•  
 
Menu strony
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: stetelmajer
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
15.09.2013.-PYRZYCE

                                     - 1 -

 

 

        LISTA KONKURSOWA 05/2013

 

 

                  POLSKIEGO ZWIZKU HODOWCW GOBI POCZTOWYCH

                               Oddziau WOCZYN

 

                 z lotu gobi modych, odbytego z miejscowoci

 

                 PYRZYCE

 

       ---------------------------------------------------------------------

                          LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA REGIONU

 

       Data odbytego lotu                               - 15.09.2013 rok

       Odlego do punktu redniego oddziau           - 324410 [m]

       Wsprz.geograficzne miejsca wypuszczenia gobi - 1453'05.0"-5308'53.0"

       Godzina wypuszczenia gobi do lotu              - 7:20:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gobi             - SONECZNIE        

       Pogoda w miejscu przylotu gobi                 - SONECZNIE        

       Punkty stae za konkurs                          - 30.00

       Ilo hodowcw biorcych udzia w locie          - 53

       Ilo gobi wypuszczonych do lotu               - 1169

       Ilo konkursw (baza 1:4)                       - 293

       Ilo konkursw (baza 1:5)                       - 234

       Godzina przylotu pierwszego gobia w konkursie  - 12:08:01

       Prdko pierwszego gobia w konkursie          - 1158.51 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gobia w konkursie  - 12:51:47

       Prdko ostatniego gobia w konkursie          - 990.38 [m/min.]

       redni czas trwania konkursu                     - 0h.47m.32s.

       Czas przetwarzania lotu : 2013-09-18 / 07:49:30

 

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                    |    SEKCJA     |Hod|WGo|Kl.0|Pul |Cham|Konk.|% Ngr|

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                    |WOCZYN        | 13|  314| 314|   0|   0|   77| 24.5|

                    |BOGACICA       |  8|  153| 153|   0|   0|   50| 32.7|

                    |BORKOWICE      |  7|  170| 170|   0|   0|   57| 33.5|

                    |BRZEZINKI      |  4|   89|  89|   0|   0|   21| 23.6|

                    |BYCZYNA        | 15|  343| 343|   0|   0|   83| 24.2|

                    |ZAWI         |  6|  100| 100|   0|   0|    5|  5.0|

                    |LASKI          |  0|    0|   0|   0|   0|    0|  0.0|

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                    | RAZEM ODDZIA | 53| 1169|1169|   0|   0|  293| 25.0|

                    +---------------+---+-----+----+----+----+-----+-----+

                 WSPLNY PUNKT WKADA: WOCZYN + BRZEZINKI

 

                  NAJLEPSZA PITKA HODOWCW (PKT-1) Z LOTU :

                 ------------------------------------------

           PAWOWSKI TOMASZ         sek  3   -  8 konk.   222.37 pkt.

           PIECHOTA MARCIN          sek  5   -  8 konk.   221.45 pkt.

           BEZPAKO WALDEMAR        sek  4   -  8 konk.   220.08 pkt.

           MARCINISZYN EDWARD       sek  1   -  8 konk.   217.36 pkt.

           IDASIAK SAWOMIR         sek  5   -  8 konk.   212.73 pkt.

 

                 NAJLEPSZA PITKA HODOWCW (PKT-2) Z LOTU :

                 ------------------------------------------

           PAWOWSKI TOMASZ         sek  3   -  8 konk.   222.37 pkt.

           PIECHOTA MARCIN          sek  5   -  8 konk.   221.45 pkt.

           BEZPAKO WALDEMAR        sek  4   -  8 konk.   220.08 pkt.

           MARCINISZYN EDWARD       sek  1   -  8 konk.   217.36 pkt.

           IDASIAK SAWOMIR         sek  5   -  8 konk.   212.73 pkt.

 

         SEKRETARZ                                           PREZES


 

       15.09.2013.-PYRZYCE                  - 2 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEG|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

   1 PAWOWSKI TOMASZ       3 52-23- 8 S 12:08:01  1158.51   0.86 100.00 30.00 333670

   2 IDASIAK SAWOMIR       5 55-15- 8 - 12:03:08  1146.74   1.71  99.57 29.97 324680

   3 IDASIAK SAWOMIR       5 < 2>  19 S 12:03:38  1144.72   2.57  99.15 29.94 324680

   4 SZCZSNY ANDRZEJ       5 50- 9- 4 S 12:01:57  1144.67   3.42  98.72 29.91 322740

   5 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 10- 7- 7 S 12:09:41  1144.39   4.28  98.29 29.88 331510

   6 KINDER JZEF           2 26- 7- 6 S 12:06:51  1144.26   5.13  97.86 29.85 328230

   7 KNOPP ANDRZEJ          2 22- 7- 6 S 12:09:43  1142.70   5.99  97.44 29.82 331060

   8 KNOPP ANDRZEJ          2 < 2>  28 S 12:09:44  1142.64   6.84  97.01 29.78 331060

   9 FERENC EUGENIUSZ       2 20- 9- 8 S 12:08:44  1142.58   7.70  96.58 29.75 329900

  10 GNATZY PAWE           5 18- 7- 7 S 12:10:19  1142.24   8.55  96.15 29.72 331610

  11 BAR ANDRZEJ            4 30- 5- 4 S 12:01:50  1140.64   9.41  95.73 29.69 321470

  12 WODARA ALFRED PIOTR    3 28-11- 8 S 12:11:30  1139.93  10.27  95.30 29.66 332290

  13 SMYREK ALOJZY          3 14- 4- 4 S 12:12:47  1138.32  11.12  94.87 29.63 333280

  14 BEZPAKO WALDEMAR      4 20- 8- 8 S 12:04:14  1138.18  11.98  94.44 29.60 323510

  15 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 2>  34 S 12:13:17  1137.71  12.83  94.02 29.57 333670

  16 KREUTZMAN MARCEL       3 38-10- 8 S 12:08:55  1137.32  13.69  93.59 29.54 328590

  17 KONARSKI A I G         1 34-10- 6 S 12:03:26  1137.13  14.54  93.16 29.51 322300

  18 KONARSKI A I G         1 < 2>  41 S 12:03:28  1136.99  15.40  92.74 29.48 322300

  19 IDASIAK SAWOMIR       5 < 3>  31 S 12:05:35  1136.90  16.25  92.31 29.45 324680

  20 KINDER DANIEL          2 20- 6- 6 S 12:09:12  1134.96  17.11  91.88 29.41 328230

  21 RADWASKI MAREK        1 18- 6- 6 S 12:04:27  1134.61  17.96  91.45 29.38 322740

  22 SZWONDER ZBIGNIEW      1 34- 6- 5 S 12:02:49  1134.48  18.82  91.03 29.35 320850

  23 MARCINISZYN EDWARD     1 36-16- 8 S 12:03:59  1133.48  19.67  90.60 29.32 321890

  24 KREUTZMAN MARCEL       3 < 2>  47 S 12:10:10  1132.42  20.53  90.17 29.29 328590

  25 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 2>  27 - 12:13:35  1131.84  21.39  89.74 29.26 332290

  26 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 2>  42 S 12:03:33  1131.55  22.24  89.32 29.23 320850

  27 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 3>  57 - 12:13:49  1130.94  23.10  88.89 29.20 332290

  28 KNOPP ANDRZEJ          2 < 3>  52 - 12:12:56  1130.16  23.95  88.46 29.17 331060

  29 KANIOWICZ MATEUSZ      5 16- 2- 2 S 12:02:21  1129.91  24.81  88.03 29.14 319030

  30 PIECHOTA MARCIN        5 28-19- 8 S 12:07:56  1129.50  25.66  87.61 29.11 325220

  31 IDASIAK SAWOMIR       5 < 4>  44 - 12:07:36  1128.93  26.52  87.18 29.08 324680

  32 PIECHOTA MARCIN        5 < 2>  33 S 12:08:06  1128.84  27.37  86.75 29.04 325220

  33 PIECHOTA MARCIN        5 < 3>  67 S 12:08:10  1128.58  28.23  86.32 29.01 325220

  34 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 3>  39 - 12:15:43  1128.34  29.08  85.90 28.98 333670

  35 BEZPAKO WALDEMAR      4 < 2>  56 S 12:06:45  1128.20  29.94  85.47 28.95 323510

  36 DOMALEWSKI MIECZYSAW  5 25- 5- 3 - 12:08:29  1127.69  30.80  85.04 28.92 325320

  37 KINDER DANIEL          2 < 2>  50 S 12:11:18  1126.78  31.65  84.62 28.89 328230

  38 MIZERNY MARIAN         2 20- 5- 5 S 12:12:37  1126.05  32.51  84.19 28.86 329500

  39 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 4>  40 - 12:16:35  1125.05  33.36  83.76 28.83 333670

  40 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 5>  48 S 12:16:38  1124.86  34.22  83.33 28.80 333670

  41 KONARSKI A I G         1 < 3>  46 S 12:06:39  1124.37  35.07  82.91 28.77 322300

  42 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 3>  76 S 12:05:22  1124.34  35.93  82.48 28.74 320850

  43 GRUSA WALDEMAR         1 50-17- 8 S 12:08:20  1124.19  36.78  82.05 28.71 324140

  44 IDASIAK SAWOMIR       5 < 5>  61 S 12:08:50  1124.11  37.64  81.62 28.67 324680

  45 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 2>  97 S 12:14:55  1124.08  38.49  81.20 28.64 331510

  46 KONARSKI A I G         1 < 4>  79 S 12:06:48  1123.78  39.35  80.77 28.61 322300

  47 KREUTZMAN MARCEL       3 < 3> 172 S 12:12:24  1123.77  40.21  80.34 28.58 328590

  48 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 6>  53 - 12:16:57  1123.66  41.06  79.91 28.55 333670

  49 NOWAK KRYSTIAN         2 11- 3- 3 S 12:13:28  1123.57  41.92  79.49 28.52 329730

  50 KINDER DANIEL          2 < 3> 235 S 12:12:10  1123.43  42.77  79.06 28.49 328230

  51 GRUSA WALDEMAR         1 < 2> 102 S 12:08:40  1122.89  43.63  78.63 28.46 324140

  52 KNOPP ANDRZEJ          2 < 4>  75 S 12:14:53  1122.68  44.48  78.21 28.43 331060

  53 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 7>  59 S 12:17:14  1122.59  45.34  77.78 28.40 333670

  54 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 2>  55 - 12:07:40  1121.92  46.19  77.35 28.37 322740

  55 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 3> 135 S 12:07:46  1121.53  47.05  76.92 28.34 322740

  56 BEZPAKO WALDEMAR      4 < 3>  81 S 12:08:52  1119.93  47.90  76.50 28.30 323510

  57 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 4>  80 - 12:17:05  1118.51  48.76  76.07 28.27 332290

  58 FERENC EUGENIUSZ       2 < 2>  83 S 12:15:08  1117.80  49.62  75.64 28.24 329900

  59 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 8>  64 - 12:18:50  1116.58  50.47  75.21 28.21 333670

  60 KINDER JZEF           2 < 2>  89 S 12:14:05  1116.11  51.33  74.79 28.18 328230


 

   15.09.2013.-PYRZYCE                  - 3 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEG|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

  61 IDASIAK SAWOMIR       5 < 6>  63 S 12:11:07  1115.29  52.18  74.36 28.15 324680

  62 BK EUGENIUSZ          3 14- 5- 5 S 12:13:03  1115.00  53.04  73.93 28.12 326750

  63 IDASIAK SAWOMIR       5 < 7> 104 S 12:11:13  1114.91  53.89  73.50 28.09 324680

  64 PAWOWSKI TOMASZ       3 < 9>  65 - 12:19:36  1113.72  54.75  73.08 28.06 333670

  65 PAWOWSKI TOMASZ       3 <10>  73 S 12:19:39  1113.53  55.60  72.65 28.03 333670

  66 DOMALEWSKI MIECZYSAW  5 < 2> 150 S 12:12:41  1111.51  56.46  72.22 28.00 325320

  67 PIECHOTA MARCIN        5 < 4>  71 - 12:12:37  1111.42  57.31  71.79 27.97 325220

  68 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 18- 2- 2 S 12:05:09  1111.31  58.17  71.37 27.93 316890

  69 JANKI RAFA            5 15- 4- 4 S 12:12:32  1110.68  59.02  70.94 27.90 324910

  70 URBASKI BOGDAN        5 29- 6- 4 S 12:10:44  1109.99  59.88  70.51 27.87 322710

  71 PIECHOTA MARCIN        5 < 5>  85 S 12:13:02  1109.84  60.74  70.09 27.84 325220

  72 MARCINISZYN EDWARD     1 < 2>  91 S 12:10:06  1109.58  61.59  69.66 27.81 321890

  72 PAWOWSKI TOMASZ       3 <11> 105 - 12:20:43  1109.58  61.59  69.66 27.81 333670

  74 BK EUGENIUSZ          3 < 2>  95 S 12:14:41  1108.82  63.30  68.80 27.75 326750

  75 KNOPP ANDRZEJ          2 < 5> 151 S 12:18:45  1108.15  64.16  68.38 27.72 331060

  76 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 4> 132 S 12:09:33  1108.10  65.01  67.95 27.69 320850

  77 MAKARA DARIUSZ         1 18- 3- 3 S 12:09:34  1108.00  65.87  67.52 27.66 320840

  78 HAAWIN DANIEL         1 36- 4- 3 S 12:09:21  1107.93  66.72  67.09 27.63 320580

  79 KONARSKI A I G         1 < 5> 170 - 12:10:55  1107.88  67.58  66.67 27.60 322300

  80 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 5> 124 S 12:20:05  1107.33  68.43  66.24 27.57 332290

  81 BEZPAKO WALDEMAR      4 < 4> 100 S 12:12:11  1107.22  69.29  65.81 27.53 323510

  82 RADWASKI MAREK        1 < 2> 112 S 12:11:31  1107.11  70.15  65.38 27.50 322740

  83 FERENC EUGENIUSZ       2 < 3> 128 S 12:18:08  1106.55  71.00  64.96 27.47 329900

  84 SMYREK ALOJZY          3 < 2> 130 S 12:21:16  1106.26  71.86  64.53 27.44 333280

  85 PIECHOTA MARCIN        5 < 6>  92 - 12:14:10  1105.56  72.71  64.10 27.41 325220

  86 WOSCHNIK KRYSTIAN      3 16- 2- 2 S 12:22:24  1104.23  73.57  63.68 27.38 333920

  87 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 2> 348 S 12:07:09  1103.57  74.42  63.25 27.35 316890

  88 GNATZY PAWE           5 < 2> 192 S 12:20:31  1103.47  75.28  62.82 27.32 331610

  89 KINDER JZEF           2 < 3>  90 S 12:17:28  1103.42  76.13  62.39 27.29 328230

  90 KINDER JZEF           2 < 4> 196 S 12:17:29  1103.36  76.99  61.97 27.26 328230

  91 MARCINISZYN EDWARD     1 < 3>  93 - 12:11:45  1103.31  77.84  61.54 27.23 321890

  92 PIECHOTA MARCIN        5 < 7> 101 S 12:14:56  1102.69  78.70  61.11 27.20 325220

  93 MARCINISZYN EDWARD     1 < 4>  94 S 12:11:57  1102.55  79.56  60.68 27.16 321890

  94 MARCINISZYN EDWARD     1 < 5>  96 S 12:11:58  1102.49  80.41  60.26 27.13 321890

  95 BK EUGENIUSZ          3 < 3> 123 S 12:16:35  1101.71  81.27  59.83 27.10 326750

  96 MARCINISZYN EDWARD     1 < 6> 117 S 12:12:12  1101.61  82.12  59.40 27.07 321890

  97 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 3>  98 S 12:21:00  1101.36  82.98  58.97 27.04 331510

  98 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 4> 143 S 12:21:05  1101.06  83.83  58.55 27.01 331510

  99 URBASKI BOGDAN        5 < 2> 212 - 12:13:26  1099.77  84.69  58.12 26.98 322710

 100 BEZPAKO WALDEMAR      4 < 5> 113 S 12:14:10  1099.75  85.54  57.69 26.95 323510

 101 PIECHOTA MARCIN        5 < 8> 114 S 12:16:07  1098.28  86.40  57.26 26.92 325220

 102 GRUSA WALDEMAR         1 < 3> 108 - 12:15:13  1097.97  87.25  56.84 26.89 324140

 103 BAR ANDRZEJ            4 < 2> 225 S 12:12:52  1097.67  88.11  56.41 26.86 321470

 104 IDASIAK SAWOMIR       5 < 8> 145 - 12:15:49  1097.57  88.96  55.98 26.83 324680

 105 PAWOWSKI TOMASZ       3 <12> 121 - 12:24:06  1097.24  89.82  55.56 26.79 333670

 106 NIEEK JZEF          5 21- 9- 8 - 12:13:22  1095.97  90.68  55.13 26.76 321520

 107 JANKI RAFA            5 < 2> 109 S 12:16:34  1095.57  91.53  54.70 26.73 324910

 108 GRUSA WALDEMAR         1 < 4> 125 - 12:15:56  1095.31  92.39  54.27 26.70 324140

 109 JANKI RAFA            5 < 3> 190 S 12:16:43  1095.02  93.24  53.85 26.67 324910

 109 MAKARA DARIUSZ         1 < 2> 248 S 12:13:00  1095.02  93.24  53.85 26.67 320840

 111 WOLNY KRZYSZTOF        4 19- 5- 5 S 12:14:12  1093.27  94.95  52.99 26.61 321640

 112 RADWASKI MAREK        1 < 3> 147 S 12:15:13  1093.23  95.81  52.56 26.58 322740

 113 BEZPAKO WALDEMAR      4 < 6> 126 S 12:15:56  1093.19  96.66  52.14 26.55 323510

 114 PIECHOTA MARCIN        5 < 9> 137 S 12:17:36  1092.81  97.52  51.71 26.52 325220

 115 NIEEK JZEF          5 < 2> 116 S 12:14:25  1092.06  98.37  51.28 26.49 321520

 116 NIEEK JZEF          5 < 3> 118 S 12:14:28  1091.87  99.23  50.85 26.46 321520

 117 MARCINISZYN EDWARD     1 < 7> 120 S 12:15:12  1090.41 100.09  50.43 26.42 321890

 118 NIEEK JZEF          5 < 4> 122 S 12:14:56  1090.14 100.94  50.00 26.39 321520

 119 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 2> 163 S 12:15:06  1089.94 101.80  49.57 26.36 321640

 120 MARCINISZYN EDWARD     1 < 8> 127 S 12:15:22  1089.80 102.65  49.15 26.33 321890


 

   15.09.2013.-PYRZYCE                  - 4 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEG|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 121 PAWOWSKI TOMASZ       3 <13> 141 S 12:26:20  1089.24 103.51  48.72 26.30 333670

 122 NIEEK JZEF          5 < 5> 162 S 12:15:17  1088.85 104.36  48.29 26.27 321520

 123 BK EUGENIUSZ          3 < 4> 222 S 12:20:08  1088.68 105.22  47.86 26.24 326750

 124 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 6> 149 S 12:25:16  1088.52 106.07  47.44 26.21 332290

 125 GRUSA WALDEMAR         1 < 5> 164 - 12:18:00  1087.72 106.93  47.01 26.18 324140

 126 BEZPAKO WALDEMAR      4 < 7> 129 S 12:17:27  1087.61 107.78  46.58 26.15 323510

 127 MARCINISZYN EDWARD     1 < 9> 139 S 12:16:09  1086.92 108.64  46.15 26.12 321890

 128 FERENC EUGENIUSZ       2 < 4> 131 S 12:23:36  1086.63 109.50  45.73 26.09 329900

 129 BEZPAKO WALDEMAR      4 < 8> 419 S 12:17:58  1085.73 110.35  45.30 26.05 323510

 130 SMYREK ALOJZY          3 < 3> 251 S 12:27:00  1085.60 111.21  44.87 26.02 333280

 131 FERENC EUGENIUSZ       2 < 5> 157 S 12:24:10  1084.60 112.06  44.44 25.99 329900

 132 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 5> 268 S 12:15:57  1084.14 112.92  44.02 25.96 320850

 133 BEEJ ROMAN            1  6- 2- 2 S 12:19:43  1083.59 113.77  43.59 25.93 324770

 134 KANIOWICZ JOACHIM      5 20- 2- 2 S 12:14:50  1082.07 114.63  43.16 25.90 319030

 135 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 4> 159 - 12:18:20  1081.81 115.48  42.74 25.87 322740

 136 RONIATOWSKI EDWARD    5  9- 1- 1 S 12:22:15  1079.54 116.34  42.31 25.84 326290

 137 PIECHOTA MARCIN        5 <10> 138 S 12:21:16  1079.51 117.19  41.88 25.81 325220

 138 PIECHOTA MARCIN        5 <11> 148 S 12:21:30  1078.67 118.05  41.45 25.78 325220

 139 MARCINISZYN EDWARD     1 <10> 174 - 12:18:36  1078.00 118.91  41.03 25.75 321890

 140 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 20- 3- 3 S 12:14:56  1077.67 119.76  40.60 25.72 317840

 141 PAWOWSKI TOMASZ       3 <14> 142 S 12:29:39  1077.57 120.62  40.17 25.68 333670

 142 PAWOWSKI TOMASZ       3 <15> 144 - 12:29:40  1077.51 121.47  39.74 25.65 333670

 143 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 5> 189 S 12:27:41  1077.44 122.33  39.32 25.62 331510

 144 PAWOWSKI TOMASZ       3 <16> 154 S 12:29:50  1076.93 123.18  38.89 25.59 333670

 145 IDASIAK SAWOMIR       5 < 9> 146 - 12:21:42  1076.17 124.04  38.46 25.56 324680

 146 IDASIAK SAWOMIR       5 <10> 166 - 12:21:44  1076.05 124.89  38.03 25.53 324680

 147 RADWASKI MAREK        1 < 4> 246 S 12:20:25  1074.31 125.75  37.61 25.50 322740

 148 PIECHOTA MARCIN        5 <12> 160 - 12:22:52  1073.81 126.60  37.18 25.47 325220

 149 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 7> 179 S 12:29:38  1073.17 127.46  36.75 25.44 332290

 150 DOMALEWSKI MIECZYSAW  5 < 3> 205 S 12:23:23  1072.31 128.31  36.32 25.41 325320

 151 KNOPP ANDRZEJ          2 < 6> 153 S 12:29:16  1070.47 129.17  35.90 25.38 331060

 152 GLIED ANDRZEJ          6 15- 2- 2 S 12:20:55  1069.37 130.03  35.47 25.35 321790

 153 KNOPP ANDRZEJ          2 < 7> 363 S 12:29:47  1068.68 130.88  35.04 25.32 331060

 154 PAWOWSKI TOMASZ       3 <17> 155 S 12:32:14  1068.66 131.74  34.62 25.28 333670

 155 PAWOWSKI TOMASZ       3 <18> 156 - 12:32:19  1068.37 132.59  34.19 25.25 333670

 156 PAWOWSKI TOMASZ       3 <19> 203 S 12:32:34  1067.52 133.45  33.76 25.22 333670

 157 FERENC EUGENIUSZ       2 < 6> 201 S 12:29:07  1067.23 134.30  33.33 25.19 329900

 158 SZCZEPANIAK FRANCISZEK 5 16- 4- 4 S 12:24:45  1066.25 135.16  32.91 25.16 324940

 159 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 5> 184 S 12:22:56  1065.38 136.01  32.48 25.13 322740

 160 PIECHOTA MARCIN        5 <13> 161 S 12:25:28  1064.67 136.87  32.05 25.10 325220

 161 PIECHOTA MARCIN        5 <14> 185 S 12:25:30  1064.55 137.72  31.62 25.07 325220

 162 NIEEK JZEF          5 < 6> 168 S 12:22:13  1063.87 138.58  31.20 25.04 321520

 163 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 3> 178 S 12:22:20  1063.86 139.44  30.77 25.01 321640

 164 GRUSA WALDEMAR         1 < 6> 165 - 12:24:45  1063.63 140.29  30.34 24.98 324140

 165 GRUSA WALDEMAR         1 < 7> 182 S 12:24:48  1063.45 141.15  29.91 24.95 324140

 166 IDASIAK SAWOMIR       5 <11> 167 - 12:25:20  1063.36 142.00  29.49 24.91 324680

 167 IDASIAK SAWOMIR       5 <12> 177 - 12:25:22  1063.25 142.86  29.06 24.88 324680

 168 NIEEK JZEF          5 < 7> 173 S 12:22:31  1062.82 143.71  28.63 24.85 321520

 169 ZARZYCKI MARIAN        6 17- 2- 2 S 12:21:20  1061.68 144.57  28.21 24.82 319920

 170 KONARSKI A I G         1 < 6> 191 S 12:23:37  1061.54 145.42  27.78 24.79 322300

 171 ABRAM WIESAW          1 10- 3- 3 S 12:25:45  1061.52 146.28  27.35 24.76 324560

 172 KREUTZMAN MARCEL       3 < 4> 210 S 12:29:34  1061.45 147.13  26.92 24.73 328590

 173 NIEEK JZEF          5 < 8> 188 S 12:23:16  1060.19 147.99  26.50 24.70 321520

 174 MARCINISZYN EDWARD     1 <11> 213 S 12:24:03  1058.67 148.85  26.07 24.67 321890

 175 BAR ANDRZEJ            1 20- 1- 1 S 12:15:15  1056.02 149.70  25.64 24.64 311790

 176 MIZERNY MARIAN         2 < 2> 180 S 12:32:04  1055.86 150.56  25.21 24.61 329500

 177 IDASIAK SAWOMIR       5 <13> 250 S 12:27:36  1055.53 151.41  24.79 24.58 324680

 178 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 4> 272 S 12:24:47  1055.31 152.27  24.36 24.54 321640

 179 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 8> 187 S 12:35:25  1053.50 153.12  23.93 24.51 332290

 180 MIZERNY MARIAN         2 < 3> 206 S 12:33:28  1051.15 153.98  23.50 24.48 329500


 

   15.09.2013.-PYRZYCE                  - 5 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEG|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 181 KUPILAS HUBERT         6 30- 1- 1 S 12:23:50  1048.44 154.83  23.08 24.45 318550

 182 GRUSA WALDEMAR         1 < 8> 220 - 12:29:11  1048.38 155.69  22.65 24.42 324140

 183 HAAWIN DANIEL         1 < 2> 226 - 12:25:50  1048.22 156.54  22.22 24.39 320580

 184 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 6> 223 S 12:28:01  1047.80 157.40  21.79 24.36 322740

 185 PIECHOTA MARCIN        5 <15> 193 S 12:30:28  1047.52 158.25  21.37 24.33 325220

 186 SZCZEPANIAK FRANCISZEK 5 < 2> 254 S 12:30:23  1046.90 159.11  20.94 24.30 324940

 187 WODARA ALFRED PIOTR    3 < 9> 199 S 12:37:39  1046.09 159.97  20.51 24.27 332290

 188 NIEEK JZEF          5 < 9>---- S 12:27:29  1045.65 160.82  20.09 24.24 321520

 189 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 6> 285 S 12:37:06  1045.44 161.68  19.66 24.21 331510

 190 JANKI RAFA            5 < 4> 313 S 12:30:56  1044.95 162.53  19.23 24.17 324910

 191 KONARSKI A I G         1 < 7> 228 - 12:28:28  1044.85 163.39  18.80 24.14 322300

 192 GNATZY PAWE           5 < 3> 204 S 12:37:23  1044.83 164.24  18.38 24.11 331610

 193 PIECHOTA MARCIN        5 <16> 195 S 12:31:21  1044.55 165.10  17.95 24.08 325220

 194 KANIOWICZ MATEUSZ      5 < 2> 605 S 12:25:51  1043.09 165.95  17.52 24.05 319030

 195 PIECHOTA MARCIN        5 <17> 219 - 12:31:50  1042.93 166.81  17.09 24.02 325220

 196 KINDER JZEF           2 < 5> 197 S 12:34:45  1042.83 167.66  16.67 23.99 328230

 197 KINDER JZEF           2 < 6> 234 S 12:34:47  1042.72 168.52  16.24 23.96 328230

 198 WOSCHNIK KRYSTIAN      3 < 2> 369 S 12:40:17  1042.58 169.38  15.81 23.93 333920

 199 WODARA ALFRED PIOTR    3 <10> 200 S 12:38:46  1042.42 170.23  15.38 23.90 332290

 200 WODARA ALFRED PIOTR    3 <11> 297 S 12:38:50  1042.21 171.09  14.96 23.87 332290

 201 FERENC EUGENIUSZ       2 < 7> 209 S 12:36:33  1042.17 171.94  14.53 23.84 329900

 202 GAZDECKI WIKTOR        1 16- 5- 5 S 12:30:25  1042.12 172.80  14.10 23.80 323490

 203 PAWOWSKI TOMASZ       3 <20> 208 - 12:40:13  1042.01 173.65  13.68 23.77 333670

 204 GNATZY PAWE           5 < 4> 252 S 12:38:25  1041.43 174.51  13.25 23.74 331610

 205 DOMALEWSKI MIECZYSAW  5 < 4> 240 S 12:32:26  1041.25 175.36  12.82 23.71 325320

 206 MIZERNY MARIAN         2 < 4> 270 S 12:36:32  1040.96 176.22  12.39 23.68 329500

 207 NOWAK KRYSTIAN         2 < 2> 216 S 12:37:09  1039.67 177.07  11.97 23.65 329730

 208 PAWOWSKI TOMASZ       3 <21> 256 - 12:40:59  1039.52 177.93  11.54 23.62 333670

 209 FERENC EUGENIUSZ       2 < 8> 290 S 12:37:30  1039.06 178.79  11.11 23.59 329900

 210 KREUTZMAN MARCEL       3 < 5> 236 S 12:36:17  1038.91 179.64  10.68 23.56 328590

 211 ROSIEK Z-NOWAK B       2 24- 6- 5 S 12:36:43  1037.93 180.50  10.26 23.53 328730

 212 URBASKI BOGDAN        5 < 3> 214 S 12:31:09  1037.15 181.35   9.83 23.50 322710

 213 MARCINISZYN EDWARD     1 <12> 215 - 12:30:23  1037.07 182.21   9.40 23.47 321890

 214 URBASKI BOGDAN        5 < 4> 281 S 12:31:31  1035.93 183.06   8.97 23.43 322710

 215 MARCINISZYN EDWARD     1 <13> 242 S 12:30:49  1035.63 183.92   8.55 23.40 321890

 216 NOWAK KRYSTIAN         2 < 3> 576 S 12:38:31  1035.21 184.77   8.12 23.37 329730

 217 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 18- 2- 2 S 12:27:15  1034.70 185.63   7.69 23.34 317910

 218 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 2> 249 S 12:27:20  1034.19 186.48   7.26 23.31 317840

 219 PIECHOTA MARCIN        5 <18> 221 S 12:34:53  1032.83 187.34   6.84 23.28 325220

 220 GRUSA WALDEMAR         1 < 9> 230 S 12:33:51  1032.79 188.20   6.41 23.25 324140

 221 PIECHOTA MARCIN        5 <19> 391 S 12:34:55  1032.72 189.05   5.98 23.22 325220

 222 BK EUGENIUSZ          3 < 5> 343 S 12:36:24  1032.71 189.91   5.56 23.19 326750

 223 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 7> 224 - 12:32:36  1032.44 190.76   5.13 23.16 322740

 224 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 8> 237 - 12:32:38  1032.33 191.62   4.70 23.13 322740

 225 BAR ANDRZEJ            4 < 3> 243 S 12:31:31  1031.95 192.47   4.27 23.10 321470

 226 HAAWIN DANIEL         1 < 3> 231 S 12:31:04  1030.58 193.33   3.85 23.07 320580

 227 ROSIEK Z-NOWAK B       2 < 2> 253 - 12:39:04  1030.29 194.18   3.42 23.03 328730

 228 KONARSKI A I G         1 < 8> 229 - 12:32:57  1029.88 195.04   2.99 23.00 322300

 229 KONARSKI A I G         1 < 9> 261 S 12:33:03  1029.55 195.89   2.56 22.97 322300

 230 GRUSA WALDEMAR         1 <10> 232 S 12:34:51  1029.51 196.75   2.14 22.94 324140

 231 HAAWIN DANIEL         1 < 4> 303 S 12:31:25  1029.42 197.60   1.71 22.91 320580

 232 GRUSA WALDEMAR         1 <11> 247 S 12:34:54  1029.34 198.46   1.28 22.88 324140

 233 WOSCHNIK KONRAD        3  8- 2- 2 S 12:45:10  1029.16 199.32   0.85 22.85 334650

 234 KINDER JZEF           2 < 7> 334 - 12:39:13  1028.24 200.17   0.43 22.82 328230

 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------

 235 KINDER DANIEL          2 < 4> 238 S 12:39:21  1027.81               22.79 328230

 236 KREUTZMAN MARCEL       3 < 6> 269 - 12:39:46  1027.59               22.76 328590

 237 SZCZSNY ANDRZEJ       5 < 9> 295 - 12:34:07  1027.45               22.73 322740

 238 KINDER DANIEL          2 < 5> 266 S 12:39:31  1027.27               22.70 328230

 239 GAZDECKI WIKTOR        1 < 2> 241 S 12:34:56  1027.17               22.66 323490

 240 DOMALEWSKI MIECZYSAW  5 < 5> 378 - 12:36:47  1026.95               22.63 325320


 

   15.09.2013.-PYRZYCE                  - 6 -

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|PKT-SW|PUNKT|ODLEG|

+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+------+-----+------+

 241 GAZDECKI WIKTOR        1 < 3> 264 S 12:35:02  1026.84               22.60 323490

 242 MARCINISZYN EDWARD     1 <14> 257 - 12:33:29  1026.82               22.57 321890

 243 BAR ANDRZEJ            4 < 4> 271 - 12:33:17  1026.13               22.54 321470

 244 GLIED ANDRZEJ          6 < 2>---- S 12:33:39  1025.95               22.51 321790

 245 ABRAM WIESAW          1 < 2> 265 S 12:36:23  1025.84               22.48 324560

 246 RADWASKI MAREK        1 < 5> 258 S 12:35:23  1023.33               22.45 322740

 247 GRUSA WALDEMAR         1 <12> 260 S 12:37:19  1021.50               22.42 324140

 248 MAKARA DARIUSZ         1 < 3> 323 S 12:34:06  1021.46               22.39 320840

 249 OLEJNIK KRZYSZTOF      4 < 3> 301 S 12:31:12  1021.34               22.36 317840

 250 IDASIAK SAWOMIR       5 <14> 276 S 12:38:15  1020.20               22.33 324680

 251 SMYREK ALOJZY          3 < 4> 524 S 12:46:49  1019.78               22.29 333280

 252 GNATZY PAWE           5 < 5> 263 S 12:45:50  1017.73               22.26 331610

 253 ROSIEK Z-NOWAK B       2 < 3> 279 S 12:43:49  1015.17               22.23 328730

 254 SZCZEPANIAK FRANCISZEK 5 < 3> 255 S 12:40:12  1014.80               22.20 324940

 255 SZCZEPANIAK FRANCISZEK 5 < 4> 306 S 12:40:16  1014.59               22.17 324940

 256 PAWOWSKI TOMASZ       3 <22> 277 - 12:48:55  1014.45               22.14 333670

 257 MARCINISZYN EDWARD     1 <15> 267 - 12:37:20  1014.36               22.11 321890

 258 RADWASKI MAREK        1 < 6> 331 S 12:38:12  1014.27               22.08 322740

 259 BEEJ ROMAN            1 < 2> 571 S 12:40:14  1014.17               22.05 324770

 260 GRUSA WALDEMAR         1 <13> 278 S 12:40:03  1012.78               22.02 324140

 261 KONARSKI A I G         1 <10> 296 - 12:38:15  1012.73               21.99 322300

 262 WOSCHNIK KONRAD        3 < 2> 427 S 12:50:34  1012.35               21.96 334650

 263 GNATZY PAWE           5 < 6> 273 S 12:47:35  1012.29               21.92 331610

 264 GAZDECKI WIKTOR        1 < 4> 289 S 12:39:42  1011.86               21.89 323490

 265 ABRAM WIESAW          1 < 3> 548 S 12:40:49  1011.67               21.86 324560

 266 KINDER DANIEL          2 < 6> 322 S 12:44:30  1011.49               21.83 328230

 267 MARCINISZYN EDWARD     1 <16> 307 - 12:38:34  1010.43               21.80 321890

 268 SZWONDER ZBIGNIEW      1 < 6> 360 - 12:37:47  1009.65               21.77 320850

 269 KREUTZMAN MARCEL       3 < 7> 286 S 12:45:34  1009.29               21.74 328590

 270 MIZERNY MARIAN         2 < 5> 335 S 12:48:08  1004.17               21.71 329500

 271 BAR ANDRZEJ            4 < 5> 316 S 12:40:24  1003.34               21.68 321470

 272 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 5> 347 S 12:40:44  1002.83               21.65 321640

 273 GNATZY PAWE           5 < 7>---- S 12:50:43  1002.70               21.62 331610

 274 ZARZYCKI MARIAN        6 < 2> 355 S 12:39:34  1001.11               21.59 319920

 275 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 2> 320 S 12:38:53  1000.46               21.55 319030

 276 IDASIAK SAWOMIR       5 <15> 346 S 12:45:08   998.61               21.52 324680

 277 PAWOWSKI TOMASZ       3 <23> 308 - 12:54:15   998.27               21.49 333670

 278 GRUSA WALDEMAR         1 <14> 287 S 12:45:18   996.43               21.46 324140

 279 ROSIEK Z-NOWAK B       2 < 4> 280 S 12:50:04   995.95               21.43 328730

 280 ROSIEK Z-NOWAK B       2 < 5> 284 S 12:50:10   995.65               21.40 328730

 281 URBASKI BOGDAN        5 < 5> 283 S 12:44:13   995.35               21.37 322710

 282 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 2> 353 S 12:39:30   995.02               21.34 317910

 283 URBASKI BOGDAN        5 < 6> 329 - 12:44:32   994.38               21.31 322710

 284 ROSIEK Z-NOWAK B       2 < 6> 315 S 12:50:39   994.19               21.28 328730

 285 MICHALSKI EUGENIUSZ    2 < 7> 448 S 12:53:50   993.04               21.25 331510

 286 KREUTZMAN MARCEL       3 < 8> 288 S 12:50:54   993.02               21.22 328590

 287 GRUSA WALDEMAR         1 <15> 291 - 12:46:32   992.67               21.18 324140

 288 KREUTZMAN MARCEL       3 < 9> 293 - 12:51:19   991.77               21.15 328590

 289 GAZDECKI WIKTOR        1 < 5> 344 S 12:46:11   991.74               21.12 323490

 290 FERENC EUGENIUSZ       2 < 9>---- S 12:52:45   991.44               21.09 329900

 291 GRUSA WALDEMAR         1 <16> 292 - 12:47:10   990.75               21.06 324140

 292 GRUSA WALDEMAR         1 <17> 299 S 12:47:16   990.45               21.03 324140

 293 KREUTZMAN MARCEL       3 <10> 294 S 12:51:47   990.38               21.00 328590

 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------

 294 KREUTZMAN MARCEL       3 <11> 428 S 12:51:51   990.18                     328590

 295 SZCZSNY ANDRZEJ       5 <10> 298 - 12:46:03   989.85                     322740

 296 KONARSKI A I G         1 <11> 305 - 12:45:47   989.31                     322300

 297 WODARA ALFRED PIOTR    3 <12> 328 S 12:55:53   989.30                     332290

 298 SZCZSNY ANDRZEJ       5 <11> 309 - 12:46:24   988.79                     322740

 299 GRUSA WALDEMAR         1 <18> 300 S 12:47:51   988.68                     324140

 300 GRUSA WALDEMAR         1 <19> 310 S 12:47:56   988.43                     324140


 

    MISTRZOSTWO ODDZIAU WOCZYN                    - 7 -

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+

|POZ|   NAZWISKO i IMI    |ODLEG.|W.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |

|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GO| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|

|HOD|                      |       |   |GO.|GO.| 1| 2| 3| 4| 5|SER| Lot 5 |  RAZEM |   |

+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+

   1 IDASIAK SAWOMIR        324680  55    2    3  4  8  8  8  8  36  212.73   765.69 506

   2 MARCINISZYN EDWARD      321890  36   23   72  8  8  8  6  8  38  217.36   740.33 116

   3 FERENC EUGENIUSZ        329900  20    9   58  8  7  7  8  8  38  210.16   733.89 202

   4 PIECHOTA MARCIN         325220  28   30   32  5  8  7  8  8  36  221.45   730.21 523

   5 KNOPP ANDRZEJ           331060  22    7    8  6  8  8  8  6  36  166.45   699.79 226

   6 BEZPAKO WALDEMAR       323510  20   14   35  6  4  8  8  8  34  220.08   666.95 403

   7 RADWASKI MAREK         322740  18   21   82  4  8  8  8  6  34  153.49   664.28 119

   8 PAWOWSKI TOMASZ        333670  52    1   15  8  6  8  4  8  34  222.37   660.40 317

   9 KONARSKI A I G          322300  34   17   18  6  8  8  6  6  34  164.13   656.40 126

  10 MIZERNY MARIAN          329500  20   38  176  8  8  6  7  5  34  123.34   643.40 214

  11 WODARA ALFRED PIOTR     332290  28   12   25  8  3  8  6  8  33  205.43   632.33 312

  12 WOLNY KRZYSZTOF         321640  19  111  119  8  8  8  6  5  35  124.17   631.51 418

  13 PIDZIOCH MIROSAW      307180                8  8  8  8  -  32           622.63 713

  14 KREUTZMAN MARCEL        328590  38   16   24  7  6  3  8  8  32  199.66   614.32 305

  15 NOWAK KRYSTIAN          329730  11   49  207  6  8  8  7  3  32   75.54   599.98 215

  16 NIEEK JZEF           321520  21  106  115  8  8  4  5  8  33  204.44   589.64 520

  17 MAKARA DARIUSZ          320840  18   77  110  8  6  7  7  3  31   76.72   556.81 115

  18 KINDER DANIEL           328230  20   20   37  5  8  2  8  6  29  154.11   553.04 229

  19 KINDER JZEF            328230  26    6   60  5  8  1  8  6  28  160.53   551.94 210

  20 KUBOT PIOTR             307170                8  4  8  8  -  28           549.91 708

  21 OLEJNIK KRZYSZTOF       317840  20  140  218  7  5  8  7  3  30   71.39   536.17 426

  22 MICHALSKI EUGENIUSZ     331510  10    5   45  8  4  4  5  7  28  183.65   533.52 212

  23 BAR ANDRZEJ             321470  30   11  103  8  7  5  7  4  31  101.33   521.25 401

  24 MAKIOLA DARIUSZ         308600                8  3  8  8  -  27           518.08 712

  25 SZCZSNY ANDRZEJ        322740  50    4   54  8  8  5  5  4  30  107.74   507.12 519

  26 HAAWIN DANIEL          320580  36   78  183  8  7  7  6  3  31   73.61   504.44 110

  27 GNATZY PAWE            331610  18   10   88  4  7  3  7  7  28  170.69   504.25 505

  28 GAZDECKI WIKTOR         323490  16  202  239  8  5  8  2  5  28  112.07   489.17 109

  29 SMYREK ALOJZY           333280  14   13   84  8  5  6  5  4  28  105.38   485.49 309

  30 PASTERNAK ZBIGNIEW      316890  18   68   87  5  6  8  5  2  26   55.28   468.34 118

  31 SZWONDER ZBIGNIEW       320850  34   22   26  6  1  8  4  5  24  140.97   461.76 140

  32 ALASIEWICZ JAN ADAM     317910  18  217  282  6  5  5  8  2  26   44.68   450.47 101

  33 BK EUGENIUSZ           326750  14   62   74  5  4  5  4  5  23  132.40   450.41 301

  34 GMYREK KAZIMIERZ        326540                5  8  5  7  -  25           448.10 504

  35 GRUSA WALDEMAR          324140  50   43   51  6  2  3  5  8  24  195.63   445.37 107

  36 WOSCHNIK KRYSTIAN       333920  16   86  198  8  8  6  3  2  27   51.31   435.46 315

  37 CHMURA MAREK            321200                5  8  2  8  -  23           421.76 604

  38 ZARZYCKI MARIAN         319920  17  169  274  4  8  6  4  2  24   46.41   409.00 617

  39 DOMALEWSKI MIECZYSAW   325320  25   36   66  7  4  7  3  3  24   77.12   383.71 524

  40 PRZYTUA KRZYSZTOF      322770                4  7  6  5  -  22           381.34 143

  41 GWӬD EUGENIUSZ        320130  14  341  367  8  8  5  3  0  24           373.34 622

  42 GLIED ANDRZEJ           321790  15  152  244  7  8  4  3  2  24   47.86   367.00 610

  43 CHRZSZCZ LESZEK        320910                8  5  7  3  -  23           362.95 618

  44 ZIMOCH DAWID            306880                8  1  5  6  -  20           331.08 725

  45 KUBOT ANTONI            306500                -  8  -  8  -  16           322.15 707

  46 DROZD EDWARD            320680                7  7  5  3  -  22           314.33 503

  47 BAR ANDRZEJ             311790  20  175  302  8  5  4  2  1  20   24.64   307.49 139

  48 ROSIEK Z-NOWAK B        328730  24  211  227  5  5  3  0  5  18  109.87   301.91 231

  49 KUPILAS HUBERT          318550  30  181  394  2  8  4  3  1  18   24.45   301.74 620

  50 BASKI KRZYSZTOF        328690                3  6  3  6  -  18           294.99 102

  51 KACZOR MAREK            332360                6  4  5  2  -  17           286.16 207

  52 KANIOWICZ JOACHIM       319030  20  134  275  2  4  4  3  2  15   47.45   277.30 508

  53 URBASKI BOGDAN         322710  29   70   99  8  6  2  0  4  20   96.17   273.34 531

  54 SZCZEPANIAK FRANCISZEK  324940  16  158  186  5  5  3  1  4  18   93.83   272.81 518

  55 CICHO PIOTR            310180                8  4  3  4  -  19           272.20 105

  56 RONIATOWSKI SZCZEPAN   326410  12  304  345  8  5  2  5  0  20           269.41 516

  57 JANKI RAFA             324910  15   69  107  1  4  2  3  4  14  105.47   269.02 507

  58 ABRAM WIESAW           324560  10  171  245  4  2  4  2  3  15   69.10   259.05 136

  59 KANIOWICZ MATEUSZ       319030  16   29  194  3  2  2  4  2  13   53.19   244.59 532

  60 CHILEJ KRZYSZTOF        329110                1  6  4  3  -  14           244.17 201


 

 

    MISTRZOSTWO ODDZIAU WOCZYN                      - 8 -

+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+

|POZ|   NAZWISKO i IMI    |ODLEG.|W.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |

|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GO| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|

|HOD|                      |       |   |GO.|GO.| 1| 2| 3| 4| 5|SER| Lot 5 |  RAZEM |   |

+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+

  61 RONIATOWSKI EDWARD     326290   9  136  330  4  4  3  2  1  14   25.84   216.78 530

  62 BEEJ ROMAN             324770   6  133  259  2  2  4  2  2  12   47.98   211.81 103

  63 WOSCHNIK KONRAD         334650   8  233  262  8  3  1  0  2  14   44.81   199.99 314

  64 BILISKI JAN            319070  14  380  508  2  4  3  3  0  12           199.05 602

  65 PROROK MARCIN           331620                5  -  4  3  -  12           197.87 515

  66 ACINA MARCIN           321930                4  4  2  3  -  13           192.94 428

  67 GUZIAL EDWARD           325170                6  4  3  -  -  13           181.36 108

  68 MACIEJEWSKI-KURZAWA     303830                0  -  2  7  -   9           178.89 711

  69 PILARSKI J. & K.        305720                2  2  6  -  -  10           172.01 714

  70 FILLA ROBERT            320530                8  1  4  -  -  13           169.59 609

  71 CZAISKI DARIUSZ        320440                3  1  3  3  -  10           163.82 607

  72 KUSAJ HUBERT MARCIN     323340                5  3  3  1  -  12           162.17 112

  73 BIRKHOF NORBERT         332240                6  4  1  0  -  11           157.41 303

  74 BASZCZYKIEWICZ JAN     322530                4  3  2  1  -  10           150.44 104

  75 BIENIASZEWSKI JAN       333410                5  6  -  -  -  11           148.47 225

  76 ACINA LESZEK           321930                7  3  1  0  -  11           147.30 427

  77 FERENC ZBIGNIEW         324780                6  4  1  -  -  11           147.04 406

  78 MYKW PIOTR            317780  14  325  326  2  1  5  1  0   9           145.16 512

  79 PLUTA MIROSAW          306520                5  -  -  4  -   9           142.31 716

  80 WITEK BERNARD           305860                0  3  2  3  -   8           128.59 722

  81 PIERZCHAA ADAM         331470                4  3  2  0  -   9           123.35 217

  82 DYCZKO WADYSAW        322080  10  506  522  2  4  2  0  0   8           115.94 608

  83 GACMANGA LEONARD        331740                -  2  4  -  -   6           115.92 204

  84 MCZKA ZBIGNIEW         331420                3  6  -  -  -   9           110.03 211

  85 DYBUL MARIUSZ           308500                0  -  2  3  -   5           103.98 704

  86 BUCZEK WADYSAW        320890                6  2  -  -  -   8           100.05 137

  87 GERLIC TOMASZ           338330                5  2  -  2  -   9            97.37 316

  88 YGADO JAN             316320                6  1  1  0  -   8            87.63 130

  89 ROJOWSKI SYLWESTER      329510                2  3  0  -  -   5            78.95 218

  90 KONIECZNY JZEF         313940                0  1  2  1  -   4            69.55 728

  91 GOCEJNA PIOTR           332140                3  3  -  -  -   6            68.58 205

  92 KAK MARCIN             321970                5  1  -  -  -   6            66.62 141

  93 GRZENIAK ANTONI MARCI  309140                3  1  -  1  -   5            63.92 703

  94 PACHOEK MIROSAW       333770                -  3  -  -  -   3            51.63 216

  95 PASTERNAK TADEUSZ       317290                5  1  0  0  -   6            50.21 135

  96 GARBOWSKI JERZY         314440                2  2  -  -  -   4            47.94 727

  97 JAROSISKI TADEUSZ      306740                1  -  2  -  -   3            46.09 705

  98 BEDNAREK JAN            321590                4  -  -  -  -   4            45.53 501

  99 MARSZAEK EMIL          326340                0  -  1  1  -   2            43.08 511

 100 TOMCZYK ZDZISAW        317400                3  1  -  -  -   4            40.00 616

 101 SUKOWSKI EUG.-MIRO     307610                3  0  -  -  -   3            33.10 720

 102 SZOLC RUDOLF            336160                -  1  0  1  -   2            32.49 310

 103 NOCZYSKI DAMIAN        338610                1  2  -  0  -   3            32.25 318

 104 KWIATKOWSKI RYSZARD     323120                4  -  -  -  -   4            31.87 421

 105 KAMISKI WALDEMAR       329760                3  -  -  -  -   3            28.74 208

 106 MAJKUT BRONISAW        321610                2  -  -  -  -   2            26.18 114

 107 KULESA PIOTR            332350                1  1  -  -  -   2            24.11 306

 108 MALINA ZB.+ BAEJ      322080                0  0  1  -  -   1            23.98 412

 109 KACZMAREK ANDRZEJ       299480                -  -  1  -  -   1            23.55 706

 110 KONARSKI EDWARD         329370                3  -  -  -  -   3            22.98 228

 111 JASKUA MARCIN          314380                -  -  1  -  -   1            16.47 729

 112 MAINKA DAMIAN           320290                0  1  -  0  -   1            14.72 613

 113 PAWLAK DARIUSZ          322730  15  386       0  1  0  0  0   1            11.91 528

 114 GARBOWSKI TOMASZ        321880                -  1  -  -  -   1            11.51 408

 115 BAR ZBIGNIEW            321530                1  -  -  -  -   1            11.29 402


 

           MISTRZOSTWO OKRGU OPOLE        - 9 -

       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+

       |Lp.|   NAZWISKO i IMI    |S.|   KONKURSY    | PUNKTY - "nr 2" |

       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+

       |   |                      |  | 1| 2| 3| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |

       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+

          1 MARCINISZYN EDWARD      1  8  8  8  8  32   217.36   631.33

          2 PAWOWSKI TOMASZ        3  8  6  8  8  30   222.37   580.48

          3 IDASIAK SAWOMIR        5  4  8  8  8  28   212.73   579.95

          4 FERENC EUGENIUSZ        2  8  7  7  8  30   210.16   569.47

          5 PIECHOTA MARCIN         5  5  8  7  8  28   221.45   550.10

          6 KNOPP ANDRZEJ           2  6  8  8  6  28   166.45   529.42

          7 KONARSKI A I G          1  6  8  8  6  28   164.13   523.59

          8 WOLNY KRZYSZTOF         4  8  8  8  5  29   124.17   518.14

          9 WODARA ALFRED PIOTR     3  8  3  8  8  27   205.43   511.87

         10 BEZPAKO WALDEMAR       4  6  4  8  8  26   220.08   503.39

         11 MIZERNY MARIAN          2  8  8  6  5  27   123.34   498.40

         12 RADWASKI MAREK         1  4  8  8  6  26   153.49   496.30

         13 NIEEK JZEF           5  8  8  4  8  28   204.44   482.82

         14 NOWAK KRYSTIAN          2  6  8  8  3  25    75.54   453.22

         15 GAZDECKI WIKTOR         1  8  5  8  5  26   112.07   449.18

         16 KREUTZMAN MARCEL        3  7  6  3  8  24   199.66   446.98

         17 MICHALSKI EUGENIUSZ     2  8  4  4  7  23   183.65   430.94

         18 PIDZIOCH MIROSAW      7  8  8  8  -  24            424.07

         19 MAKARA DARIUSZ          1  8  6  7  3  24    76.72   413.31

         20 SZCZSNY ANDRZEJ        5  8  8  5  4  25   107.74   411.33

         21 HAAWIN DANIEL          1  8  7  7  3  25    73.61   396.00

         22 OLEJNIK KRZYSZTOF       4  7  5  8  3  23    71.39   395.87

         23 KINDER DANIEL           2  5  8  2  6  21   154.11   392.69

         24 SZWONDER ZBIGNIEW       1  6  1  8  5  20   140.97   386.66

         25 BAR ANDRZEJ             4  8  7  5  4  24   101.33   380.98

         26 SMYREK ALOJZY           3  8  5  6  4  23   105.38   379.12

         27 WOSCHNIK KRYSTIAN       3  8  8  6  2  24    51.31   377.92

         28 KINDER JZEF            2  5  8  1  6  20   160.53   374.63

         29 GNATZY PAWE            5  4  7  3  7  21   170.69   374.05

         30 BK EUGENIUSZ           3  5  4  5  5  19   132.40   368.38

         31 KUBOT PIOTR             7  8  4  8  -  20            365.18

         32 PASTERNAK ZBIGNIEW      1  5  6  8  2  21    55.28   364.77

         33 GRUSA WALDEMAR          1  6  2  3  8  19   195.63   345.61

         34 ZARZYCKI MARIAN         6  4  8  6  2  20    46.41   336.43

         35 MAKIOLA DARIUSZ         7  8  3  8  -  19            329.27

         36 DOMALEWSKI MIECZYSAW   5  7  4  7  3  21    77.12   322.41

         37 GLIED ANDRZEJ           6  7  8  4  2  21    47.86   310.46

         38 GWӬD EUGENIUSZ        6  8  8  5  0  21            308.61

         39 CHRZSZCZ LESZEK        6  8  5  7  -  20            305.37

         40 ROSIEK Z-NOWAK B        2  5  5  3  5  18   109.87   301.91

         41 GMYREK KAZIMIERZ        5  5  8  5  -  18            292.79

         42 ALASIEWICZ JAN ADAM     1  6  5  5  2  18    44.68   286.18

         43 PRZYTUA KRZYSZTOF      1  4  7  6  -  17            276.25

         44 URBASKI BOGDAN         5  8  6  2  4  20    96.17   273.34

         45 BAR ANDRZEJ             1  8  5  4  1  18    24.64   267.71

         46 SZCZEPANIAK FRANCISZEK  5  5  5  3  4  17    93.83   255.13

         47 DROZD EDWARD            5  7  7  5  -  19            255.10

         48 KACZOR MAREK            2  6  4  5  -  15            252.00

         49 CHMURA MAREK            6  5  8  2  -  15            249.53

         50 KUPILAS HUBERT          6  2  8  4  1  15    24.45   240.38

         51 KANIOWICZ JOACHIM       5  2  4  4  2  12    47.45   213.09

         52 ZIMOCH DAWID            7  8  1  5  -  14            212.10

         53 JANKI RAFA             5  1  4  2  4  11   105.47   210.20

         54 WOSCHNIK KONRAD         3  8  3  1  2  14    44.81   199.99

         55 CICHO PIOTR            1  8  4  3  -  15            189.95

         56 CHILEJ KRZYSZTOF        2  1  6  4  -  11            187.22

         57 GUZIAL EDWARD           1  6  4  3  -  13            181.36

         58 ABRAM WIESAW           1  0  2  4  3   9    69.10   178.57

         59 RONIATOWSKI EDWARD     5  4  4  3  1  12    25.84   178.27

         60 BEEJ ROMAN             1  2  2  4  2  10    47.98   174.47


 

          MISTRZOSTWO ODDZIAU WOCZYN wg COEFFIC.  - 10 -

      +---+----------------------+--+------------------+-----------------+

      |Lp.|   NAZWISKO i IMI    |S.|     KONKURSY     |   COEFFICJENT   |

      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+---+--------+--------+

      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |

      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+

         1 IDASIAK SAWOMIR        5  5  5  5  5  5  25   209.58  1342.51

         2 PIECHOTA MARCIN         5  5  5  5  5  5  25   199.31  1522.16

         3 WODARA ALFRED PIOTR     3  5  5  5  5  5  25   171.95  1775.53

         4 BEZPAKO WALDEMAR       4  5  5  5  5  5  25   244.65  2183.13

         5 NIEEK JZEF           5  5  5  5  5  5  25   493.58  2397.87

         6 KONARSKI A I G          1  5  5  5  5  4  24   338.75  1492.91

         7 RADWASKI MAREK         1  5  5  5  5  4  24   309.67  1547.62

         8 MARCINISZYN EDWARD      1  5  5  5  4  5  24   341.31  1605.61

         9 SZCZSNY ANDRZEJ        5  5  5  5  4  5  24   502.13  2155.41

        10 KNOPP ANDRZEJ           2  3  5  5  5  5  23   145.42  1654.09

        11 NOWAK KRYSTIAN          2  5  5  5  5  3  23   403.76  1861.57

        12 MICHALSKI EUGENIUSZ     2  5  4  4  5  5  23   331.91  1947.57

        13 FERENC EUGENIUSZ        2  5  5  5  5  2  22   142.00  1455.35

        14 SMYREK ALOJZY           3  5  5  5  4  3  22   194.19  1594.80

        15 MAKARA DARIUSZ          1  5  5  5  5  2  22   159.11  1737.34

        16 PASTERNAK ZBIGNIEW      1  5  5  5  5  2  22   132.59  2206.89

        17 GNATZY PAWE            5  5  5  3  5  4  22   422.58  2870.64

        18 MIZERNY MARIAN          2  5  5  5  5  1  21    32.51  1019.62

        19 OLEJNIK KRZYSZTOF       4  5  4  5  5  2  21   306.24  1731.10

        20 ALASIEWICZ JAN ADAM     1  5  5  5  5  1  21   185.63  1757.26

        21 BAR ANDRZEJ             4  5  5  5  5  1  21    88.11  1903.71

        22 PIDZIOCH MIROSAW      7  5  5  5  5  -  20            443.89

        23 MAKIOLA DARIUSZ         7  5  5  5  5  -  20            923.85

        24 BAR ANDRZEJ             1  5  5  5  4  1  20   149.70  1875.39

        25 WOSCHNIK KRYSTIAN       3  5  5  5  3  2  20   242.95  2053.37

        26 KUBOT PIOTR             7  5  4  5  5  -  19            638.35

        27 KINDER JZEF            2  5  5  1  5  3  19   224.12  1321.25

        28 WOLNY KRZYSZTOF         4  5  5  5  2  2  19   254.07  1456.08

        29 KREUTZMAN MARCEL        3  5  5  2  5  2  19   167.66  1612.64

        30 HAAWIN DANIEL          1  5  5  5  3  1  19    66.72  1837.85

        31 CHMURA MAREK            6  5  5  3  5  -  18           1153.11

        32 PAWOWSKI TOMASZ        3  5  4  4  2  3  18   268.60  1864.57

        33 ZARZYCKI MARIAN         6  5  5  5  2  1  18   144.57  2026.83

        34 GMYREK KAZIMIERZ        5  5  5  2  5  -  17            840.32

        35 GAZDECKI WIKTOR         1  5  5  5  1  1  17   172.80  1345.05

        36 URBASKI BOGDAN         5  5  3  5  1  3  17   325.92  2030.49

        37 DOMALEWSKI MIECZYSAW   5  4  4  4  2  3  17   360.13  2304.25

        38 DROZD EDWARD            5  5  5  5  2  -  17           2509.06

        39 KINDER DANIEL           2  5  5  2  2  2  16    48.76  1443.65

        40 CHRZSZCZ LESZEK        6  5  5  3  2  -  15            982.26

        41 PRZYTUA KRZYSZTOF      1  2  5  5  3  -  15           1108.82

        42 SZWONDER ZBIGNIEW       1  5  3  4  2  1  15    35.93  1251.84

        43 KANIOWICZ MATEUSZ       5  5  3  2  3  2  15   190.76  1568.07

        44 KUPILAS HUBERT          6  4  5  3  2  1  15   154.83  1702.28

        45 KACZOR MAREK            2  5  5  4  0  -  14            884.02

        46 GLIED ANDRZEJ           6  5  5  1  2  1  14   130.03  1406.65

        47 ROSIEK Z-NOWAK B        2  5  5  3  0  1  14   180.50  1576.55

        48 GWӬD EUGENIUSZ        6  5  5  0  3  0  13            942.63

        49 ZIMOCH DAWID            7  5  0  3  5  -  13           1041.07

        50 CICHO PIOTR            1  5  5  0  3  -  13           1311.64

        51 GRUSA WALDEMAR          1  5  3  1  2  2  13   242.94  1316.10

        52 PROROK MARCIN           5  5  -  5  3  -  13           1556.72

        53 BK EUGENIUSZ           3  5  2  2  1  2  12   295.13  1028.29

        54 BASKI KRZYSZTOF        1  4  4  2  2  -  12           1336.88

        55 JANKI RAFA             5  3  2  1  2  4  12   406.32  1378.28

        56 RONIATOWSKI EDWARD     5  2  4  3  2  1  12   116.34  1695.17

        57 BASZCZYKIEWICZ JAN     1  5  4  1  1  -  11            903.75

        58 PILARSKI J. & K.        7  3  4  4  -  -  11           1266.40

        59 KUBOT ANTONI            7  -  5  -  5  -  10            430.38

        60 KANIOWICZ JOACHIM       5  1  3  2  3  1  10   114.63   937.50


 

         MISTRZOSTWO ODDZIAU WOCZYN wg COEFFIC.  - 11 -

      +---+----------------------+--+------------------+-----------------+

      |Lp.|   NAZWISKO i IMI    |S.|     KONKURSY     |   COEFFICJENT   |

      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+---+--------+--------+

      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |

      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+

        61 FERENC ZBIGNIEW         4  5  4  1  -  -  10           1119.91

        62 CHILEJ KRZYSZTOF        2  4  2  2  2  -  10           1165.31

        63 FILLA ROBERT            6  5  3  2  -  -  10           1167.76

        64 BILISKI JAN            6  1  4  3  2  0  10           1187.80

        65 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  5  4  1  0  -  10           1316.27

        66 WOSCHNIK KONRAD         3  5  2  1  0  1   9   199.32   879.60

        67 MCZKA ZBIGNIEW         2  4  5  -  -  -   9           1051.42

        68 GUZIAL EDWARD           1  5  3  1  -  -   9           1102.65

        69 BEEJ ROMAN             1  2  3  2  1  1   9   113.77  1122.17

        70 RONIATOWSKI SZCZEPAN   5  5  3  0  1  0   9           1237.43

        71 ACINA LESZEK           4  5  2  1  0  -   8            702.13

        72 BIENIASZEWSKI JAN       2  5  3  -  -  -   8            724.68

        73 ACINA MARCIN           4  3  1  2  2  -   8            753.36

        74 GACMANGA LEONARD        2  -  4  4  -  -   8            793.64

        75 BIRKHOF NORBERT         3  5  3  0  0  -   8            799.39

        76 MACIEJEWSKI-KURZAWA     7  1  -  2  5  -   8            832.38

        77 CZAISKI DARIUSZ        6  2  2  2  2  -   8           1035.93

        78 SZCZEPANIAK FRANCISZEK  5  2  2  2  0  2   8   294.27  1202.45

        79 PLUTA MIROSAW          7  5  -  -  2  -   7            242.03

        80 ABRAM WIESAW           1  5  2  0  0  0   7            426.96

        81 DYBUL MARIUSZ           7  3  -  2  2  -   7            523.07

        82 KAK MARCIN             1  5  1  -  -  -   6            608.65

        83 PIERZCHAA ADAM         2  4  2  0  0  -   6            664.73

        84 MYKW PIOTR            5  1  0  5  0  0   6            743.21

        85 YGADO JAN             1  4  1  1  0  -   6            894.67

        86 BUCZEK WADYSAW        1  5  0  -  -  -   5            135.72

        87 GOCEJNA PIOTR           2  5  0  -  -  -   5            454.89

        88 ROJOWSKI SYLWESTER      2  3  2  0  -  -   5            526.04

        89 BEDNAREK JAN            5  5  -  -  -  -   5            531.49

        90 GARBOWSKI JERZY         7  3  2  -  -  -   5            739.92

        91 PASTERNAK TADEUSZ       1  3  1  0  0  -   4            378.04

        92 DYCZKO WADYSAW        6  0  2  2  0  0   4            491.90

        93 GERLIC TOMASZ           3  0  2  -  1  -   3            294.80

        94 GRZENIAK ANTONI MARCI  7  2  1  -  0  -   3            335.30

        95 KAMISKI WALDEMAR       2  3  -  -  -  -   3            339.49

        96 KONIECZNY JZEF         7  0  1  2  0  -   3            509.20

        97 PACHOEK MIROSAW       2  -  2  -  -  -   2             28.88

        98 MAJKUT BRONISAW        1  2  -  -  -  -   2            106.46

        99 KULESA PIOTR            3  0  2  -  -  -   2            109.39

       100 SUKOWSKI EUG.-MIRO     7  2  0  -  -  -   2            127.19

       101 BAR ZBIGNIEW            4  2  -  -  -  -   2            157.05

       102 MARSZAEK EMIL          5  0  -  1  1  -   2            192.64

       103 WITEK BERNARD           7  0  0  1  1  -   2            285.85

       104 TOMCZYK ZDZISAW        6  1  1  -  -  -   2            287.54

       105 JAROSISKI TADEUSZ      7  0  -  2  -  -   2            314.27

       106 NOCZYSKI DAMIAN        3  1  1  -  0  -   2            382.57

       107 MALINA ZB.+ BAEJ      4  0  0  1  -  -   1             28.79

       108 GARBOWSKI TOMASZ        4  -  1  -  -  -   1             30.22

       109 KACZMAREK ANDRZEJ       7  -  -  1  -  -   1             40.55

       110 KWIATKOWSKI RYSZARD     4  1  -  -  -  -   1            100.57

       111 SZOLC RUDOLF            3  -  1  0  0  -   1            133.46

       112 MAINKA DAMIAN           6  0  1  -  0  -   1            146.83


 

                                     - 12 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKW PO LOCIE nr 5

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

   | Lp.|NAZWISKO IMI  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

       1 IDASIAK SAWOMIR        5   5    108.82  1012.71

       2 IDASIAK SAWOMIR        5   5    107.91  1012.71

       3 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   5    102.91  1040.24

       4 BK EUGENIUSZ           3   5    102.07  1011.59

       5 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   5     98.96  1040.24

       6 IDASIAK SAWOMIR        5   5     98.69  1012.71

       7 PIECHOTA MARCIN         5   5     98.61  1016.55

       8 MARCINISZYN EDWARD      1   5     97.14   989.58

       9 SZWONDER ZBIGNIEW       1   5     94.45   984.27

      10 IDASIAK SAWOMIR        5   5     94.00  1012.71

      11 OLEJNIK KRZYSZTOF       4   5     93.19   978.77

      12 GRUSA WALDEMAR          1   5     92.31   997.48

      13 KONARSKI A I G          1   5     92.20   990.80

      14 FERENC EUGENIUSZ        2   5     91.19  1029.39

      15 WODARA ALFRED PIOTR     3   5     90.44  1040.02

      16 MARCINISZYN EDWARD      1   5     89.29   989.58

      17 GNATZY PAWE            5   5     85.73  1052.96

      18 MARCINISZYN EDWARD      1   5     84.50   989.58

      19 HAAWIN DANIEL          1   5     80.91   983.28

      20 IDASIAK SAWOMIR        5   4     94.99   883.89

      21 RADWASKI MAREK         1   4     91.55   870.39

      22 PIECHOTA MARCIN         5   4     89.12   886.61

      23 PIECHOTA MARCIN         5   4     88.09   886.61

      24 IDASIAK SAWOMIR        5   4     87.26   883.89

      25 RADWASKI MAREK         1   4     84.79   870.39

      26 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   4     84.46   845.24

      27 NOWAK KRYSTIAN          2   4     84.32   899.95

      28 KNOPP ANDRZEJ           2   4     83.64   842.13

      29 PAWOWSKI TOMASZ        3   4     83.47   815.41

      30 KNOPP ANDRZEJ           2   4     82.11   905.85

      31 KREUTZMAN MARCEL        3   4     81.78   894.57

      32 KNOPP ANDRZEJ           2   4     81.51   888.79

      33 FERENC EUGENIUSZ        2   4     80.95   798.03

      34 PAWOWSKI TOMASZ        3   4     80.94   853.97

      35 PASTERNAK ZBIGNIEW      1   4     80.67   788.10

      36 FERENC EUGENIUSZ        2   4     80.48   836.40

      37 FERENC EUGENIUSZ        2   4     80.47   798.03

      38 RADWASKI MAREK         1   4     80.24   805.19

      39 PAWOWSKI TOMASZ        3   4     79.83   815.41

      40 MIZERNY MARIAN          2   4     79.78   796.47

      41 FERENC EUGENIUSZ        2   4     79.30   883.03

      42 FERENC EUGENIUSZ        2   4     79.18   798.03

      43 WODARA ALFRED PIOTR     3   4     78.77   909.64

      44 KINDER JZEF            2   4     78.62   828.12

      45 MARCINISZYN EDWARD      1   4     77.83   766.28

      46 PAWOWSKI TOMASZ        3   4     77.12   815.41

      47 NIEEK JZEF           5   4     77.01   873.52

      48 MIZERNY MARIAN          2   4     76.89   697.93

      49 BEZPAKO WALDEMAR       4   4     76.56   873.95

      50 PIECHOTA MARCIN         5   4     76.19   886.61

      51 PAWOWSKI TOMASZ        3   4     76.18   900.66

      52 GRUSA WALDEMAR          1   4     75.33   673.34

      53 MIZERNY MARIAN          2   4     75.30   834.84

      54 BASKI KRZYSZTOF        1   4     75.17   688.31

      55 MAKIOLA DARIUSZ         7   4     74.92   626.75

      56 KONARSKI A I G          1   4     74.82   852.18

      57 HAAWIN DANIEL          1   4     74.17   761.26

      58 MAKIOLA DARIUSZ         7   4     74.08   626.75

      59 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   4     73.84   891.93

      60 FERENC EUGENIUSZ        2   4     73.60   900.61


 

                                     - 13 -

                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKW PO LOCIE nr 5

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

   | Lp.|NAZWISKO IMI  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|

   +----+----------------------+--+----+--------+--------+

      61 KINDER JZEF            2   4     73.21   828.12

      62 GLIED ANDRZEJ           6   4     72.92   796.49

      63 KINDER DANIEL           2   4     72.89   690.94

      64 SZCZSNY ANDRZEJ        5   4     72.58   817.32

      65 PRZYTUA KRZYSZTOF      1   4     72.52   657.55

      66 MARCINISZYN EDWARD      1   4     72.49   804.66

      67 NIEEK JZEF           5   4     72.34   815.41

      68 PIDZIOCH MIROSAW      7   4     72.32   618.97

      69 PAWOWSKI TOMASZ        3   4     71.30   717.50

      70 WODARA ALFRED PIOTR     3   4     70.79   891.40

      71 PIDZIOCH MIROSAW      7   4     70.69   618.97

      72 PIECHOTA MARCIN         5   4     69.56   826.82

      73 FERENC EUGENIUSZ        2   4     69.45   699.49

      74 BAR ANDRZEJ             4   4     69.27   669.00

      75 KNOPP ANDRZEJ           2   4     68.91   705.40

      76 WOLNY KRZYSZTOF         4   4     68.79   671.57

      77 WODARA ALFRED PIOTR     3   4     68.48   707.73

      78 PIECHOTA MARCIN         5   4     68.39   826.82

      79 KONARSKI A I G          1   4     68.25   668.50

      80 BAR ANDRZEJ             4   4     68.01   669.00

      81 OLEJNIK KRZYSZTOF       4   4     68.00   660.93

      82 DOMALEWSKI MIECZYSAW   5   4     67.50   827.16

      83 PIDZIOCH MIROSAW      7   4     66.69   618.97

      84 KONARSKI A I G          1   4     66.46   668.50

      85 HAAWIN DANIEL          1   4     66.02   662.70

      86 BILISKI JAN            6   4     65.76   645.01

      87 SZCZSNY ANDRZEJ        5   4     65.43   681.86

      88 MARCINISZYN EDWARD      1   4     65.22   667.69

      89 CHMURA MAREK            6   4     64.99   656.00

      90 MIZERNY MARIAN          2   4     64.93   796.47

      91 KREUTZMAN MARCEL        3   4     64.69   692.56

      92 ACINA MARCIN           4   4     64.56   672.90

      93 CHILEJ KRZYSZTOF        2   4     64.44   696.83

      94 GLIED ANDRZEJ           6   4     63.11   758.83

      95 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   4     62.46   654.96

      96 IDASIAK SAWOMIR        5   4     59.10   688.03

      97 IDASIAK SAWOMIR        5   3     74.77   741.61

      98 KREUTZMAN MARCEL        3   3     72.73   703.13

      99 FERENC EUGENIUSZ        2   3     71.49   754.25

     100 KNOPP ANDRZEJ           2   3     70.44   711.52

     101 BEZPAKO WALDEMAR       4   3     69.66   734.26

     102 PIECHOTA MARCIN         5   3     69.09   743.62

     103 PIECHOTA MARCIN         5   3     68.77   743.62

     104 PIDZIOCH MIROSAW      7   3     68.08   506.32

     105 IDASIAK SAWOMIR        5   3     67.02   741.61

     106 RADWASKI MAREK         1   3     66.70   685.05

     107 PRZYTUA KRZYSZTOF      1   3     66.06   543.59

     108 PIDZIOCH MIROSAW      7   3     65.52   506.32

     109 KONARSKI A I G          1   3     64.76   684.46

     110 PIECHOTA MARCIN         5   3     63.80   696.88

     111 PASTERNAK ZBIGNIEW      1   3     63.69   630.97

     112 KREUTZMAN MARCEL        3   3     63.60   703.13

     113 BK EUGENIUSZ           3   3     63.56   659.24

     114 KINDER DANIEL           2   3     63.54   701.99

     115 SZWONDER ZBIGNIEW       1   3     63.45   680.30

     116 FERENC EUGENIUSZ        2   3     63.40   754.25

     117 BAR ANDRZEJ             4   3     63.40   667.36

     118 BK EUGENIUSZ           3   3     63.31   679.10

     119 MAKARA DARIUSZ          1   3     63.21   680.27

     120 BEZPAKO WALDEMAR       4   3     63.08   669.50


 

      MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAU WOCZYN         - 14 -

   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMI    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        |  |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 IDASIAK SAWOMIR        5   8   32   40    230.17   628.13   858.30

      2 PAWOWSKI TOMASZ        3   8   32   40    231.34   610.03   841.36

      3 FERENC EUGENIUSZ        2   8   32   40    210.16   625.42   835.58

      4 KONARSKI A I G          1   8   32   40    215.90   618.40   834.29

      5 MARCINISZYN EDWARD      1   8   32   40    218.49   589.43   807.92

      6 WODARA ALFRED PIOTR     3   8   32   40    220.12   585.00   805.12

      7 PIECHOTA MARCIN         5   8   32   40    224.50   580.44   804.93

      8 SZCZSNY ANDRZEJ        5   8   32   40    208.25   568.54   776.80

      9 KNOPP ANDRZEJ           2   7   32   39    195.61   567.89   763.50

     10 BEZPAKO WALDEMAR       4   8   32   40    220.09   542.07   762.16

     11 MIZERNY MARIAN          2   5   32   37    123.34   636.36   759.70

     12 KREUTZMAN MARCEL        3   8   30   38    201.41   551.93   753.34

     13 GRUSA WALDEMAR          1   8   30   38    211.27   538.85   750.12

     14 RADWASKI MAREK         1   6   32   38    153.49   593.21   746.70

     15 SZWONDER ZBIGNIEW       1   6   31   37    162.74   551.52   714.26

     16 BAR ANDRZEJ             4   5   32   37    123.86   571.21   695.07

     17 WOLNY KRZYSZTOF         4   5   32   37    124.17   562.62   686.79

     18 NIEEK JZEF           5   8   27   35    206.96   437.52   644.48

     19 KINDER JZEF            2   7   26   33    183.34   458.35   641.69

     20 PIDZIOCH MIROSAW      7       32   32             638.66   638.66

     21 OLEJNIK KRZYSZTOF       4   3   32   35     71.38   563.07   634.45

     22 HAAWIN DANIEL          1   4   31   35     97.99   532.46   630.45

     23 MAKIOLA DARIUSZ         7       32   32             626.83   626.83

     24 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   2   32   34     44.68   577.87   622.55

     25 KINDER DANIEL           2   6   27   33    154.11   467.21   621.32

     26 PRZYTUA KRZYSZTOF      1       32   32             613.38   613.38

     27 CHMURA MAREK            6       32   32             601.98   601.98

     28 NOWAK KRYSTIAN          2   3   29   32     75.54   524.44   599.99

     29 KUBOT PIOTR             7       30   30             597.16   597.16

     30 MAKARA DARIUSZ          1   3   30   33     76.68   513.66   590.34

     31 SMYREK ALOJZY           3   4   26   30    105.39   442.85   548.24

     32 BK EUGENIUSZ           3   5   24   29    132.40   407.53   539.93

     33 MICHALSKI EUGENIUSZ     2   7   21   28    183.65   349.88   533.53

     34 GNATZY PAWE            5   7   23   30    170.70   362.40   533.10

     35 GAZDECKI WIKTOR         1   5   25   30    112.09   418.85   530.94

     36 PASTERNAK ZBIGNIEW      1   2   28   30     55.28   470.08   525.37

     37 BAR ANDRZEJ             1   1   29   30     24.64   496.40   521.04

     38 URBASKI BOGDAN         5   6   25   31    144.46   369.17   513.64

     39 CHRZSZCZ LESZEK        6       29   29             499.31   499.31

     40 GMYREK KAZIMIERZ        5       28   28             494.02   494.02

     41 WOSCHNIK KRYSTIAN       3   2   26   28     51.31   420.41   471.72

     42 DOMALEWSKI MIECZYSAW   5   5   24   29    128.67   339.66   468.33

     43 BASKI KRZYSZTOF        1       27   27             430.97   430.97

     44 ROSIEK Z-NOWAK B        2   6   20   26    132.90   292.41   425.31

     45 ZARZYCKI MARIAN         6   2   23   25     46.41   375.14   421.55

     46 KUPILAS HUBERT          6   1   24   25     24.45   384.88   409.33

     47 GWӬD EUGENIUSZ        6       25   25             402.04   402.04

     48 GLIED ANDRZEJ           6   2   23   25     47.86   353.99   401.85

     49 KACZOR MAREK            2       24   24             397.33   397.33

     50 ABRAM WIESAW           1   3   19   22     69.10   302.79   371.89

     51 ZIMOCH DAWID            7       21   21             365.54   365.54

     52 KUBOT ANTONI            7       16   16             354.18   354.18

     53 CHILEJ KRZYSZTOF        2       22   22             330.51   330.51

     54 DROZD EDWARD            5       23   23             326.13   326.13

     55 KANIOWICZ JOACHIM       5   2   16   18     47.46   259.65   307.11

     56 CICHO PIOTR            1       20   20             296.92   296.92

     57 PROROK MARCIN           5       18   18             289.36   289.36

     58 JANKI RAFA             5   4   12   16    105.48   182.84   288.32

     59 RONIATOWSKI SZCZEPAN   5       21   21             283.10   283.10

     60 KANIOWICZ MATEUSZ       5   2   14   16     53.19   227.50   280.69


 

      MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAU WOCZYN         - 15 -

   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMI    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        |  |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+

     61 BASZCZYKIEWICZ JAN     1       18   18             276.79   276.79

     62 SZCZEPANIAK FRANCISZEK  5   4   14   18     93.83   178.99   272.82

     63 BILISKI JAN            6       16   16             251.88   251.88

     64 BEEJ ROMAN             1   2   13   15     47.98   194.10   242.08

     65 PILARSKI J. & K.        7       15   15             241.53   241.53

     66 FILLA ROBERT            6       17   17             236.72   236.72

     67 KUSAJ HUBERT MARCIN     1       18   18             232.76   232.76

     68 GUZIAL EDWARD           1       16   16             228.53   228.53

     69 RONIATOWSKI EDWARD     5   1   13   14     25.84   190.95   216.78

     70 PIERZCHAA ADAM         2       16   16             216.34   216.34

     71 MACIEJEWSKI-KURZAWA     7       11   11             208.52   208.52

     72 ACINA MARCIN           4       14   14             203.19   203.19

     73 BIENIASZEWSKI JAN       2       15   15             202.70   202.70

     74 GACMANGA LEONARD        2       12   12             200.22   200.22

     75 WOSCHNIK KONRAD         3   2   12   14     44.80   155.18   199.98

     76 MCZKA ZBIGNIEW         2       16   16             199.50   199.50

     77 CZAISKI DARIUSZ        6       12   12             195.51   195.51

     78 PLUTA MIROSAW          7       12   12             191.80   191.80

     79 BIRKHOF NORBERT         3       13   13             171.36   171.36

     80 GOCEJNA PIOTR           2       13   13             167.82   167.82

     81 WITEK BERNARD           7       12   12             164.62   164.62

     82 MYKW PIOTR            5       10   10             158.33   158.33

     83 FERENC ZBIGNIEW         4       12   12             155.52   155.52

     84 DYBUL MARIUSZ           7        9    9             150.26   150.26

     85 ACINA LESZEK           4       11   11             147.29   147.29

     86 GERLIC TOMASZ           3       12   12             143.86   143.86

     87 ROJOWSKI SYLWESTER      2       11   11             135.66   135.66

     88 BUCZEK WADYSAW        1       10   10             127.23   127.23

     89 DYCZKO WADYSAW        6        9    9             123.76   123.76

     90 KAK MARCIN             1        9    9             102.58   102.58

     91 PASTERNAK TADEUSZ       1       10   10              96.08    96.08

     92 YGADO JAN             1        8    8              87.63    87.63

     93 KULESA PIOTR            3        6    6              86.09    86.09

     94 GARBOWSKI JERZY         7        7    7              77.63    77.63

     95 KONIECZNY JZEF         7        4    4              69.56    69.56

     96 GRZENIAK ANTONI MARCI  7        5    5              63.92    63.92

     97 PACHOEK MIROSAW       2        4    4              63.36    63.36

     98 KONARSKI EDWARD         2        7    7              57.94    57.94

     99 MALINA ZB.+ BAEJ      4        4    4              56.52    56.52

    100 BEDNAREK JAN            5        5    5              55.90    55.90

    101 KAMISKI WALDEMAR       2        5    5              47.77    47.77

    102 KWIATKOWSKI RYSZARD     4        6    6              47.38    47.38

    103 JAROSISKI TADEUSZ      7        3    3              46.10    46.10

    104 SZOLC RUDOLF            3        3    3              44.85    44.85

    105 MARSZAEK EMIL          5        2    2              43.09    43.09

    106 KACZMAREK ANDRZEJ       7        2    2              40.77    40.77

    107 TOMCZYK ZDZISAW        6        4    4              40.00    40.00

    108 SUKOWSKI EUG.-MIRO     7        3    3              33.10    33.10

    109 NOCZYSKI DAMIAN        3        3    3              32.26    32.26

    110 GARBOWSKI TOMASZ        4        2    2              30.43    30.43

    111 MAJKUT BRONISAW        1        2    2              26.18    26.18

    112 BAR ZBIGNIEW            4        2    2              24.36    24.36

    113 JASKUA MARCIN          7        1    1              16.47    16.47

    114 MAINKA DAMIAN           6        1    1              14.72    14.72

    115 TOMICZEK RYSZARD        2        1    1              14.64    14.64

    116 PAWLAK DARIUSZ          5        1    1              11.91    11.91

 

.