 11:17:26   915.37 184.24   8.17 18.37 231070

 429 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 5> 527 S 11:04:15   915.32 184.67   7.96 18.36 218990

 430 HAŁAWIN DANIEL         1 < 2> 454 S 11:07:39   914.98 185.11   7.74 18.34 222020

 431 PROROK MARCIN          5 < 4> 727 S 11:20:35   914.97 185.54   7.53 18.33 233850

 432 NOWAK KRYSTIAN         2 < 6> 550 S 11:17:44   914.80 185.97   7.31 18.31 231200

 433 MACIEJEWSKI-KURZAWA    7 < 5> 571 M 10:51:34   914.65 186.40   7.10 18.30 207230

 434 KREUTZMAN MARCEL       3 <12> 482 - 11:16:08   914.61 186.83   6.88 18.28 229690

 435 MAKIOLA DARIUSZ        7 <30> 441 - 10:56:57   914.55 187.26   6.67 18.27 212130

 436 MIZERNY MARIAN         2 <12> 463 - 11:17:33   914.51 187.69   6.45 18.25 230960

 437 PIECHOTA MARCIN        5 <13> 458 - 11:15:03   914.50 188.12   6.24 18.23 228670

 438 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <25> 505 M 11:14:20   914.08 188.55   6.02 18.22 227910

 439 KUBOT PIOTR            7 <21> 443 M 10:55:04   914.00 188.98   5.81 18.20 210280

 440 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 7> 620 S 11:17:02   913.89 189.41   5.59 18.19 230330

 441 MAKIOLA DARIUSZ        7 <31> 445 - 10:57:08   913.83 189.84   5.38 18.17 212130

 442 CICHOŃ PIOTR           1 < 3> 460 S 10:56:51   913.69 190.27   5.16 18.16 211840

 443 KUBOT PIOTR            7 <22> 501 - 10:55:10   913.60 190.70   4.95 18.14 210280

 444 GRUSA WALDEMAR         1 < 5> 488 S 11:11:20   912.99 191.13   4.73 18.13 224900

 445 MAKIOLA DARIUSZ        7 <32> 449 - 10:57:21   912.98 191.56   4.52 18.11 212130

 446 GNATZY PAWEŁ           5 < 3> 451 S 11:23:32   912.80 191.99   4.30 18.09 235990

 447 KNOPP ANDRZEJ          2 <10> 500 M 11:20:06   912.54 192.42   4.09 18.08 232790

 448 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <20> 551 S 10:55:28   912.50 192.85   3.87 18.06 210300

 449 MAKIOLA DARIUSZ        7 <33> 455 - 10:57:31   912.32 193.28   3.66 18.05 212130

 450 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 6> 519 S 11:10:32   912.30 193.72   3.44 18.03 224000

 451 GNATZY PAWEŁ           5 < 4> 456 S 11:23:43   912.16 194.15   3.23 18.02 235990

 452 KUBOT ANTONI           7 <28> 481 M 10:54:55   911.94 194.58   3.01 18.00 209670

 453 RADWAŃSKI MAREK        1 < 9> 596 - 11:10:05   911.89 195.01   2.80 17.99 223490

 454 HAŁAWIN DANIEL         1 < 3> 497 S 11:08:32   911.66 195.44   2.58 17.97 222020

 455 MAKIOLA DARIUSZ        7 <34> 542 - 10:57:45   911.41 195.87   2.37 17.96 212130

 456 GNATZY PAWEŁ           5 < 5> 462 S 11:23:57   911.33 196.30   2.15 17.94 235990

 457 ABRAM WIESŁAW          1 < 2> 606 S 11:12:24   911.32 196.73   1.94 17.92 225460

 458 PIECHOTA MARCIN        5 <14> 523 - 11:16:00   911.04 197.16   1.72 17.91 228670

 459 ŁACINA MARCIN          4 < 2> 558 S 11:11:17   910.86 197.59   1.51 17.89 224330

 460 CICHOŃ PIOTR           1 < 4> 688 S 10:57:35   910.81 198.02   1.29 17.88 211840

 461 KONIECZNY JÓZEF        7 14- 1- 1 S 11:03:10   910.75 198.45   1.08 17.86 216910

 462 GNATZY PAWEŁ           5 < 6> 496 S 11:24:13   910.40 198.88   0.86 17.85 235990

 463 MIZERNY MARIAN         2 <13> 568 M 11:18:46   910.13 199.31   0.65 17.83 230960

 464 KONARSKI A I G         1 <15> 534 - 11:10:37   910.12 199.74   0.43 17.82 223540

 465 FERENC EUGENIUSZ       2 <10> 521 M 11:19:15   909.97 200.17   0.22 17.80 231360

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------

 466 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 3> 582 M 11:07:31   909.71               17.78 220620

 467 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 8> 512 S 11:07:57   909.69               17.77 221010

 468 BAŃSKI KRZYSZTOF       1 < 5> 480 S 11:16:34   909.58               17.75 228820

 469 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <14> 470 - 11:06:46   909.51               17.74 219890

 470 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <15> 484 - 11:06:47   909.45               17.72 219890

 471 MARCINISZYN EDWARD     1 < 6> 478 - 11:10:39   909.02               17.71 223300

 472 MYŚKÓW PIOTR           5 14- 1- 1 S 11:07:55   909.00               17.69 220810

 473 SZCZEPANIAK FRANCISZEK 5 18- 1- 1 S 11:16:16   908.08               17.68 228170

 474 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 9> 475 - 11:14:09   908.05               17.66 226240

 475 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <10> 499 S 11:14:10   907.99               17.64 226240

 476 BAR ANDRZEJ            4 < 9> 504 S 11:11:10   907.76               17.63 223460

 477 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 3> 517 S 11:19:49   907.32               17.61 231200

 478 MARCINISZYN EDWARD     1 < 7> 515 M 11:11:07   907.29               17.60 223300

 479 KINDER JÓZEF           2 <10> 703 - 11:17:45   907.18               17.58 229290

 480 BAŃSKI KRZYSZTOF       1 < 6> 626 S 11:17:17   907.00               17.57 228820


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 10 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 481 KUBOT ANTONI           7 <29> 486 - 10:56:12   906.88               17.55 209670

 482 KREUTZMAN MARCEL       3 <13> 520 M 11:18:23   906.49               17.54 229690

 483 DYBUL MARIUSZ          7 < 3>---- M 10:58:41   906.40               17.52 211810

 484 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <16> 487 S 11:07:41   906.08               17.51 219890

 485 KINDER DANIEL          2 < 8> 530 S 11:18:04   906.05               17.49 229290

 486 KUBOT ANTONI           7 <30> 494 - 10:56:35   905.38               17.47 209670

 487 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <17> 638 S 11:07:55   905.21               17.46 219890

 488 GRUSA WALDEMAR         1 < 6> 589 S 11:13:33   904.85               17.44 224900

 489 MAKARA DARIUSZ         1 < 6> 490 S 11:10:36   904.76               17.43 222210

 489 MAKARA DARIUSZ         1 < 7> 592 S 11:10:36   904.76               17.43 222210

 491 BEŁEJ ROMAN            1 < 2>1024 M 11:14:26   904.65               17.40 225650

 492 KACZOR MAREK           2 20- 2- 2 S 11:24:02   904.56               17.38 234310

 493 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW  5 < 3> 622 M 11:17:55   904.49               17.37 228760

 494 KUBOT ANTONI           7 <31> 540 - 10:57:00   903.75               17.35 209670

 495 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 3>1206 M 11:20:16   903.60               17.33 230660

 496 GNATZY PAWEŁ           5 < 7> 602 S 11:26:12   903.48               17.32 235990

 497 HAŁAWIN DANIEL         1 < 4> 514 S 11:10:52   903.01               17.30 222020

 498 SZOLC RUDOLF           3 12- 1- 1 M 11:28:06   902.81               17.29 237530

 499 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <11> 509 - 11:15:36   902.79               17.27 226240

 500 KNOPP ANDRZEJ          2 <11> 742 M 11:22:52   902.75               17.26 232790

 501 KUBOT PIOTR            7 <23> 502 - 10:58:00   902.49               17.24 210280

 502 KUBOT PIOTR            7 <24> 543 - 10:58:04   902.23               17.23 210280

 503 SMYREK ALOJZY          3 < 5> 587 S 11:25:06   902.04               17.21 234620

 504 BAR ANDRZEJ            4 <10> 513 S 11:12:50   901.65               17.19 223460

 505 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <26> 508 - 11:17:47   901.60               17.18 227910

 506 ZARZYCKI MARIAN        6 < 3> 522 S 11:09:02   901.48               17.16 219990

 507 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 9> 532 - 11:24:07   901.18               17.15 233510

 508 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <27> 559 - 11:17:56   901.07               17.13 227910

 509 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <12> 560 S 11:16:07   900.94               17.12 226240

 510 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 <11> 525 - 11:26:47   900.59               17.10 235760

 511 KUPILAS HUBERT         6 < 3> 565 - 11:07:18   899.75               17.09 218010

 512 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 9> 671 S 11:10:39   899.69               17.07 221010

 513 BAR ANDRZEJ            4 <11> 722 - 11:13:26   899.48               17.06 223460

 514 HAŁAWIN DANIEL         1 < 5> 516 - 11:11:51   899.41               17.04 222020

 515 MARCINISZYN EDWARD     1 < 8> 572 M 11:13:22   899.07               17.02 223300

 516 HAŁAWIN DANIEL         1 < 6> 539 S 11:11:57   899.05               17.01 222020

 517 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 4> 563 S 11:22:10   899.03               16.99 231200

 518 KANIOWICZ MATEUSZ      5 < 4> 585 M 11:11:55   898.36               16.98 221820

 519 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 7> 564 - 11:14:28   897.92               16.96 224000

 520 KREUTZMAN MARCEL       3 <14> 594 M 11:20:54   897.58               16.95 229690

 521 FERENC EUGENIUSZ       2 <11> 524 M 11:22:46   897.56               16.93 231360

 522 ZARZYCKI MARIAN        6 < 4> 825 S 11:10:08   897.43               16.92 219990

 523 PIECHOTA MARCIN        5 <15> 554 M 11:19:50   897.33               16.90 228670

 524 FERENC EUGENIUSZ       2 <12> 526 M 11:22:50   897.32               16.88 231360

 525 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 <12> 529 - 11:27:45   897.28               16.87 235760

 526 FERENC EUGENIUSZ       2 <13> 528 M 11:22:53   897.15               16.85 231360

 527 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 6> 661 S 11:09:11   896.83               16.84 218990

 528 FERENC EUGENIUSZ       2 <14> 547 - 11:22:59   896.80               16.82 231360

 529 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 <13> 545 - 11:27:57   896.60               16.81 235760

 530 KINDER DANIEL          2 < 9> 553 S 11:20:50   896.25               16.79 229290

 531 KACZOR MAREK           2 < 2> 633 S 11:26:32   895.91               16.78 234310

 532 WODARA ALFRED PIOTR    3 <10> 533 - 11:25:40   895.82               16.76 233510

 533 WODARA ALFRED PIOTR    3 <11> 662 S 11:25:41   895.76               16.74 233510

 534 KONARSKI A I G         1 <16> 535 - 11:14:34   895.71               16.73 223540

 535 KONARSKI A I G         1 <17> 675 - 11:14:38   895.47               16.71 223540

 536 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 24- 1- 1 S 11:15:02   895.40               16.70 223880

 536 PLUTA MIROSŁAW         7 < 3> 548 M 10:59:40   895.40               16.70 210120

 538 GAZDECKI WIKTOR        1 < 2> 698 S 11:15:48   895.26               16.67 224530

 539 HAŁAWIN DANIEL         1 < 7> 623 S 11:13:02   895.12               16.65 222020

 540 KUBOT ANTONI           7 <32> 566 M 10:59:18   894.88               16.64 209670


 

   08.09.2013.-ŚWIEBODZIN               - 11 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEGŁ|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 541 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 9> 552 S 11:15:52   894.86               16.62 224490

 542 MAKIOLA DARIUSZ        7 <35> 597 - 11:02:06   894.69               16.61 212130

 543 KUBOT PIOTR            7 <25> 555 M 11:00:07   894.36               16.59 210280

 544 WITEK BERNARD          7 < 2> 581 S 10:59:34   893.69               16.57 209630

 545 PAWŁOWSKI TOMASZ       3 <14> 608 S 11:28:52   893.48               16.56 235760

 546 DROZD EDWARD           5 < 3> 705 S 11:16:32   893.44               16.54 224730

 547 FERENC EUGENIUSZ       2 <15> 605 - 11:23:58   893.40               16.53 231360

 548 PLUTA MIROSŁAW         7 < 4> 651 M 11:00:15   893.18               16.51 210120

 549 GLIED ANDRZEJ          6 < 3> 726 S 11:12:49   893.16               16.50 221340

 550 NOWAK KRYSTIAN         2 < 7> 921 S 11:23:55   892.95               16.48 231200

 551 PIĘDZIOCH MIROSŁAW     7 <21> 723 S 11:00:31   892.93               16.47 210300

 552 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 <10> 693 S 11:16:28   892.72               16.45 224490

 553 KINDER DANIEL          2 <10> 800 S 11:21:56   892.41               16.43 229290

 554 PIECHOTA MARCIN        5 <16> 586 M 11:21:17   892.25               16.42 228670

 555 KUBOT PIOTR            7 <26> 733 - 11:00:41   892.21               16.40 210280

 556 ZIMOCH DAWID           7 < 6> 670 M 11:00:46   892.03               16.39 210310

 557 GERLIC TOMASZ          3 < 2> 718 M 11:33:43   891.98               16.37 239690

 558 ŁACINA MARCIN          4 < 3> 609 S 11:16:32   891.85               16.36 224330

 559 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <28> 604 - 11:20:33   891.84               16.34 227910

 560 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <13> 562 S 11:18:41   891.82               16.33 226240

 561 GRZEŚNIAK ANTONI MARCI 7 28- 1- 1 M 11:02:56   891.51               16.31 212120

 562 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <14> 569 - 11:18:48   891.41               16.29 226240

 563 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 5> 654 S 11:24:24   891.29               16.28 231200

 564 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 8> 632 S 11:16:21   891.19               16.26 224000

 565 KUPILAS HUBERT         6 < 4> 588 S 11:09:38   891.17               16.25 218010

 566 KUBOT ANTONI           7 <33> 578 - 11:00:21   890.89               16.23 209670

 567 JANKI RAFAŁ            5 < 3> 896 S 11:21:05   890.88               16.22 228140

 567 MIZERNY MARIAN         2 <14> 615 - 11:24:15   890.88               16.22 230960

 569 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <15> 603 - 11:18:58   890.83               16.19 226240

 570 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 5> 576 - 11:14:28   890.78               16.17 222220

 571 MACIEJEWSKI-KURZAWA    7 < 6> 580 M 10:57:41   890.61               16.16 207230

 572 MARCINISZYN EDWARD     1 < 9> 573 M 11:15:45   890.53               16.14 223300

 573 MARCINISZYN EDWARD     1 <10> 574 - 11:15:51   890.17               16.12 223300

 574 MARCINISZYN EDWARD     1 <11> 616 - 11:15:54   890.00               16.11 223300

 575 CHRZĄSZCZ LESZEK       6 < 4> 577 - 11:12:30   889.86               16.09 220240

 576 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 6> 579 - 11:14:46   889.71               16.08 222220

 577 CHRZĄSZCZ LESZEK       6 < 5> 619 S 11:12:41   889.20               16.06 220240

 578 KUBOT ANTONI           7 <34> 584 - 11:00:50   889.06               16.05 209670

 578 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 7> 674 S 11:14:57   889.06               16.05 222220

 580 MACIEJEWSKI-KURZAWA    7 < 7> 783 M 10:58:07   888.95               16.02 207230

 581 WITEK BERNARD          7 < 3> 678 S 11:00:52   888.77               16.00 209630

 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------

 582 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 4> 860 M 11:13:19   888.46                     220620

 583 BAR ANDRZEJ            1 < 6> 652 S 11:05:35   888.22                     213690

 584 KUBOT ANTONI           7 <35> 628 - 11:01:04   888.18                     209670

 585 KANIOWICZ MATEUSZ      5 < 5> 629 M 11:14:48   887.99                     221820

 586 PIECHOTA MARCIN        5 <17> 591 M 11:22:35   887.75                     228670

 587 SMYREK ALOJZY          3 < 6> 621 S 11:29:20   887.59                     234620

 588 KUPILAS HUBERT         6 < 5> 656 S 11:10:45   887.12                     218010

 589 GRUSA WALDEMAR         1 < 7> 614 - 11:18:32   887.06                     224900

 590 SZCZEPANIAK FRANCISZEK 5 < 2> 617 S 11:22:18   886.79                     228170

 591 PIECHOTA MARCIN        5 <18> 607 - 11:22:56   886.55                     228670

 592 MAKARA DARIUSZ         1 < 8> 812 S 11:15:42   886.36                     222210

 593 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 4> 642 M 11:15:29   885.57                     221820

 594 KREUTZMAN MARCEL       3 <15> 666 - 11:24:27   885.30                     229690

 595 SZOLC RUDOLF           3 < 2> 613 M 11:33:19   885.26                     237530

 596 RADWAŃSKI MAREK        1 <10> 715 M 11:17:28   885.23                     223490

 597 MAKIOLA DARIUSZ        7 <36> 600 - 11:04:39   885.17                     212130

 598 ŚNIEŻEK JÓZEF          5 < 6> 599 S 11:19:58   884.98                     225640

 599 ŚNIEŻEK JÓZEF          5 < 7> 601 S 11:20:02   884.75                     225640

 600 MAKIOLA DARIUSZ        7 <37> 618 - 11:04:50   884.49                     212130


 

    MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN                  - 12 -

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+

|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |

|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|

|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|SER| Lot 4 |  RAZEM |   |

+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+

   1 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      210300  28    4    6  8  8  8  8  32  198.56   622.63 713

   2 IDASIAK SŁAWOMIR        227910  62   29   30  4  8  8  8  28  185.74   552.96 506

   3 KUBOT PIOTR             210280  45   13   22  8  4  8  8  28  184.73   549.91 708

   4 KNOPP ANDRZEJ           232790  20   41   76  6  8  8  8  30  170.37   533.34 226

   5 NOWAK KRYSTIAN          231200  17   48   89  6  8  8  7  29  146.76   524.44 215

   6 FERENC EUGENIUSZ        231360  33   21  106  8  7  7  8  30  164.42   523.73 202

   7 MARCINISZYN EDWARD      223300  44  217  282  8  8  8  6  30  109.00   522.97 116

   8 MIZERNY MARIAN          230960  42   12   45  8  8  6  7  29  145.00   520.06 214

   9 MAKIOLA DARIUSZ         212130  55   43   44  8  3  8  8  27  188.81   518.08 712

  10 RADWAŃSKI MAREK         223490  21   55  156  4  8  8  8  28  167.98   510.79 119

  11 PIECHOTA MARCIN         228670  31   53  108  5  8  7  8  28  180.11   508.76 523

  12 WOLNY KRZYSZTOF         224000  26  187  244  8  8  8  6  30  113.37   507.34 418

  13 KONARSKI A I G          223540  39   14   61  6  8  8  6  28  132.81   492.27 126

  14 MAKARA DARIUSZ          222210  18   38  158  8  6  7  7  28  143.50   480.09 115

  15 OLEJNIK KRZYSZTOF       221010  23  155  180  7  5  8  7  27  140.30   464.78 426

  16 GMYREK KAZIMIERZ        230330  25    3   68  5  8  5  7  25  155.31   448.10 504

  17 BEZPAŁKO WALDEMAR       224490  23  123  208  6  4  8  8  26  163.56   446.87 403

  18 PAWŁOWSKI TOMASZ        235760  58   25   28  8  6  8  4  26   79.92   438.03 317

  19 HAŁAWIN DANIEL          222020  46  248  430  8  7  7  6  28  108.44   430.83 110

  20 WODARA ALFRED PIOTR     233510  34   77  103  8  3  8  6  25  120.46   426.90 312

  21 CHMURA MAREK            220740  48  102  188  5  8  2  8  23  172.23   421.76 604

  22 BAR ANDRZEJ             223460  59  107  153  8  7  5  7  27  140.27   419.92 401

  23 KREUTZMAN MARCEL        229690  42    9  113  7  6  3  8  24  167.34   414.66 305

  24 PASTERNAK ZBIGNIEW      218990  22   36  136  5  6  8  5  24  103.57   413.06 118

  25 ALASIEWICZ JAN ADAM     219890  37  110  152  6  5  5  8  24  164.29   405.79 101

  26 SZCZĘSNY ANDRZEJ        226240  52   67  237  8  8  5  5  26   95.79   399.38 519

  27 KINDER DANIEL           229290  24  117  170  5  8  2  8  23  160.35   398.93 229

  28 KINDER JÓZEF            229290  30   79   93  5  8  1  8  22  177.31   391.41 210

  29 ŚNIEŻEK JÓZEF           225640  22   34  186  8  8  4  5  25  106.82   385.20 520

  30 WOSCHNIK KRYSTIAN       235160  20  353  381  8  8  6  3  25   57.54   384.15 315

  31 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      221260  51   62  115  4  7  6  5  22  105.09   381.34 143

  32 SMYREK ALOJZY           234620  23   87  132  8  5  6  5  24  106.37   380.11 309

  33 GAZDECKI WIKTOR         224530  20  109  538  8  5  8  2  23   39.99   377.10 109

  34 GWÓŹDŹ EUGENIUSZ        220360  20  163  249  8  8  5  3  24   64.71   373.34 622

  35 CHRZĄSZCZ LESZEK        220240  32  198  301  8  5  7  3  23   57.58   362.95 618

  36 ZARZYCKI MARIAN         219990  18  340  404  4  8  6  4  22   72.57   362.59 617

  37 MICHALSKI EUGENIUSZ     233550  11   39  273  8  4  4  5  21  102.58   349.87 212

  38 GNATZY PAWEŁ            235990  22  227  356  4  7  3  7  21  130.20   333.56 505

  39 ZIMOCH DAWID            210310  16  148  225  8  1  5  6  20  118.98   331.08 725

  40 KUBOT ANTONI            209670  81    2    5  -  8  -  8  16  188.25   322.15 707

  41 SZWONDER ZBIGNIEW       222220  42  215  336  6  1  8  4  19   75.10   320.79 140

  42 GLIED ANDRZEJ           221340  23  253  391  7  8  4  3  22   56.54   319.14 610

  43 BĄK EUGENIUSZ           227750  18  262  276  5  4  5  4  18   82.03   318.01 301

  44 DROZD EDWARD            224730  16  104  369  7  7  5  3  22   59.23   314.33 503

  45 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW   228760  29  179  214  7  4  7  3  21   61.30   306.59 524

  46 BAŃSKI KRZYSZTOF        228820  36   23   78  3  6  3  6  18  125.38   294.99 102

  47 KACZOR MAREK            234310  20  492  531  6  4  5  2  17   34.16   286.16 207

  48 BAR ANDRZEJ             213690  35  255  310  8  5  4  2  19   39.78   282.85 139

  49 KUPILAS HUBERT          218010  38  111  206  2  8  4  3  17   61.36   277.29 620

  50 CICHOŃ PIOTR            211840  17  122  124  8  4  3  4  19   82.25   272.20 105

  51 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   231200  24   94  121  8  5  2  5  20   97.58   269.41 516

  52 GRUSA WALDEMAR          224900  56  131  250  6  2  3  5  16   99.76   249.74 107

  53 CHILEJ KRZYSZTOF        230660  14  313  358  1  6  4  3  14   56.95   244.17 201

  54 KANIOWICZ JOACHIM       221820  20   35  271  2  4  4  3  13   64.21   229.85 508

  55 BILIŃSKI JAN            218040  18   90  238  2  4  3  3  12   64.79   199.05 602

  56 PROROK MARCIN           233850  27   69  399  5  -  4  3  12   61.09   197.87 515

  57 ŁACINA MARCIN           224330  12   40  459  4  4  2  3  13   58.64   192.94 428

  58 ROSIEK Z-NOWAK B        230220  24  625  627  5  5  3  0  13           192.04 231

  59 KANIOWICZ MATEUSZ       221820  17   37   52  3  2  2  4  11   87.96   191.40 532

  60 ROŻNIATOWSKI EDWARD     231070  13  314  428  4  4  3  2  13   38.51   190.94 530


 

 

    MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN                  - 13 -

+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+

|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |

|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|

|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|SER| Lot 4 |  RAZEM |   |

+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+

  61 ABRAM WIESŁAW           225460  19  321  457  4  2  4  2  12   37.95   189.95 136

  62 GUZIAL EDWARD           226010                6  4  3  -  13           181.36 108

  63 SZCZEPANIAK FRANCISZEK  228170  18  473  590  5  5  3  1  14   17.68   178.98 518

  64 MACIEJEWSKI-KURZAWA     207230  19  160  241  0  -  2  7   9  133.46   178.89 711

  65 URBAŃSKI BOGDAN         226200  42  261  736  8  6  2  0  16           177.17 531

  66 PILARSKI J. & K.        209510                2  2  6  -  10           172.01 714

  67 FILLA ROBERT            220160                8  1  4  -  13           169.59 609

  68 BEŁEJ ROMAN             225650  10  327  491  2  2  4  2  10   37.34   163.83 103

  69 CZAIŃSKI DARIUSZ        220620  12  323  328  3  1  3  3  10   57.71   163.82 607

  70 JANKI RAFAŁ             228140  20  228  251  1  4  2  3  10   58.82   163.55 507

  71 KUSAJ HUBERT MARCIN     223880  24  536  679  5  3  3  1  12   16.70   162.17 112

  72 BIRKHOF NORBERT         233410   7  769 1110  6  4  1  0  11           157.41 303

  73 WOSCHNIK KONRAD         236060   9  682  776  8  3  1  0  12           155.18 314

  74 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     223260  16  246  612  4  3  2  1  10   21.20   150.44 104

  75 BIENIASZEWSKI JAN       235390                5  6  -  -  11           148.47 225

  76 ŁACINA LESZEK           224330   6  731  856  7  3  1  0  11           147.30 427

  77 FERENC ZBIGNIEW         226850                6  4  1  -  11           147.04 406

  78 MYŚKÓW PIOTR            220810  14  472  637  2  1  5  1   9   17.69   145.16 512

  79 PLUTA MIROSŁAW          210120  26    1  388  5  -  -  4   9   77.20   142.31 716

  80 WITEK BERNARD           209630  26  291  544  0  3  2  3   8   53.07   128.59 722

  81 PIERZCHAŁA ADAM         233240  10 1085 1254  4  3  2  0   9           123.35 217

  82 DYCZKO WŁADYSŁAW        220600  11  708  794  2  4  2  0   8           115.94 608

  83 GACMANGA LEONARD        233010                -  2  4  -   6           115.92 204

  84 MĄCZKA ZBIGNIEW         233360                3  6  -  -   9           110.03 211

  85 DYBUL MARIUSZ           211810  10  130  360  0  -  2  3   5   59.95   103.98 704

  86 BUCZEK WŁADYSŁAW        222220                6  2  -  -   8           100.05 137

  87 GERLIC TOMASZ           239690  33  363  557  5  2  -  2   9   35.75    97.37 316

  88 ŻYGADŁO JAN             218500  14  735  756  6  1  1  0   8            87.63 130

  89 ROJOWSKI SYLWESTER      230900                2  3  0  -   5            78.95 218

  90 KONIECZNY JÓZEF         216910  14  461  645  0  1  2  1   4   17.86    69.55 728

  91 GOCEJNA PIOTR           234010                3  3  -  -   6            68.58 205

  92 KŁAK MARCIN             223350                5  1  -  -   6            66.62 141

  93 GRZEŚNIAK ANTONI MARCI  212120  28  561  691  3  1  -  1   5   16.31    63.92 703

  94 PACHOŁEK MIROSŁAW       235760                -  3  -  -   3            51.63 216

  95 PASTERNAK TADEUSZ       219340  18  928 1160  5  1  0  0   6            50.21 135

  96 GARBOWSKI JERZY         217480                2  2  -  -   4            47.94 727

  97 JAROSIŃSKI TADEUSZ      210170                1  -  2  -   3            46.09 705

  98 BEDNAREK JAN            225740                4  -  -  -   4            45.53 501

  99 MARSZAŁEK EMIL          231140   9  147  910  0  -  1  1   2   22.73    43.08 511

 100 TOMCZYK ZDZISŁAW        216730                3  1  -  -   4            40.00 616

 101 SUŁKOWSKI EUG.-MIRO     209950                3  0  -  -   3            33.10 720

 102 SZOLC RUDOLF            237530  12  498  595  -  1  0  1   2   17.29    32.49 310

 103 NOCZYŃSKI DAMIAN        240010  11            1  2  -  0   3            32.25 318

 104 KWIATKOWSKI RYSZARD     224270                4  -  -  -   4            31.87 421

 105 KAMIŃSKI WALDEMAR       231240                3  -  -  -   3            28.74 208

 106 MAJKUT BRONISŁAW        223040                2  -  -  -   2            26.18 114

 107 KULESA PIOTR            233580                1  1  -  -   2            24.11 306

 108 MALINA ZB.+ BŁAŻEJ      224540                0  0  1  -   1            23.98 412

 109 KACZMAREK ANDRZEJ       203140                -  -  1  -   1            23.55 706

 110 KONARSKI EDWARD         231870                3  -  -  -   3            22.98 228

 111 JASKUŁA MARCIN          217500                -  -  1  -   1            16.47 729

 112 MAINKA DAMIAN           220450   2            0  1  -  0   1            14.72 613

 113 PAWLAK DARIUSZ          226230  19  885       0  1  0  0   1            11.91 528

 114 GARBOWSKI TOMASZ        224270                -  1  -  -   1            11.51 408

 115 BAR ZBIGNIEW            223570                1  -  -  -   1            11.29 402

     SKRZYDEŁ WŁODZIMIERZ    241300  25            0  0  0  0                      308


 

          MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN wg COEFFIC.  - 14 -

       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+

       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    |   COEFFICJENT   |

       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+

       |   |                      |  | 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot  4 |  RAZEM |

       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+

          1 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7  5  5  5  5  20    19.80   443.89

          2 MAKIOLA DARIUSZ         7  5  5  5  5  20    99.00   923.85

          3 MIZERNY MARIAN          2  5  5  5  5  20   360.74   987.11

          4 IDASIAK SŁAWOMIR        5  5  5  5  5  20   196.73  1132.93

          5 KONARSKI A I G          1  5  5  5  5  20   375.82  1154.16

          6 RADWAŃSKI MAREK         1  5  5  5  5  20   421.00  1237.95

          7 FERENC EUGENIUSZ        2  5  5  5  5  20   408.09  1313.35

          8 PIECHOTA MARCIN         5  5  5  5  5  20   233.75  1322.85

          9 NOWAK KRYSTIAN          2  5  5  5  5  20   363.31  1457.81

         10 ALASIEWICZ JAN ADAM     1  5  5  5  5  20   356.43  1571.63

         11 MAKARA DARIUSZ          1  5  5  5  5  20   455.89  1578.23

         12 WODARA ALFRED PIOTR     3  5  5  5  5  20   412.40  1603.58

         13 BAR ANDRZEJ             4  5  5  5  5  20   514.41  1815.60

         14 ŚNIEŻEK JÓZEF           5  5  5  5  5  20   506.68  1904.29

         15 BEZPAŁKO WALDEMAR       4  5  5  5  5  20   565.65  1938.48

         16 PASTERNAK ZBIGNIEW      1  5  5  5  5  20   487.29  2074.30

         17 KUBOT PIOTR             7  5  4  5  5  19    89.54   638.35

         18 MARCINISZYN EDWARD      1  5  5  5  4  19   587.60  1264.30

         19 SMYREK ALOJZY           3  5  5  5  4  19   302.62  1400.61

         20 OLEJNIK KRZYSZTOF       4  5  4  5  5  19   529.06  1424.86

         21 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5  5  5  5  4  19   378.38  1653.28

         22 BAR ANDRZEJ             1  5  5  5  4  19   579.41  1725.69

         23 CHMURA MAREK            6  5  5  3  5  18   495.05  1153.11

         24 KNOPP ANDRZEJ           2  3  5  5  5  18   352.13  1508.67

         25 MICHALSKI EUGENIUSZ     2  5  4  4  5  18   624.19  1615.66

         26 HAŁAWIN DANIEL          1  5  5  5  3  18   487.31  1771.13

         27 WOSCHNIK KRYSTIAN       3  5  5  5  3  18   485.58  1810.42

         28 GNATZY PAWEŁ            5  5  5  3  5  18   833.41  2448.06

         29 GMYREK KAZIMIERZ        5  5  5  2  5  17   183.81   840.32

         30 WOLNY KRZYSZTOF         4  5  5  5  2  17   251.83  1202.01

         31 KREUTZMAN MARCEL        3  5  5  2  5  17   641.85  1444.98

         32 ZARZYCKI MARIAN         6  5  5  5  2  17   320.27  1882.26

         33 DROZD EDWARD            5  5  5  5  2  17   203.62  2509.06

         34 KINDER JÓZEF            2  5  5  1  5  16   382.27  1097.13

         35 GAZDECKI WIKTOR         1  5  5  5  1  16    46.92  1172.25

         36 CHRZĄSZCZ LESZEK        6  5  5  3  2  15   280.24   982.26

         37 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      1  2  5  5  3  15   277.67  1108.82

         38 PAWŁOWSKI TOMASZ        3  5  4  4  2  15   212.22  1595.97

         39 KACZOR MAREK            2  5  5  4  0  14            884.02

         40 SZWONDER ZBIGNIEW       1  5  3  4  2  14   351.27  1215.91

         41 KINDER DANIEL           2  5  5  2  2  14   220.41  1394.89

         42 KUPILAS HUBERT          6  4  5  3  2  14   136.46  1547.45

         43 URBAŃSKI BOGDAN         5  5  3  5  1  14   112.35  1704.57

         44 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW   5  4  4  4  2  14   169.18  1944.12

         45 GWÓŹDŹ EUGENIUSZ        6  5  5  0  3  13   286.70   942.63

         46 ZIMOCH DAWID            7  5  0  3  5  13   623.77  1041.07

         47 GLIED ANDRZEJ           6  5  5  1  2  13   277.23  1276.62

         48 CICHOŃ PIOTR            1  5  5  0  3  13   296.17  1311.64

         49 KANIOWICZ MATEUSZ       5  5  3  2  3  13   112.78  1377.31

         50 ROSIEK Z-NOWAK B        2  5  5  3  0  13           1396.05

         51 PROROK MARCIN           5  5  -  5  3  13   388.29  1556.72

         52 BAŃSKI KRZYSZTOF        1  4  4  2  2  12   150.24  1336.88

         53 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1  5  4  1  1  11   105.90   903.75

         54 GRUSA WALDEMAR          1  5  3  1  2  11   191.99  1073.16

         55 PILARSKI J. & K.        7  3  4  4  -  11           1266.40

         56 ROŻNIATOWSKI EDWARD     5  2  4  3  2  11   319.41  1578.83

         57 KUBOT ANTONI            7  -  5  -  5  10   407.65   430.38

         58 BĄK EUGENIUSZ           3  5  2  2  1  10   138.61   733.16

         59 FERENC ZBIGNIEW         4  5  4  1  -  10           1119.91

         60 CHILEJ KRZYSZTOF        2  4  2  2  2  10   288.85  1165.31


 

          MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN wg COEFFIC.  - 15 -

       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+

       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    |   COEFFICJENT   |

       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+

       |   |                      |  | 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot  4 |  RAZEM |

       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+

         61 FILLA ROBERT            6  5  3  2  -  10           1167.76

         62 BILIŃSKI JAN            6  1  4  3  2  10   245.80  1187.80

         63 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  5  4  1  0  10           1316.27

         64 KANIOWICZ JOACHIM       5  1  3  2  3   9   300.48   822.87

         65 MĄCZKA ZBIGNIEW         2  4  5  -  -   9           1051.42

         66 GUZIAL EDWARD           1  5  3  1  -   9           1102.65

         67 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5  5  3  0  1   9    40.46  1237.43

         68 WOSCHNIK KONRAD         3  5  2  1  0   8            680.28

         69 ŁACINA LESZEK           4  5  2  1  0   8            702.13

         70 BIENIASZEWSKI JAN       2  5  3  -  -   8            724.68

         71 ŁACINA MARCIN           4  3  1  2  2   8   214.81   753.36

         72 GACMANGA LEONARD        2  -  4  4  -   8            793.64

         73 BIRKHOF NORBERT         3  5  3  0  0   8            799.39

         74 MACIEJEWSKI-KURZAWA     7  1  -  2  5   8   660.36   832.38

         75 JANKI RAFAŁ             5  3  2  1  2   8   206.20   971.96

         76 BEŁEJ ROMAN             1  2  3  2  1   8   140.77  1008.40

         77 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  2  2  2  2   8   280.24  1035.93

         78 PLUTA MIROSŁAW          7  5  -  -  2   7   167.46   242.03

         79 ABRAM WIESŁAW           1  5  2  0  0   7            426.96

         80 DYBUL MARIUSZ           7  3  -  2  2   7   210.93   523.07

         81 KŁAK MARCIN             1  5  1  -  -   6            608.65

         82 PIERZCHAŁA ADAM         2  4  2  0  0   6            664.73

         83 MYŚKÓW PIOTR            5  1  0  5  0   6            743.21

         84 ŻYGADŁO JAN             1  4  1  1  0   6            894.67

         85 SZCZEPANIAK FRANCISZEK  5  2  2  2  0   6            908.18

         86 BUCZEK WŁADYSŁAW        1  5  0  -  -   5            135.72

         87 GOCEJNA PIOTR           2  5  0  -  -   5            454.89

         88 ROJOWSKI SYLWESTER      2  3  2  0  -   5            526.04

         89 BEDNAREK JAN            5  5  -  -  -   5            531.49

         90 GARBOWSKI JERZY         7  3  2  -  -   5            739.92

         91 PASTERNAK TADEUSZ       1  3  1  0  0   4            378.04

         92 DYCZKO WŁADYSŁAW        6  0  2  2  0   4            491.90

         93 GERLIC TOMASZ           3  0  2  -  1   3   156.26   294.80

         94 GRZEŚNIAK ANTONI MARCI  7  2  1  -  0   3            335.30

         95 KAMIŃSKI WALDEMAR       2  3  -  -  -   3            339.49

         96 KONIECZNY JÓZEF         7  0  1  2  0   3            509.20

         97 PACHOŁEK MIROSŁAW       2  -  2  -  -   2             28.88

         98 MAJKUT BRONISŁAW        1  2  -  -  -   2            106.46

         99 KULESA PIOTR            3  0  2  -  -   2            109.39

        100 SUŁKOWSKI EUG.-MIRO     7  2  0  -  -   2            127.19

        101 BAR ZBIGNIEW            4  2  -  -  -   2            157.05

        102 MARSZAŁEK EMIL          5  0  -  1  1   2    63.28   192.64

        103 WITEK BERNARD           7  0  0  1  1   2   125.27   285.85

        104 TOMCZYK ZDZISŁAW        6  1  1  -  -   2            287.54

        105 JAROSIŃSKI TADEUSZ      7  0  -  2  -   2            314.27

        106 NOCZYŃSKI DAMIAN        3  1  1  -  0   2            382.57

        107 MALINA ZB.+ BŁAŻEJ      4  0  0  1  -   1             28.79

        108 GARBOWSKI TOMASZ        4  -  1  -  -   1             30.22

        109 KACZMAREK ANDRZEJ       7  -  -  1  -   1             40.55

        110 KWIATKOWSKI RYSZARD     4  1  -  -  -   1            100.57

        111 SZOLC RUDOLF            3  -  1  0  0   1            133.46

        112 MAINKA DAMIAN           6  0  1  -  0   1            146.83


 

                                     - 16 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

       1 IDASIAK SŁAWOMIR        5   4     79.37   688.03

       2 IDASIAK SŁAWOMIR        5   4     79.24   688.03

       3 MIZERNY MARIAN          2   4     76.89   697.93

       4 IDASIAK SŁAWOMIR        5   4     76.36   688.03

       5 GRUSA WALDEMAR          1   4     75.33   673.34

       6 BAŃSKI KRZYSZTOF        1   4     75.17   688.31

       7 MAKIOLA DARIUSZ         7   4     74.92   626.75

       8 BĄK EUGENIUSZ           3   4     74.32   684.84

       9 MAKIOLA DARIUSZ         7   4     74.08   626.75

      10 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   4     73.34   708.73

      11 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   4     73.03   708.73

      12 KINDER DANIEL           2   4     72.89   690.94

      13 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      1   4     72.52   657.55

      14 IDASIAK SŁAWOMIR        5   4     72.48   688.03

      15 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   4     72.32   618.97

      16 PAWŁOWSKI TOMASZ        3   4     71.30   717.50

      17 GRUSA WALDEMAR          1   4     70.85   673.34

      18 PIECHOTA MARCIN         5   4     70.77   691.33

      19 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   4     70.69   618.97

      20 OLEJNIK KRZYSZTOF       4   4     69.88   660.93

      21 FERENC EUGENIUSZ        2   4     69.45   699.49

      22 BAR ANDRZEJ             4   4     69.27   669.00

      23 KNOPP ANDRZEJ           2   4     68.91   705.40

      24 WOLNY KRZYSZTOF         4   4     68.79   671.57

      25 WODARA ALFRED PIOTR     3   4     68.48   707.73

      26 KONARSKI A I G          1   4     68.25   668.50

      27 BAR ANDRZEJ             4   4     68.01   669.00

      28 OLEJNIK KRZYSZTOF       4   4     68.00   660.93

      29 MARCINISZYN EDWARD      1   4     67.82   667.69

      30 FERENC EUGENIUSZ        2   4     67.60   699.49

      31 KONARSKI A I G          1   4     67.41   668.50

      32 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   4     66.69   618.97

      33 KONARSKI A I G          1   4     66.46   668.50

      34 HAŁAWIN DANIEL          1   4     66.02   662.70

      35 BILIŃSKI JAN            6   4     65.76   645.01

      36 SZWONDER ZBIGNIEW       1   4     65.71   663.42

      37 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5   4     65.43   681.86

      38 MARCINISZYN EDWARD      1   4     65.22   667.69

      39 CHMURA MAREK            6   4     64.99   656.00

      40 KREUTZMAN MARCEL        3   4     64.69   692.56

      41 ŁACINA MARCIN           4   4     64.56   672.90

      42 CHILEJ KRZYSZTOF        2   4     64.44   696.83

      43 WODARA ALFRED PIOTR     3   4     64.23   707.73

      44 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   4     62.46   654.96

      45 MARCINISZYN EDWARD      1   4     62.16   667.69

      46 GNATZY PAWEŁ            5   4     61.99   721.35

      47 IDASIAK SŁAWOMIR        5   4     59.10   688.03

      48 HAŁAWIN DANIEL          1   4     58.00   662.70

      49 MARCINISZYN EDWARD      1   4     57.43   667.69

      50 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   3     68.08   506.32

      51 IDASIAK SŁAWOMIR        5   3     66.90   559.21

      52 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      1   3     66.06   543.59

      53 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   3     65.52   506.32

      54 RADWAŃSKI MAREK         1   3     64.97   547.65

      55 IDASIAK SŁAWOMIR        5   3     62.68   559.21

      56 KUBOT PIOTR             7   3     62.39   506.27

      57 PIECHOTA MARCIN         5   3     62.20   561.39

      58 KINDER JÓZEF            2   3     61.31   564.81

      59 CHMURA MAREK            6   3     60.96   540.65

      60 NOWAK KRYSTIAN          2   3     60.95   570.22


 

                                     - 17 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

      61 KUBOT PIOTR             7   3     60.86   506.27

      62 KREUTZMAN MARCEL        3   3     60.78   565.98

      63 CHMURA MAREK            6   3     60.67   540.65

      64 MAKIOLA DARIUSZ         7   3     60.66   500.37

      65 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   3     60.63   535.84

      66 KONARSKI A I G          1   3     60.24   547.39

      67 MAKIOLA DARIUSZ         7   3     60.06   511.63

      68 NOWAK KRYSTIAN          2   3     59.87   570.22

      69 FERENC EUGENIUSZ        2   3     59.86   570.71

      70 KNOPP ANDRZEJ           2   3     59.83   574.79

      71 MIZERNY MARIAN          2   3     59.41   569.51

      72 PIECHOTA MARCIN         5   3     59.05   561.39

      73 MAKIOLA DARIUSZ         7   3     59.05   500.37

      74 KUBOT PIOTR             7   3     58.46   494.29

      75 SMYREK ALOJZY           3   3     58.28   580.60

      76 MAKIOLA DARIUSZ         7   3     58.17   500.37

      77 GWÓŹDŹ EUGENIUSZ        6   3     58.04   538.75

      78 KONARSKI A I G          1   3     57.94   547.39

      79 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   3     57.62   408.67

      80 KUBOT PIOTR             7   3     57.61   494.29

      81 MAKIOLA DARIUSZ         7   3     57.40   500.37

      82 KUBOT PIOTR             7   3     57.39   494.29

      83 MIZERNY MARIAN          2   3     57.03   551.97

      84 KUPILAS HUBERT          6   3     56.98   532.54

      85 KONARSKI A I G          1   3     56.89   529.88

      86 PASTERNAK ZBIGNIEW      1   3     56.86   517.91

      87 KNOPP ANDRZEJ           2   3     56.73   574.79

      88 KONARSKI A I G          1   3     56.68   547.39

      89 KUPILAS HUBERT          6   3     56.49   532.54

      90 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      1   3     56.40   519.33

      91 BĄK EUGENIUSZ           3   3     56.02   560.24

      92 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   3     55.82   513.73

      93 KUBOT PIOTR             7   3     55.55   506.27

      94 ZARZYCKI MARIAN         6   3     55.54   537.80

      95 WOLNY KRZYSZTOF         4   3     55.47   447.57

      96 KACZOR MAREK            2   3     55.45   477.34

      97 GMYREK KAZIMIERZ        5   3     55.42   566.22

      98 RADWAŃSKI MAREK         1   3     55.41   547.65

      99 KUBOT PIOTR             7   3     55.39   494.29

     100 MAKARA DARIUSZ          1   3     55.04   526.14

     101 RADWAŃSKI MAREK         1   3     54.74   482.45

     102 WODARA ALFRED PIOTR     3   3     54.73   559.11

     103 KUBOT PIOTR             7   3     54.63   494.29

     104 MAKIOLA DARIUSZ         7   3     54.61   500.37

     105 FERENC EUGENIUSZ        2   3     54.49   506.50

     106 WODARA ALFRED PIOTR     3   3     54.26   577.35

     107 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   3     54.18   408.67

     108 MARCINISZYN EDWARD      1   3     54.13   546.51

     109 FERENC EUGENIUSZ        2   3     54.11   553.13

     110 IDASIAK SŁAWOMIR        5   3     53.92   499.01

     111 KNOPP ANDRZEJ           2   3     53.82   511.07

     112 PAWŁOWSKI TOMASZ        3   3     53.50   481.74

     113 PAWŁOWSKI TOMASZ        3   3     53.47   481.74

     114 SZWONDER ZBIGNIEW       1   3     53.25   441.20

     115 OLEJNIK KRZYSZTOF       4   3     53.12   538.51

     116 KNOPP ANDRZEJ           2   3     53.08   557.73

     117 FERENC EUGENIUSZ        2   3     53.00   468.13

     118 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   3     52.94   520.33

     119 KUBOT PIOTR             7   3     52.93   494.29

     120 WOLNY KRZYSZTOF         4   3     52.88   447.57


 

      MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAŁU WOŁCZYN      - 18 -

   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        |  |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 PIĘDZIOCH MIROSŁAW      7   8   24   32    198.79   439.87   638.66

      2 MIZERNY MARIAN          2   8   24   32    186.38   449.99   636.36

      3 IDASIAK SŁAWOMIR        5   8   24   32    191.74   436.39   628.13

      4 MAKIOLA DARIUSZ         7   8   24   32    193.36   433.47   626.83

      5 FERENC EUGENIUSZ        2   8   24   32    178.59   446.83   625.42

      6 KONARSKI A I G          1   8   24   32    183.78   434.61   618.40

      7 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      1   8   24   32    174.82   438.56   613.38

      8 PAWŁOWSKI TOMASZ        3   8   24   32    175.09   434.93   610.03

      9 CHMURA MAREK            6   8   24   32    172.61   429.37   601.98

     10 KUBOT PIOTR             7   8   22   30    195.14   402.02   597.16

     11 RADWAŃSKI MAREK         1   8   24   32    167.99   425.22   593.21

     12 MARCINISZYN EDWARD      1   8   24   32    152.86   436.57   589.43

     13 WODARA ALFRED PIOTR     3   8   24   32    168.07   416.93   585.00

     14 PIECHOTA MARCIN         5   8   24   32    183.85   396.59   580.44

     15 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   8   24   32    179.36   398.50   577.87

     16 BAR ANDRZEJ             4   8   24   32    167.07   404.14   571.21

     17 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5   8   24   32    166.44   402.11   568.54

     18 KNOPP ANDRZEJ           2   8   24   32    170.36   397.53   567.89

     19 OLEJNIK KRZYSZTOF       4   8   24   32    166.25   396.82   563.07

     20 WOLNY KRZYSZTOF         4   8   24   32    151.57   411.05   562.62

     21 KREUTZMAN MARCEL        3   8   22   30    175.31   376.62   551.93

     22 SZWONDER ZBIGNIEW       1   7   24   31    127.13   424.39   551.52

     23 BEZPAŁKO WALDEMAR       4   8   24   32    163.55   378.52   542.07

     24 GRUSA WALDEMAR          1   6   24   30    119.87   418.98   538.85

     25 HAŁAWIN DANIEL          1   7   24   31    125.48   406.98   532.46

     26 NOWAK KRYSTIAN          2   7   22   29    146.77   377.67   524.44

     27 MAKARA DARIUSZ          1   7   23   30    143.48   370.17   513.66

     28 CHRZĄSZCZ LESZEK        6   5   24   29     94.03   405.28   499.31

     29 BAR ANDRZEJ             1   5   24   29     99.38   397.02   496.40

     30 GMYREK KAZIMIERZ        5   7   21   28    155.31   338.71   494.02

     31 PASTERNAK ZBIGNIEW      1   6   22   28    124.35   345.73   470.08

     32 KINDER DANIEL           2   8   19   27    162.08   305.14   467.21

     33 KINDER JÓZEF            2   8   18   26    177.31   281.03   458.35

     34 SMYREK ALOJZY           3   5   21   26    106.36   336.49   442.85

     35 ŚNIEŻEK JÓZEF           5   5   22   27    106.81   330.71   437.52

     36 BAŃSKI KRZYSZTOF        1   6   21   27    125.37   305.60   430.97

     37 WOSCHNIK KRYSTIAN       3   3   23   26     57.54   362.87   420.41

     38 GAZDECKI WIKTOR         1   2   23   25     39.99   378.86   418.85

     39 BĄK EUGENIUSZ           3   4   20   24     82.03   325.50   407.53

     40 GWÓŹDŹ EUGENIUSZ        6   3   22   25     64.71   337.33   402.04

     41 KACZOR MAREK            2   2   22   24     34.16   363.18   397.33

     42 KUPILAS HUBERT          6   4   20   24     78.45   306.44   384.88

     43 ZARZYCKI MARIAN         6   4   19   23     72.57   302.58   375.14

     44 URBAŃSKI BOGDAN         5   1   24   25     20.97   348.21   369.17

     45 ZIMOCH DAWID            7   6   15   21    118.97   246.58   365.54

     46 GNATZY PAWEŁ            5   7   16   23    130.20   232.20   362.40

     47 KUBOT ANTONI            7   8    8   16    195.41   158.78   354.18

     48 GLIED ANDRZEJ           6   3   20   23     56.53   297.46   353.99

     49 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   5   16   21    102.58   247.30   349.88

     50 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW   5   3   21   24     61.30   278.36   339.66

     51 CHILEJ KRZYSZTOF        2   3   19   22     56.95   273.55   330.51

     52 DROZD EDWARD            5   3   20   23     59.23   266.90   326.13

     53 ABRAM WIESŁAW           1   2   17   19     37.96   264.83   302.79

     54 CICHOŃ PIOTR            1   4   16   20     82.25   214.67   296.92

     55 ROSIEK Z-NOWAK B        2       20   20             292.41   292.41

     56 PROROK MARCIN           5   4   14   18     79.87   209.48   289.36

     57 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5   5   16   21     97.58   185.52   283.10

     58 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1   1   17   18     21.20   255.60   276.79

     59 KANIOWICZ JOACHIM       5   3   13   16     64.22   195.44   259.65

     60 BILIŃSKI JAN            6   3   13   16     64.79   187.09   251.88


 

      MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAŁU WOŁCZYN      - 19 -

   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        |  |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+

     61 PILARSKI J. & K.        7       15   15             241.53   241.53

     62 FILLA ROBERT            6       17   17             236.72   236.72

     63 KUSAJ HUBERT MARCIN     1   1   17   18     16.70   216.07   232.76

     64 GUZIAL EDWARD           1       16   16             228.53   228.53

     65 KANIOWICZ MATEUSZ       5   4   10   14     87.96   139.55   227.50

     66 PIERZCHAŁA ADAM         2       16   16             216.34   216.34

     67 MACIEJEWSKI-KURZAWA     7   7    4   11    133.44    75.07   208.52

     68 ŁACINA MARCIN           4   3   11   14     58.64   144.55   203.19

     69 BIENIASZEWSKI JAN       2       15   15             202.70   202.70

     70 GACMANGA LEONARD        2       12   12             200.22   200.22

     71 MĄCZKA ZBIGNIEW         2       16   16             199.50   199.50

     72 CZAIŃSKI DARIUSZ        6   3    9   12     57.71   137.79   195.51

     73 BEŁEJ ROMAN             1   2   11   13     37.34   156.76   194.10

     74 PLUTA MIROSŁAW          7   4    8   12     77.19   114.61   191.80

     75 ROŻNIATOWSKI EDWARD     5   2   11   13     38.52   152.43   190.95

     76 JANKI RAFAŁ             5   3    9   12     58.82   124.02   182.84

     77 SZCZEPANIAK FRANCISZEK  5   1   13   14     17.68   161.31   178.99

     78 BIRKHOF NORBERT         3       13   13             171.36   171.36

     79 GOCEJNA PIOTR           2       13   13             167.82   167.82

     80 WITEK BERNARD           7   3    9   12     53.07   111.55   164.62

     81 MYŚKÓW PIOTR            5   1    9   10     17.69   140.64   158.33

     82 FERENC ZBIGNIEW         4       12   12             155.52   155.52

     83 WOSCHNIK KONRAD         3       12   12             155.18   155.18

     84 DYBUL MARIUSZ           7   3    6    9     59.95    90.31   150.26

     85 ŁACINA LESZEK           4       11   11             147.29   147.29

     86 GERLIC TOMASZ           3   2   10   12     35.76   108.10   143.86

     87 ROJOWSKI SYLWESTER      2       11   11             135.66   135.66

     88 BUCZEK WŁADYSŁAW        1       10   10             127.23   127.23

     89 DYCZKO WŁADYSŁAW        6        9    9             123.76   123.76

     90 KŁAK MARCIN             1        9    9             102.58   102.58

     91 PASTERNAK TADEUSZ       1       10   10              96.08    96.08

     92 ŻYGADŁO JAN             1        8    8              87.63    87.63

     93 KULESA PIOTR            3        6    6              86.09    86.09

     94 GARBOWSKI JERZY         7        7    7              77.63    77.63

     95 KONIECZNY JÓZEF         7   1    3    4     17.86    51.69    69.56

     96 GRZEŚNIAK ANTONI MARCI  7   1    4    5     16.31    47.61    63.92

     97 PACHOŁEK MIROSŁAW       2        4    4              63.36    63.36

     98 KONARSKI EDWARD         2        7    7              57.94    57.94

     99 MALINA ZB.+ BŁAŻEJ      4        4    4              56.52    56.52

    100 BEDNAREK JAN            5        5    5              55.90    55.90

    101 KAMIŃSKI WALDEMAR       2        5    5              47.77    47.77

    102 KWIATKOWSKI RYSZARD     4        6    6              47.38    47.38

    103 JAROSIŃSKI TADEUSZ      7        3    3              46.10    46.10

    104 SZOLC RUDOLF            3   1    2    3     17.29    27.56    44.85

    105 MARSZAŁEK EMIL          5   1    1    2     22.73    20.35    43.09

    106 KACZMAREK ANDRZEJ       7        2    2              40.77    40.77

    107 TOMCZYK ZDZISŁAW        6        4    4              40.00    40.00

    108 SUŁKOWSKI EUG.-MIRO     7        3    3              33.10    33.10

    109 NOCZYŃSKI DAMIAN        3        3    3              32.26    32.26

    110 GARBOWSKI TOMASZ        4        2    2              30.43    30.43

    111 MAJKUT BRONISŁAW        1        2    2              26.18    26.18

    112 BAR ZBIGNIEW            4        2    2              24.36    24.36

    113 JASKUŁA MARCIN          7        1    1              16.47    16.47

    114 MAINKA DAMIAN           6        1    1              14.72    14.72

    115 TOMICZEK RYSZARD        2        1    1              14.64    14.64

    116 PAWLAK DARIUSZ          5        1    1              11.91    11.91

 

.