•  
 
Menu strony
STRONA GŁÓWNA

LOTY GOŁĘBI

- 2011

- 2012

- 2013

- 2014

- 2015

- 2016

- 2017

- 2018

- 2019

GALERIA

SEKCJE

 

Aktualnie online
· Gości online: 2

· UĹźytkownikĂłw online: 0

· Łącznie uĹźytkownikĂłw: 2
· Najnowszy uĹźytkownik: stetelmajer
Logowanie
Nazwa uĹźytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
S. BRZEZINKI - 08.09.2013.-ŚWIEBODZIN

                                     - 1 -

 

 

 

 

        LISTA KONKURSOWA 04/2013

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 04

 

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

 

               ŚWIEBODZIN

 

       ------------------------------------------------------------------

 

       Data odbytego lotu                               - 08.09.2013 rok

       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 223600 [m]

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:05:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE

       Punkty stałe za konkurs                          -  25.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 6

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 149

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 38

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-10:42:46

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1030.14 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-11:15:52

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 894.86 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.32m.48s.

 

 

 

 

 

         SEKRETARZ                                           PREZES


 

                                              - 2 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

    1 ŁACINA MARCIN           12- 2- 2 S - 10:42:46 1030.14          25.00          224330 0  

    2 BAR ANDRZEJ             59-11- 7 S - 10:49:03  997.37          24.76          223460 0  

    3 BEZPAŁKO WALDEMAR       23- 9- 8 S - 10:51:16  992.15          24.51          224490 0  

    4 BAR ANDRZEJ             < 2>  11 - - 10:52:25  982.60          24.27                 0  

    5 OLEJNIK KRZYSZTOF       23- 9- 7 - - 10:49:59  982.34          24.03          221010 0  

    6 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 2>   7 S - 10:51:13  976.98          23.78                 0  

    7 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 3>  15 S - 10:51:16  976.77          23.54                 0  

    8 WOLNY KRZYSZTOF         26- 7- 5 S - 10:54:50  974.62          23.30          224000 0  

    9 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 2>  10 S - 10:56:32  969.58          23.05                 0  

   10 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 3>  14 S - 10:56:33  969.51          22.81                 0  

   11 BAR ANDRZEJ             < 3>  12 S - 10:55:35  969.11          22.57                 0  

   12 BAR ANDRZEJ             < 4>  17 S - 10:55:36  969.04          22.32                 0  

   13 WOLNY KRZYSZTOF         < 2>  22 - - 10:58:19  960.07          22.08                 0  

   14 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 4>  20 S - 11:00:22  953.79          21.84                 0  

   15 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 4>  16 S - 10:58:23  946.98          21.59                 0  

   16 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 5>  18 - - 10:58:28  946.65          21.35                 0  

   17 BAR ANDRZEJ             < 5>  21 - - 11:01:16  945.80          21.11                 0  

   18 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 6>  19 S - 10:58:55  944.82          20.86                 0  

   18 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 7>  32 S - 10:58:55  944.82          20.86                 0  

   20 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 5>  24 S - 11:04:33  937.13          20.38                 0  

   21 BAR ANDRZEJ             < 6>  23 S - 11:05:29  929.21          20.14                 0  

   22 WOLNY KRZYSZTOF         < 3>  25 S - 11:06:04  929.20          19.89                 0  

   23 BAR ANDRZEJ             < 7>  27 S - 11:05:40  928.50          19.65                 0  

   24 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 6>  28 S - 11:07:28  925.86          19.41                 0  

   25 WOLNY KRZYSZTOF         < 4>  26 S - 11:07:52  922.32          19.16                 0  

   26 WOLNY KRZYSZTOF         < 5>  30 S - 11:08:02  921.68          18.92                 0  

   27 BAR ANDRZEJ             < 8>  33 - - 11:08:12  918.83          18.68                 0  

   28 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 7>  29 S - 11:09:24  918.54          18.43                 0  

   29 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 8>  38 S - 11:09:47  917.10          18.19                 0  

   30 WOLNY KRZYSZTOF         < 6>  37 S - 11:10:32  912.30          17.95                 0  

-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 --------------------

   31 ŁACINA MARCIN           < 2>---- S - 11:11:17  910.86          17.70                 0  

   32 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 8>  35 S - 11:07:57  909.69          17.46                 0  

   33 BAR ANDRZEJ             < 9>  34 S - 11:11:10  907.76          17.22                 0  

   34 BAR ANDRZEJ             <10>  36 S - 11:12:50  901.65          16.97                 0  

   35 OLEJNIK KRZYSZTOF       < 9>---- S - 11:10:39  899.69          16.73                 0  

   36 BAR ANDRZEJ             <11>---- - - 11:13:26  899.48          16.49                 0  

   37 WOLNY KRZYSZTOF         < 7>---- - - 11:14:28  897.92          16.24                 0  

   38 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 9>---- S - 11:15:52  894.86          16.00                 0  

-------------- K O N I E C   K O N K U R S U --------------------

   39 BEZPAŁKO WALDEMAR       <10>---- S - 11:16:28  892.72                                0  

   40 ŁACINA MARCIN           < 3>---- S - 11:16:32  891.85                                0  

   41 WOLNY KRZYSZTOF         < 8>---- S - 11:16:21  891.19                                0  

   42 ŁACINA MARCIN           < 4>---- S - 11:19:05  882.90                                0  

   43 WOLNY KRZYSZTOF         < 9>---- S - 11:20:32  876.60                                0   

   44 OLEJNIK KRZYSZTOF       <10>---- S - 11:19:12  869.43                                0  

   45 BEZPAŁKO WALDEMAR       <11>---- S - 11:25:04  863.20                                0  

   46 OLEJNIK KRZYSZTOF       <11>---- S - 11:21:58  860.07                                0  

   47 BAR ANDRZEJ             <12>---- S - 11:27:18  851.93                                0  

   48 BAR ANDRZEJ             <13>---- - - 11:27:30  851.28                                0  

   49 ŁACINA LESZEK            6- 0- 0 S - 11:29:01  849.68                         224330 0  

   50 BAR ANDRZEJ             <14>---- - - 11:28:47  847.13                                0  

   51 BAR ANDRZEJ             <15>---- - - 11:28:49  847.03                                0  

   52 BAR ANDRZEJ             <16>---- S - 11:29:36  844.52                                0  

   53 WOLNY KRZYSZTOF         <10>---- S - 11:31:39  840.05                                0  

   54 BAR ANDRZEJ             <17>---- S - 11:32:43  834.69                                0  

   55 BAR ANDRZEJ             <18>---- - - 11:32:44  834.64                                0  

   56 ŁACINA LESZEK           < 2>---- S - 11:39:57  815.89                                0  

   57 BAR ANDRZEJ             <19>---- S - 11:42:24  805.55                                0  

   58 BAR ANDRZEJ             <20>---- S - 11:47:59  789.66                                0  

   59 OLEJNIK KRZYSZTOF       <12>---- S - 11:46:32  785.02                                0  

   60 ŁACINA LESZEK           < 3>---- S - 11:52:19  780.78                                0  


 

       MISTRZOSTWO SEKCJI BRZEZINKI                      - 3 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 WOLNY KRZYSZTOF          5   24   29     99.22   401.95   501.17

      2 OLEJNIK KRZYSZTOF        7   20   27    144.82   330.02   474.84

      3 BEZPAŁKO WALDEMAR        8   17   25    168.62   279.05   447.67

      4 BAR ANDRZEJ              7   21   28    143.63   301.47   445.10

      5 ŁACINA MARCIN            2   10   12     42.70   137.49   180.19

      6 FERENC ZBIGNIEW              11   11             148.98   148.98

      7 ŁACINA LESZEK                10   10             139.26   139.26

      8 KWIATKOWSKI RYSZARD           4    4              31.18    31.18

      9 MALINA ZB.+ BŁAŻEJ            1    1              24.06    24.06

     10 GARBOWSKI TOMASZ              1    1              12.34    12.34

     11 BAR ZBIGNIEW                  1    1              10.93    10.93


 

 

.