•  
 
Menu strony
STRONA GŁÓWNA

LOTY GOŁĘBI

- 2011

- 2012

- 2013

- 2014

- 2015

- 2016

- 2017

- 2018

- 2019

GALERIA

SEKCJE

 

Aktualnie online
· Gości online: 1

· UĹźytkownikĂłw online: 0

· Łącznie uĹźytkownikĂłw: 2
· Najnowszy uĹźytkownik: stetelmajer
Logowanie
Nazwa uĹźytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
S. WOŁCZYN - 08.09.2013.-ŚWIEBODZIN

                                     - 1 -

 

 

 

 

        LISTA KONKURSOWA 04/2013

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 01

 

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

 

               ŚWIEBODZIN

 

       ------------------------------------------------------------------

 

       Data odbytego lotu                               - 08.09.2013 rok

       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 221840 [m]

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:05:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE

       Punkty stałe za konkurs                          -  25.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 20

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 585

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 147

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-10:36:51

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1055.18 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-11:22:14

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 869.02 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.45m.2s.

 

 

 

 

 

         SEKRETARZ                                           PREZES


 

                                             - 2 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

    1 KONARSKI A I G          39-18- 6 - - 10:36:51 1055.18   1.71   25.00   25.00  223540 0  

    2 BAŃSKI KRZYSZTOF        36- 8- 7 S - 10:43:50 1045.64   3.42   24.94   24.94  228820 0  

    3 PASTERNAK ZBIGNIEW      22- 7- 5 S - 10:36:20 1036.23   5.13   24.88   24.88  218990 0  

    4 MAKARA DARIUSZ          18- 8- 8 S - 10:40:40 1030.34   6.84   24.82   24.82  222210 0  

    5 RADWAŃSKI MAREK         21-10- 8 M - 10:42:50 1025.97   8.55   24.75   24.75  223490 0  

    6 KONARSKI A I G          < 2>   9 - - 10:43:29 1023.14  10.26   24.69   24.69         0  

    7 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      51-13- 5 - - 10:41:46 1020.73  11.97   24.63   24.63  221260 0  

    8 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 2>  34 S - 10:50:46 1013.52  13.68   24.57   24.57         0  

    9 KONARSKI A I G          < 3>  16 S - 10:47:10 1006.18  15.38   24.51   24.51         0  

   10 GAZDECKI WIKTOR         20- 2- 2 S - 10:50:11  997.10  17.09   24.45   24.45  224530 0  

   11 ALASIEWICZ JAN ADAM     37-18- 8 - - 10:45:32  997.08  18.80   24.38   24.38  219890 0  

   12 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 2>  18 S - 10:47:18  995.32  20.51   24.32   24.32         0  

   13 CICHOŃ PIOTR            17- 4- 4 S - 10:38:25  992.61  22.22   24.26   24.26  211840 0  

   14 CICHOŃ PIOTR            < 2>  87 S - 10:38:38  991.61  23.93   24.20   24.20         0  

   15 GRUSA WALDEMAR          56- 9- 5 S - 10:52:24  989.01  25.64   24.14   24.14  224900 0  

   16 KONARSKI A I G          < 4>  19 S - 10:51:28  987.08  27.35   24.08   24.08         0  

   17 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 2>  44 S - 10:46:52  987.03  29.06   24.01   24.01         0  

   18 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 3>  27 - - 10:49:12  986.89  30.77   23.95   23.95         0   

   19 KONARSKI A I G          < 5>  20 S - 10:51:33  986.71  32.48   23.89   23.89         0  

   20 KONARSKI A I G          < 6>  35 S - 10:51:35  986.57  34.19   23.83   23.83         0  

   21 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 2>  22 - - 10:48:47  982.60  35.90   23.77   23.77         0  

   22 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 3>  24 S - 10:48:49  982.46  37.61   23.71   23.71         0  

   23 RADWAŃSKI MAREK         < 2>  36 M - 10:52:33  982.16  39.32   23.64   23.64         0  

   24 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 4>  26 - - 10:48:54  982.09  41.03   23.58   23.58         0  

   25 MAKARA DARIUSZ          < 2>  46 S - 10:51:17  982.00  42.74   23.52   23.52         0  

   26 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 5>  28 S - 10:49:30  979.47  44.44   23.46   23.46         0  

   27 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 4>  30 - - 10:51:21  977.51  46.15   23.40   23.40         0  

   28 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 6>  29 - - 10:51:16  971.82  47.86   23.34   23.34         0  

   29 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 7>  31 S - 10:51:27  971.03  49.57   23.27   23.27         0  

   30 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 5>  52 S - 10:52:56  970.72  51.28   23.21   23.21         0  

   31 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 8>  43 S - 10:51:36  970.39  52.99   23.15   23.15         0  

   32 SZWONDER ZBIGNIEW       42- 8- 5 S - 10:54:30  968.28  54.70   23.09   23.09  222220 0  

   33 MARCINISZYN EDWARD      44-16- 8 - - 10:55:48  967.50  56.41   23.03   23.03  223300 0  

   34 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 3>  61 S - 11:01:35  967.19  58.12   22.97   22.97         0  

   35 KONARSKI A I G          < 7>  37 - - 10:56:55  963.88  59.83   22.90   22.90         0  

   36 RADWAŃSKI MAREK         < 3>  45 M - 10:57:33  961.04  61.54   22.84   22.84         0  

   37 KONARSKI A I G          < 8>  38 - - 10:57:49  960.15  63.25   22.78   22.78         0  

   38 KONARSKI A I G          < 9>  50 S - 10:57:57  959.61  64.96   22.72   22.72         0  

   39 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     16- 2- 2 S - 10:57:40  959.57  66.67   22.66   22.66  223260 0  

   40 HAŁAWIN DANIEL          46-10- 8 S - 10:56:32  958.91  68.38   22.60   22.60  222020 0  

   41 GRUSA WALDEMAR          < 2>  56 S - 10:59:49  957.77  70.09   22.53   22.53         0  

   42 BAR ANDRZEJ             35- 8- 5 S - 10:48:27  956.32  71.79   22.47   22.47  213690 0  

   43 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 9>  55 S - 10:55:09  955.42  73.50   22.41   22.41         0  

   44 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 3>  48 S - 10:54:14  955.32  75.21   22.35   22.35         0  

   45 RADWAŃSKI MAREK         < 4>  47 M - 10:58:57  955.29  76.92   22.29   22.29         0  

   46 MAKARA DARIUSZ          < 3>  49 S - 10:57:49  954.44  78.63   22.23   22.23         0  

   47 RADWAŃSKI MAREK         < 5>  69 M - 10:59:33  952.85  80.34   22.16   22.16         0  

   48 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 4>  85 - - 10:55:07  951.65  82.05   22.10   22.10         0  

   49 MAKARA DARIUSZ          < 4>  60 S - 10:58:36  951.24  83.76   22.04   22.04         0  

   50 KONARSKI A I G          <10>  65 - - 11:00:16  950.16  85.47   21.98   21.98         0  

   51 MARCINISZYN EDWARD      < 2>  63 - - 11:00:04  949.94  87.18   21.92   21.92         0  

   52 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 6>  53 - - 10:59:16  944.48  88.89   21.86   21.86         0  

   53 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 7>  59 S - 10:59:30  943.54  90.60   21.79   21.79         0  

   54 BAR ANDRZEJ             < 2>  67 - - 10:51:31  943.37  92.31   21.73   21.73         0  

   55 ALASIEWICZ JAN ADAM     <10>  75 - - 10:58:24  942.12  94.02   21.67   21.67         0  

   56 GRUSA WALDEMAR          < 3>  57 - - 11:04:06  940.61  95.73   21.61   21.61         0  

   57 GRUSA WALDEMAR          < 4>  88 S - 11:04:14  940.09  97.44   21.55   21.55         0  

   58 ABRAM WIESŁAW           19- 3- 3 S - 11:04:57  939.61  99.15   21.49   21.49  225460 0  

   59 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 8>  66 S - 11:00:45  938.54 100.85   21.42   21.42         0  

   60 MAKARA DARIUSZ          < 5> 103 S - 11:01:46  938.52 102.56   21.36   21.36         0  


 

                                            - 3 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

   61 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 4>  94 S - 11:08:54  938.17 104.27   21.30   21.30         0  

   62 BEŁEJ ROMAN             10- 2- 2 M - 11:05:33  938.06 105.98   21.24   21.24  225650 0  

   63 MARCINISZYN EDWARD      < 3>  74 M - 11:03:13  937.38 107.69   21.18   21.18         0  

   64 SZWONDER ZBIGNIEW       < 2>  79 - - 11:02:31  935.60 109.40   21.12   21.12         0  

   65 KONARSKI A I G          <11>  71 - - 11:03:57  935.51 111.11   21.05   21.05         0  

   66 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      < 9>  70 S - 11:01:32  935.43 112.82   20.99   20.99         0  

   67 BAR ANDRZEJ             < 3>  68 - - 10:53:35  934.85 114.53   20.93   20.93         0  

   68 BAR ANDRZEJ             < 4>  80 - - 10:53:40  934.50 116.24   20.87   20.87         0  

   69 RADWAŃSKI MAREK         < 6>  73 M - 11:04:12  934.32 117.95   20.81   20.81         0  

   70 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      <10>  77 - - 11:02:57  929.86 119.66   20.75   20.75         0  

   71 KONARSKI A I G          <12>  72 S - 11:05:34  929.22 121.37   20.68   20.68         0  

   72 KONARSKI A I G          <13>  83 - - 11:05:38  928.97 123.08   20.62   20.62         0  

   73 RADWAŃSKI MAREK         < 7>  76 M - 11:05:53  927.79 124.79   20.56   20.56         0  

   74 MARCINISZYN EDWARD      < 4>  78 M - 11:05:41  927.78 126.50   20.50   20.50         0  

   75 ALASIEWICZ JAN ADAM     <11>  82 - - 11:02:04  927.55 128.21   20.44   20.44         0  

   76 RADWAŃSKI MAREK         < 8>  89 M - 11:05:57  927.54 129.91   20.38   20.38         0  

   77 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      <11> 137 - - 11:03:34  927.46 131.62   20.32   20.32         0  

   78 MARCINISZYN EDWARD      < 5>  97 M - 11:05:53  927.01 133.33   20.25   20.25         0  

   79 SZWONDER ZBIGNIEW       < 3>  81 S - 11:06:13  921.25 135.04   20.19   20.19         0  

   80 BAR ANDRZEJ             < 5> 122 S - 10:57:14  920.15 136.75   20.13   20.13         0  

   81 SZWONDER ZBIGNIEW       < 4> 116 S - 11:06:53  918.71 138.46   20.07   20.07         0  

   82 ALASIEWICZ JAN ADAM     <12>  84 S - 11:04:35  917.80 140.17   20.01   20.01         0  

   83 KONARSKI A I G          <14>  93 - - 11:08:47  916.96 141.88   19.95   19.95         0  

   84 ALASIEWICZ JAN ADAM     <13>  95 S - 11:05:02  916.08 143.59   19.88   19.88         0  

   85 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 5> 110 S - 11:04:15  915.32 145.30   19.82   19.82         0  

   86 HAŁAWIN DANIEL          < 2>  90 S - 11:07:39  914.98 147.01   19.76   19.76         0  

   87 CICHOŃ PIOTR            < 3>  92 S - 10:56:51  913.69 148.72   19.70   19.70         0  

   88 GRUSA WALDEMAR          < 5> 102 S - 11:11:20  912.99 150.43   19.64   19.64         0  

   89 RADWAŃSKI MAREK         < 9> 125 - - 11:10:05  911.89 152.14   19.58   19.58         0  

   90 HAŁAWIN DANIEL          < 3> 106 S - 11:08:32  911.66 153.85   19.51   19.51         0  

   91 ABRAM WIESŁAW           < 2> 126 S - 11:12:24  911.32 155.56   19.45   19.45         0  

   92 CICHOŃ PIOTR            < 4>---- S - 10:57:35  910.81 157.26   19.39   19.39         0  

   93 KONARSKI A I G          <15> 111 - - 11:10:37  910.12 158.97   19.33   19.33         0  

   94 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 5>  99 S - 11:16:34  909.58 160.68   19.27   19.27         0  

   95 ALASIEWICZ JAN ADAM     <14>  96 - - 11:06:46  909.51 162.39   19.21   19.21         0  

   96 ALASIEWICZ JAN ADAM     <15> 100 - - 11:06:47  909.45 164.10   19.14   19.14         0  

   97 MARCINISZYN EDWARD      < 6>  98 - - 11:10:39  909.02 165.81   19.08   19.08         0  

   98 MARCINISZYN EDWARD      < 7> 108 M - 11:11:07  907.29 167.52   19.02   19.02         0  

   99 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 6> 132 S - 11:17:17  907.00 169.23   18.96   18.96         0  

  100 ALASIEWICZ JAN ADAM     <16> 101 S - 11:07:41  906.08 170.94   18.90   18.90         0  

  101 ALASIEWICZ JAN ADAM     <17> 133 S - 11:07:55  905.21 172.65   18.84   18.84         0  

  102 GRUSA WALDEMAR          < 6> 123 S - 11:13:33  904.85 174.36   18.77   18.77         0  

  103 MAKARA DARIUSZ          < 6> 104 S - 11:10:36  904.76 176.07   18.71   18.71         0  

  103 MAKARA DARIUSZ          < 7> 124 S - 11:10:36  904.76 176.07   18.71   18.71         0  

  105 BEŁEJ ROMAN             < 2>---- M - 11:14:26  904.65 179.49   18.59   18.59         0  

  106 HAŁAWIN DANIEL          < 4> 107 S - 11:10:52  903.01 181.20   18.53   18.53         0  

  107 HAŁAWIN DANIEL          < 5> 109 - - 11:11:51  899.41 182.91   18.47   18.47         0  

  108 MARCINISZYN EDWARD      < 8> 117 M - 11:13:22  899.07 184.62   18.40   18.40         0  

  109 HAŁAWIN DANIEL          < 6> 115 S - 11:11:57  899.05 186.32   18.34   18.34         0  

  110 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 6> 139 S - 11:09:11  896.83 188.03   18.28   18.28         0  

  111 KONARSKI A I G          <16> 112 - - 11:14:34  895.71 189.74   18.22   18.22         0  

  112 KONARSKI A I G          <17> 147 - - 11:14:38  895.47 191.45   18.16   18.16         0  

  113 KUSAJ HUBERT MARCIN     24- 1- 1 S - 11:15:02  895.40 193.16   18.10   18.10  223880 0  

  114 GAZDECKI WIKTOR         < 2>---- S - 11:15:48  895.26 194.87   18.03   18.03         0  

  115 HAŁAWIN DANIEL          < 7> 130 S - 11:13:02  895.12 196.58   17.97   17.97         0  

  116 SZWONDER ZBIGNIEW       < 5> 120 - - 11:14:28  890.78 198.29   17.91   17.91         0  

  117 MARCINISZYN EDWARD      < 9> 118 M - 11:15:45  890.53 200.00   17.85   17.85         0  

-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 --------------------

  118 MARCINISZYN EDWARD      <10> 119 - - 11:15:51  890.17          17.79   17.79         0  

  119 MARCINISZYN EDWARD      <11> 129 - - 11:15:54  890.00          17.73   17.73         0  

  120 SZWONDER ZBIGNIEW       < 6> 121 - - 11:14:46  889.71          17.66   17.66         0  


 

                                            - 4 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

  121 SZWONDER ZBIGNIEW       < 7> 146 S - 11:14:57  889.06          17.60   17.60         0  

  122 BAR ANDRZEJ             < 6> 135 S - 11:05:35  888.22          17.54   17.54         0  

  123 GRUSA WALDEMAR          < 7> 128 - - 11:18:32  887.06          17.48   17.48         0  

  124 MAKARA DARIUSZ          < 8>---- S - 11:15:42  886.36          17.42   17.42         0  

  125 RADWAŃSKI MAREK         <10>---- M - 11:17:28  885.23          17.36   17.36         0  

  126 ABRAM WIESŁAW           < 3>---- S - 11:20:16  883.23          17.29   17.29         0  

  127 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     < 2>---- S - 11:18:12  881.75          17.23   17.23         0  

  128 GRUSA WALDEMAR          < 8> 131 - - 11:20:07  881.56          17.17   17.17         0  

  129 MARCINISZYN EDWARD      <12> 134 - - 11:18:26  881.10          17.11   17.11         0  

  130 HAŁAWIN DANIEL          < 8> 140 - - 11:17:35  879.00          17.05   17.05         0  

  131 GRUSA WALDEMAR          < 9>---- - - 11:20:54  878.86          16.99   16.99         0  

  132 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 7> 144 S - 11:25:31  878.33          16.92   16.92         0  

  133 ALASIEWICZ JAN ADAM     <18>---- S - 11:16:25  874.60          16.86   16.86         0  

  134 MARCINISZYN EDWARD      <13> 138 M - 11:20:20  874.54          16.80   16.80         0  

  135 BAR ANDRZEJ             < 7> 136 S - 11:09:58  872.32          16.74   16.74         0  

  136 BAR ANDRZEJ             < 8>---- S - 11:09:59  872.26          16.68   16.68         0  

  137 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      <12> 143 - - 11:18:52  871.56          16.62   16.62         0  

  138 MARCINISZYN EDWARD      <14> 142 M - 11:21:13  871.53          16.55   16.55         0  

  139 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 7>---- - - 11:16:27  870.91          16.49   16.49         0  

  140 HAŁAWIN DANIEL          < 9> 141 S - 11:20:02  870.55          16.43   16.43         0  

  141 HAŁAWIN DANIEL          <10>---- S - 11:20:10  870.10          16.37   16.37         0  

  142 MARCINISZYN EDWARD      <15> 145 M - 11:21:40  870.00          16.31   16.31         0  

  143 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      <13>---- - - 11:19:24  869.73          16.25   16.25         0  

  144 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 8>---- - - 11:28:13  869.32          16.18   16.18         0  

  145 MARCINISZYN EDWARD      <16>---- M - 11:21:53  869.27          16.12   16.12         0  

  146 SZWONDER ZBIGNIEW       < 8>---- S - 11:20:40  869.18          16.06   16.06         0  

  147 KONARSKI A I G          <18>---- - - 11:22:14  869.02          16.00   16.00         0  

-------------- K O N I E C   K O N K U R S U --------------------

  148 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 2>---- S - 11:22:48  868.43                                0  

  149 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 3>---- S - 11:22:57  867.92                                0  

  150 GRUSA WALDEMAR          <10>---- - - 11:24:25  866.95                                0  

  151 BAR ANDRZEJ             < 9>---- - - 11:11:44  866.08                                0  

  152 CICHOŃ PIOTR            < 5>---- S - 11:09:52  865.12                                0  

  153 KONARSKI A I G          <19>---- S - 11:24:01  863.03                                0  

  154 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      <14>---- - - 11:21:23  863.00                                0  

  155 KONARSKI A I G          <20>---- S - 11:24:02  862.98                                0  

  156 GAZDECKI WIKTOR         < 3>---- S - 11:25:28  862.03                                0  

  157 GAZDECKI WIKTOR         < 4>---- S - 11:25:33  861.75                                0  

  158 ABRAM WIESŁAW           < 4>---- S - 11:27:56  857.48                                0  

  159 ABRAM WIESŁAW           < 5>---- S - 11:28:21  856.12                                0  

  160 BAŃSKI KRZYSZTOF        < 9>---- - - 11:32:20  855.94                                0  

  161 RADWAŃSKI MAREK         <11>---- M - 11:26:30  854.65                                0  

  162 GAZDECKI WIKTOR         < 5>---- S - 11:27:48  854.38                                0  

  163 GAZDECKI WIKTOR         < 6>---- S - 11:27:50  854.27                                0  

  164 ŻYGADŁO JAN             14- 0- 0 S - 11:22:16  849.31                         218500 0  

  165 ALASIEWICZ JAN ADAM     <19>---- S - 11:24:12  848.34                                0  

  166 RADWAŃSKI MAREK         <12>---- M - 11:28:43  847.46                                0  

  167 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 8>---- S - 11:23:57  845.68                                0  

  168 BAR ANDRZEJ             <10>---- - - 11:17:44  845.52                                0  

  169 ŻYGADŁO JAN             < 2>---- S - 11:23:26  845.48                                0  

  170 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      <15>---- S - 11:26:43  845.42                                0  

  171 KONARSKI A I G          <21>---- S - 11:29:26  845.36                                0  

  172 BAR ANDRZEJ             <11>---- - - 11:18:03  844.46                                0  

  173 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     < 3>---- S - 11:29:32  843.98                                0  

  174 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 9>---- S - 11:24:42  843.24                                0  

  175 MARCINISZYN EDWARD      <17>---- - - 11:30:15  841.85                                0  

  176 GRUSA WALDEMAR          <11>---- S - 11:32:11  841.74                                0  

  177 PRZYTUŁA KRZYSZTOF      <16>---- - - 11:28:11  840.71                                0  

  178 MARCINISZYN EDWARD      <18>---- - - 11:30:59  839.53                                0  

  179 GAZDECKI WIKTOR         < 7>---- S - 11:32:47  838.48                                0  

  180 GRUSA WALDEMAR          <12>---- - - 11:33:32  837.51                                0  


 

       MISTRZOSTWO SEKCJI WOŁCZYN                      - 5 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 MARCINISZYN EDWARD       8   24   32    150.55   413.06   563.61

      2 RADWAŃSKI MAREK          8   19   27    177.43   340.32   517.75

      3 MAKARA DARIUSZ           8   21   29    168.81   333.98   502.79

      4 KONARSKI A I G           6   20   26    139.71   347.12   486.83

      5 HAŁAWIN DANIEL           8   20   28    149.51   298.39   447.90

      6 PASTERNAK ZBIGNIEW       5   20   25    109.34   320.92   430.26

      7 ALASIEWICZ JAN ADAM      8   15   23    174.79   229.61   404.40

      8 PRZYTUŁA KRZYSZTOF       5   17   22    111.73   281.38   393.11

      9 GAZDECKI WIKTOR          2   21   23     42.48   334.02   376.50

     10 SZWONDER ZBIGNIEW        5   14   19     97.01   236.20   333.21

     11 BAŃSKI KRZYSZTOF         7   13   20    148.93   180.68   329.61

     12 BAR ANDRZEJ              5   16   21     93.56   234.04   327.60

     13 CICHOŃ PIOTR             4   13   17     87.55   153.97   241.52

     14 GRUSA WALDEMAR           5    9   14    106.63   124.64   231.27

     15 ABRAM WIESŁAW            3   10   13     58.23   154.84   213.07

     16 GUZIAL EDWARD                13   13             178.64   178.64

     17 BŁASZCZYKIEWICZ JAN      2    9   11     39.89   128.34   168.23

     18 BEŁEJ ROMAN              2    7    9     39.83   108.85   148.68

     19 KUSAJ HUBERT MARCIN      1   10   11     18.10   126.64   144.74

     20 BUCZEK WŁADYSŁAW              8    8              97.99    97.99

     21 ŻYGADŁO JAN                   9    9              94.98    94.98

     22 KŁAK MARCIN                   5    5              57.57    57.57

     23 PASTERNAK TADEUSZ             4    4              35.57    35.57

     24 MAJKUT BRONISŁAW              2    2              25.44    25.44


 

        MISTRZOSTWO OPEN SEKCJI WOŁCZYN     - 6 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 KONARSKI A I G           8   24   32    191.68   438.15   629.83

      2 PRZYTUŁA KRZYSZTOF       8   24   32    184.58   436.66   621.24

      3 RADWAŃSKI MAREK          8   24   32    177.43   428.49   605.92

      4 MARCINISZYN EDWARD       8   24   32    163.38   436.58   599.96

      5 ALASIEWICZ JAN ADAM      8   24   32    188.66   397.09   585.75

      6 GRUSA WALDEMAR           8   24   32    162.89   419.40   582.29

      7 SZWONDER ZBIGNIEW        8   24   32    153.70   427.37   581.07

      8 HAŁAWIN DANIEL           8   24   32    152.23   407.05   559.28

      9 BAR ANDRZEJ              8   24   32    157.09   395.93   553.02

     10 MAKARA DARIUSZ           8   23   31    168.81   368.22   537.03

     11 PASTERNAK ZBIGNIEW       7   23   30    147.93   356.58   504.51

     12 BAŃSKI KRZYSZTOF         8   21   29    165.11   303.19   468.30

     13 GAZDECKI WIKTOR          2   23   25     42.48   376.85   419.33

     14 ABRAM WIESŁAW            3   18   21     58.23   274.41   332.64

     15 BŁASZCZYKIEWICZ JAN      2   17   19     39.89   255.76   295.65

     16 CICHOŃ PIOTR             4   14   18     87.55   179.60   267.15

     17 GUZIAL EDWARD                17   17             237.34   237.34

     18 KUSAJ HUBERT MARCIN      1   15   16     18.10   190.68   208.78

     19 BEŁEJ ROMAN              2   10   12     39.83   138.03   177.86

     20 BUCZEK WŁADYSŁAW             10   10             124.15   124.15

     21 ŻYGADŁO JAN                   9    9              94.98    94.98

     22 KŁAK MARCIN                   8    8              91.55    91.55

     23 PASTERNAK TADEUSZ             7    7              80.67    80.67

     24 MAJKUT BRONISŁAW              2    2              25.44    25.44


 

       MISTRZOSTWO SEKCJHI WOŁCZYN wg COEFFICJENTU  - 7 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |        COEFFICJENT       |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 KONARSKI A I G           5   15   20    223.94   702.98   926.92

      2 RADWAŃSKI MAREK          5   15   20    266.67   767.70  1034.37

      3 MARCINISZYN EDWARD       5   15   20    620.51   638.29  1258.80

      4 MAKARA DARIUSZ           5   15   20    314.53  1140.32  1454.85

      5 ALASIEWICZ JAN ADAM      5   15   20    199.99  1260.00  1459.99

      6 PASTERNAK ZBIGNIEW       5   15   20    336.75  1169.79  1506.54

      7 BAR ANDRZEJ              5   15   20    439.31  1167.24  1606.55

      8 HAŁAWIN DANIEL           5   15   20    552.15  1270.18  1822.33

      9 PRZYTUŁA KRZYSZTOF       4   13   17    170.94   591.34   762.28

     10 GAZDECKI WIKTOR          2   15   17    211.96  1140.25  1352.21

     11 BAŃSKI KRZYSZTOF         4   12   16    107.69   818.56   926.25

     12 SZWONDER ZBIGNIEW        2   13   15    273.50   871.61  1145.11

     13 BŁASZCZYKIEWICZ JAN      2   12   14     66.67   585.41   652.08

     14 CICHOŃ PIOTR             3   10   13    194.87  1029.34  1224.21

     15 GRUSA WALDEMAR           2   10   12    121.37   739.93   861.30

     16 BEŁEJ ROMAN              2   10   12    285.47   667.51   952.98

     17 KUSAJ HUBERT MARCIN      1   11   12    193.16  1562.81  1755.97

     18 ABRAM WIESŁAW            1    9   10             448.20   448.20

     19 GUZIAL EDWARD                 9    9            1153.13  1153.13

     20 ŻYGADŁO JAN                   8    8             745.40   745.40

     21 PASTERNAK TADEUSZ             7    7             380.24   380.24

     22 BUCZEK WŁADYSŁAW              7    7             578.57   578.57

     23 KŁAK MARCIN                   6    6             694.30   694.30

     24 MAJKUT BRONISŁAW              2    2             127.94   127.94

 

.