•  
 
Menu strony
STRONA GŁÓWNA

LOTY GOŁĘBI

- 2011

- 2012

- 2013

- 2014

- 2015

- 2016

- 2017

- 2018

- 2019

GALERIA

SEKCJE

 

Aktualnie online
· Gości online: 1

· UĹźytkownikĂłw online: 0

· Łącznie uĹźytkownikĂłw: 2
· Najnowszy uĹźytkownik: stetelmajer
Logowanie
Nazwa uĹźytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
S. BOGACICA - 08.09.2013.-ŚWIEBODZIN

                                     - 1 -

 

 

 

 

        LISTA KONKURSOWA 04/2013

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 02

 

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

 

               ŚWIEBODZIN

 

       ------------------------------------------------------------------

 

       Data odbytego lotu                               - 08.09.2013 rok

       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 231530 [m]

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:05:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE

       Punkty stałe za konkurs                          -  25.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 11

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 245

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 62

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-10:42:42

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1060.91 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-11:19:15

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 909.97 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.36m.11s.

 

 

 

 

 

         SEKRETARZ                                           PREZES


 

                                             - 2 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

    1 MIZERNY MARIAN          42-13- 7 - - 10:42:42 1060.91          25.00          230960 0  

    2 FERENC EUGENIUSZ        33-10- 7 - - 10:46:09 1046.17          24.85          231360 0  

    3 MICHALSKI EUGENIUSZ     11- 5- 5 S - 10:51:42 1030.22          24.70          233550 0  

    4 KNOPP ANDRZEJ           20-10- 8 M - 10:51:14 1028.98          24.56          232790 0  

    5 MIZERNY MARIAN          < 2>   7 M - 10:49:38 1028.16          24.41                 0  

    6 NOWAK KRYSTIAN          17- 6- 6 S - 10:49:56 1027.86          24.26          231200 0  

    7 MIZERNY MARIAN          < 3>   8 M - 10:49:44 1027.71          24.11                 0  

    8 MIZERNY MARIAN          < 4>   9 - - 10:52:15 1016.33          23.97                 0  

    9 MIZERNY MARIAN          < 5>  18 - - 10:52:26 1015.51          23.82                 0  

   10 KNOPP ANDRZEJ           < 2>  13 M - 10:54:25 1014.70          23.67                 0  

   11 KINDER JÓZEF            30- 9- 8 S - 10:51:27 1012.54          23.52          229290 0  

   12 NOWAK KRYSTIAN          < 2>  19 S - 10:54:21 1008.07          23.38                 0  

   13 KNOPP ANDRZEJ           < 3>  34 M - 10:56:23 1006.08          23.23                 0  

   14 KINDER JÓZEF            < 2>  16 S - 10:53:06 1005.22          23.08                 0  

   15 FERENC EUGENIUSZ        < 2>  24 M - 10:56:55  997.60          22.93                 0  

   16 KINDER JÓZEF            < 3>  20 S - 10:55:32  994.61          22.79                 0  

   17 KINDER DANIEL           24- 7- 6 S - 10:55:39  994.10          22.64          229290 0  

   18 MIZERNY MARIAN          < 6>  30 - - 10:57:24  993.80          22.49                 0   

   19 NOWAK KRYSTIAN          < 3>  23 S - 11:00:15  982.78          22.34                 0  

   20 KINDER JÓZEF            < 4>  21 S - 10:58:57  980.08          22.20                 0  

   21 KINDER JÓZEF            < 5>  25 S - 10:58:59  979.94          22.05                 0  

   22 KINDER DANIEL           < 2>  31 S - 10:59:11  979.10          21.90                 0  

   23 NOWAK KRYSTIAN          < 4>  50 S - 11:01:11  978.90          21.75                 0  

   24 FERENC EUGENIUSZ        < 3>  26 M - 11:01:43  977.37          21.61                 0  

   25 KINDER JÓZEF            < 6>  38 S - 11:00:11  974.94          21.46                 0  

   26 FERENC EUGENIUSZ        < 4>  27 - - 11:02:37  973.67          21.31                 0  

   27 FERENC EUGENIUSZ        < 5>  28 - - 11:03:35  969.72          21.16                 0  

   28 FERENC EUGENIUSZ        < 6>  29 M - 11:03:39  969.45          21.02                 0  

   29 FERENC EUGENIUSZ        < 7>  32 M - 11:04:15  967.02          20.87                 0  

   30 MIZERNY MARIAN          < 7>  36 - - 11:04:59  962.40          20.72                 0  

   31 KINDER DANIEL           < 3>  33 S - 11:03:41  960.65          20.57                 0  

   32 FERENC EUGENIUSZ        < 8>  43 M - 11:06:59  956.10          20.43                 0  

   33 KINDER DANIEL           < 4>  47 S - 11:04:54  955.77          20.28                 0  

   34 KNOPP ANDRZEJ           < 4>  41 M - 11:09:12  953.28          20.13                 0  

   35 MICHALSKI EUGENIUSZ     < 2>  40 S - 11:10:28  951.45          19.98                 0  

   36 MIZERNY MARIAN          < 8>  39 M - 11:08:02  950.32          19.84                 0  

   37 CHILEJ KRZYSZTOF        14- 2- 2 M - 11:09:51  942.05          19.69          230660 0  

   38 KINDER JÓZEF            < 7>  44 S - 11:08:54  940.10          19.54                 0  

   39 MIZERNY MARIAN          < 9>  49 M - 11:11:21  937.53          19.39                 0  

   40 MICHALSKI EUGENIUSZ     < 3>  48 S - 11:14:29  936.13          19.25                 0  

   41 KNOPP ANDRZEJ           < 5>  42 M - 11:13:56  935.15          19.10                 0  

   42 KNOPP ANDRZEJ           < 6>  46 M - 11:14:01  934.84          18.95                 0  

   43 FERENC EUGENIUSZ        < 9>  62 M - 11:12:41  934.10          18.80                 0  

   44 KINDER JÓZEF            < 8>  55 S - 11:10:47  932.90          18.66                 0  

   45 CHILEJ KRZYSZTOF        < 2>---- M - 11:12:53  930.52          18.51                 0  

   46 KNOPP ANDRZEJ           < 7>  53 M - 11:15:15  930.23          18.36                 0  

   47 KINDER DANIEL           < 5>  51 S - 11:11:50  928.93          18.21                 0  

   48 MICHALSKI EUGENIUSZ     < 4>  57 S - 11:16:52  927.28          18.07                 0  

   49 MIZERNY MARIAN          <10>  52 M - 11:14:08  927.05          17.92                 0  

-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 --------------------

   50 NOWAK KRYSTIAN          < 5>  58 S - 11:14:40  926.03          17.77                 0  

   51 KINDER DANIEL           < 6>  56 S - 11:13:23  923.13          17.62                 0  

   52 MIZERNY MARIAN          <11>  59 M - 11:15:20  922.61          17.48                 0  

   53 KNOPP ANDRZEJ           < 8>  54 M - 11:17:33  921.76          17.33                 0  

   54 KNOPP ANDRZEJ           < 9>  60 M - 11:18:03  919.94          17.18                 0  

   55 KINDER JÓZEF            < 9>---- S - 11:14:38  918.51          17.03                 0  

   56 KINDER DANIEL           < 7>---- - - 11:14:43  918.20          16.89                 0  

   57 MICHALSKI EUGENIUSZ     < 5>---- S - 11:20:02  915.76          16.74                 0  

   58 NOWAK KRYSTIAN          < 6>---- S - 11:17:44  914.80          16.59                 0  

   59 MIZERNY MARIAN          <12>  61 - - 11:17:33  914.51          16.44                 0  

   60 KNOPP ANDRZEJ           <10>---- M - 11:20:06  912.54          16.30                 0  


 

                                            - 3 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

   61 MIZERNY MARIAN          <13>---- M - 11:18:46  910.13          16.15                 0  

   62 FERENC EUGENIUSZ        <10>---- M - 11:19:15  909.97          16.00                 0  

-------------- K O N I E C   K O N K U R S U --------------------

   63 KINDER JÓZEF            <10>---- - - 11:17:45  907.18                                0  

   64 KINDER DANIEL           < 8>---- S - 11:18:04  906.05                                0  

   65 KACZOR MAREK            20- 0- 0 S - 11:24:02  904.56                         234310 0  

   66 CHILEJ KRZYSZTOF        < 3>---- M - 11:20:16  903.60                                0  

   67 KNOPP ANDRZEJ           <11>---- M - 11:22:52  902.75                                0  

   68 FERENC EUGENIUSZ        <11>---- M - 11:22:46  897.56                                0  

   69 FERENC EUGENIUSZ        <12>---- M - 11:22:50  897.32                                0  

   70 FERENC EUGENIUSZ        <13>---- M - 11:22:53  897.15                                0  

   71 FERENC EUGENIUSZ        <14>---- - - 11:22:59  896.80                                0  

   72 KINDER DANIEL           < 9>---- S - 11:20:50  896.25                                0  

   73 KACZOR MAREK            < 2>---- S - 11:26:32  895.91                                0  

   74 FERENC EUGENIUSZ        <15>---- - - 11:23:58  893.40                                0  

   75 NOWAK KRYSTIAN          < 7>---- S - 11:23:55  892.95                                0  

   76 KINDER DANIEL           <10>---- S - 11:21:56  892.41                                0  

   77 MIZERNY MARIAN          <14>---- - - 11:24:15  890.88                                0  

   78 FERENC EUGENIUSZ        <16>---- - - 11:26:51  883.56                                0  

   79 MIZERNY MARIAN          <15>---- M - 11:27:05  881.25                                0  

   80 ROSIEK Z-NOWAK B        24- 0- 0 S - 11:27:02  878.59                         230220 0  

   81 ROSIEK Z-NOWAK B        < 2>---- S - 11:27:16  877.81                                0  

   82 KACZOR MAREK            < 3>---- S - 11:32:21  876.42                                0  

   83 MIZERNY MARIAN          <16>---- - - 11:30:14  870.78                                0  

   84 KACZOR MAREK            < 4>---- S - 11:35:12  867.17                                0  

   85 MICHALSKI EUGENIUSZ     < 6>---- S - 11:35:38  862.98                                0  

   86 ROSIEK Z-NOWAK B        < 3>---- S - 11:32:15  861.44                                0  

   87 KINDER JÓZEF            <11>---- - - 11:31:38  859.95                                0  

   88 KNOPP ANDRZEJ           <12>---- M - 11:39:29  848.10                                0  

   89 FERENC EUGENIUSZ        <17>---- M - 11:38:11  846.90                                0  

   90 ROSIEK Z-NOWAK B        < 4>---- S - 11:37:15  845.62                                0  

   91 KACZOR MAREK            < 5>---- S - 11:44:21  838.77                                0  

   92 KINDER DANIEL           <11>---- S - 11:39:53  834.14                                0  

   93 ROSIEK Z-NOWAK B        < 5>---- S - 11:46:36  817.54                                0  

   94 MIZERNY MARIAN          <17>---- - - 11:48:27  814.82                                0  

   95 ROSIEK Z-NOWAK B        < 6>---- S - 11:48:18  812.64                                0  

   96 KACZOR MAREK            < 6>---- S - 11:55:55  805.42                                0  

   97 MIZERNY MARIAN          <18>---- M - 11:51:59  804.79                                0  

   98 KINDER DANIEL           <12>---- S - 11:51:41  799.80                                0  

   99 FERENC EUGENIUSZ        <18>---- M - 11:54:59  797.84                                0  

  100 NOWAK KRYSTIAN          < 8>---- S - 11:56:20  793.59                                0  

  101 ROSIEK Z-NOWAK B        < 7>---- S - 11:56:01  791.09                                0  

  102 FERENC EUGENIUSZ        <19>---- - - 11:57:39  790.57                                0  

  103 MIZERNY MARIAN          <19>---- - - 11:58:37  786.60                                0  

  104 KINDER DANIEL           <13>---- S - 11:56:46  785.87                                0  

  105 KINDER DANIEL           <14>---- - - 11:56:56  785.42                                0  

  106 MIZERNY MARIAN          <20>---- - - 12:01:28  779.04                                0  

  107 FERENC EUGENIUSZ        <20>---- M - 12:03:10  775.94                                0  

  108 KINDER JÓZEF            <12>---- S - 12:01:06  774.37                                0  

  109 ROSIEK Z-NOWAK B        < 8>---- S - 12:02:59  772.59                                0  

  110 KINDER JÓZEF            <13>---- - - 12:02:12  771.50                                0  

  111 KNOPP ANDRZEJ           <13>---- M - 12:08:54  766.01                                0  

  112 ROSIEK Z-NOWAK B        < 9>---- S - 12:08:23  758.84                                0  

  113 ROSIEK Z-NOWAK B        <10>---- S - 12:09:19  756.51                                0  

  114 MIZERNY MARIAN          <21>---- M - 12:11:33  753.42                                0  

  115 KINDER JÓZEF            <14>---- S - 12:12:26  745.87                                0  

  116 KACZOR MAREK            < 7>---- S - 12:20:23  742.84                                0  

  117 MIZERNY MARIAN          <22>---- M - 12:17:36  738.85                                0  

  118 KNOPP ANDRZEJ           <14>---- M - 12:22:19  733.54                                0  

  119 MICHALSKI EUGENIUSZ     < 7>---- S - 12:23:32  733.08                                0  

  120 PIERZCHAŁA ADAM         10- 0- 0 M - 12:29:17  719.04                         233240 0  


 

       MISTRZOSTWO SEKCJI BOGACICA                     - 4 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 KNOPP ANDRZEJ            8   22   30    165.33   353.51   518.84

      2 MIZERNY MARIAN           7   22   29    139.30   367.94   507.24

      3 NOWAK KRYSTIAN           6   22   28    126.09   370.40   496.49

      4 FERENC EUGENIUSZ         7   22   29    141.66   351.52   493.18

      5 KINDER JÓZEF             8   14   22    173.30   208.40   381.70

      6 KINDER DANIEL            6   15   21    121.22   231.23   352.45

      7 MICHALSKI EUGENIUSZ      5   16   21     98.74   244.19   342.93

      8 KACZOR MAREK                 17   17             261.05   261.05

      9 CHILEJ KRZYSZTOF         2   10   12     38.20   172.79   210.99

     10 ROSIEK Z-NOWAK B             13   13             181.57   181.57

     11 BIENIASZEWSKI JAN            11   11             138.70   138.70

     12 PIERZCHAŁA ADAM               9    9             121.73   121.73

     13 GACMANGA LEONARD              6    6             118.20   118.20

     14 MĄCZKA ZBIGNIEW               8    8              91.04    91.04

     15 ROJOWSKI SYLWESTER            5    5              77.11    77.11

     16 PACHOŁEK MIROSŁAW             3    3              51.86    51.86

     17 GOCEJNA PIOTR                 4    4              45.43    45.43

     18 KONARSKI EDWARD               5    5              36.46    36.46

     19 KAMIŃSKI WALDEMAR             4    4              35.86    35.86

 

.