•  
 
Menu strony
STRONA GŁÓWNA

LOTY GOŁĘBI

- 2011

- 2012

- 2013

- 2014

- 2015

- 2016

- 2017

- 2018

- 2019

GALERIA

SEKCJE

 

Aktualnie online
· Gości online: 1

· UĹźytkownikĂłw online: 0

· Łącznie uĹźytkownikĂłw: 2
· Najnowszy uĹźytkownik: stetelmajer
Logowanie
Nazwa uĹźytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
S. WOŁCZYN - 15.09.2013.-PYRZYCE

                                     - 1 -

 

 

 

 

        LISTA KONKURSOWA 05/2013

 

 

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 01

 

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

 

                 PYRZYCE

 

       ------------------------------------------------------------------

 

       Data odbytego lotu                               - 15.09.2013 rok

       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 320980 [m]

       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:20:00

       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE

       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE

       Punkty stałe za konkurs                          -  30.00

       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 13

       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 314

       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 79

       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-12:03:26

       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1137.13 [m/min.]

       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-12:47:51

       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 988.68 [m/min.]

       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.42m.22s.

 

 

 

 

 

         SEKRETARZ                                           PREZES


 

                                            - 2 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

    1 KONARSKI A I G          34-11- 6 S - 12:03:26 1137.13   3.18   30.00   30.00  322300 0  

    2 KONARSKI A I G          < 2>   7 S - 12:03:28 1136.99   6.37   29.88   29.88         0  

    3 RADWAŃSKI MAREK         18- 6- 6 S - 12:04:27 1134.61   9.55   29.77   29.77  322740 0  

    4 SZWONDER ZBIGNIEW       34- 6- 5 S - 12:02:49 1134.48  12.74   29.65   29.65  320850 0  

    5 MARCINISZYN EDWARD      36-16- 8 S - 12:03:59 1133.48  15.92   29.54   29.54  321890 0  

    6 SZWONDER ZBIGNIEW       < 2>   8 S - 12:03:33 1131.55  19.11   29.42   29.42         0  

    7 KONARSKI A I G          < 3>  10 S - 12:06:39 1124.37  22.29   29.31   29.31         0  

    8 SZWONDER ZBIGNIEW       < 3>  14 S - 12:05:22 1124.34  25.48   29.19   29.19         0  

    9 GRUSA WALDEMAR          50-18- 8 S - 12:08:20 1124.19  28.66   29.08   29.08  324140 0  

   10 KONARSKI A I G          < 4>  17 S - 12:06:48 1123.78  31.85   28.96   28.96         0  

   11 GRUSA WALDEMAR          < 2>  24 S - 12:08:40 1122.89  35.03   28.85   28.85         0  

   12 PASTERNAK ZBIGNIEW      18- 2- 2 S - 12:05:09 1111.31  38.22   28.73   28.73  316890 0  

   13 MARCINISZYN EDWARD      < 2>  20 S - 12:10:06 1109.58  41.40   28.62   28.62         0  

   14 SZWONDER ZBIGNIEW       < 4>  32 S - 12:09:33 1108.10  44.59   28.50   28.50         0  

   15 MAKARA DARIUSZ          18- 3- 3 S - 12:09:34 1108.00  47.77   28.38   28.38  320840 0  

   16 HAŁAWIN DANIEL          36- 4- 3 S - 12:09:21 1107.93  50.96   28.27   28.27  320580 0  

   17 KONARSKI A I G          < 5>  38 - - 12:10:55 1107.88  54.14   28.15   28.15         0  

   18 RADWAŃSKI MAREK         < 2>  27 S - 12:11:31 1107.11  57.32   28.04   28.04         0  

   19 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 2>---- S - 12:07:09 1103.57  60.51   27.92   27.92         0  

   20 MARCINISZYN EDWARD      < 3>  21 - - 12:11:45 1103.31  63.69   27.81   27.81         0  

   21 MARCINISZYN EDWARD      < 4>  22 S - 12:11:57 1102.55  66.88   27.69   27.69         0  

   22 MARCINISZYN EDWARD      < 5>  23 S - 12:11:58 1102.49  70.06   27.58   27.58         0  

   23 MARCINISZYN EDWARD      < 6>  28 S - 12:12:12 1101.61  73.25   27.46   27.46         0  

   24 GRUSA WALDEMAR          < 3>  25 - - 12:15:13 1097.97  76.43   27.35   27.35         0  

   25 GRUSA WALDEMAR          < 4>  30 - - 12:15:56 1095.31  79.62   27.23   27.23         0  

   26 MAKARA DARIUSZ          < 2>  62 S - 12:13:00 1095.02  82.80   27.12   27.12         0  

   27 RADWAŃSKI MAREK         < 3>  35 S - 12:15:13 1093.23  85.99   27.00   27.00         0  

   28 MARCINISZYN EDWARD      < 7>  29 S - 12:15:12 1090.41  89.17   26.88   26.88         0  

   29 MARCINISZYN EDWARD      < 8>  31 S - 12:15:22 1089.80  92.36   26.77   26.77         0  

   30 GRUSA WALDEMAR          < 5>  36 - - 12:18:00 1087.72  95.54   26.65   26.65         0  

   31 MARCINISZYN EDWARD      < 9>  34 S - 12:16:09 1086.92  98.73   26.54   26.54         0  

   32 SZWONDER ZBIGNIEW       < 5>  71 S - 12:15:57 1084.14 101.91   26.42   26.42         0  

   33 BEŁEJ ROMAN              6- 2- 2 S - 12:19:43 1083.59 105.10   26.31   26.31  324770 0  

   34 MARCINISZYN EDWARD      <10>  40 - - 12:18:36 1078.00 108.28   26.19   26.19         0  

   35 RADWAŃSKI MAREK         < 4>  60 S - 12:20:25 1074.31 111.46   26.08   26.08         0  

   36 GRUSA WALDEMAR          < 6>  37 - - 12:24:45 1063.63 114.65   25.96   25.96         0  

   37 GRUSA WALDEMAR          < 7>  42 S - 12:24:48 1063.45 117.83   25.85   25.85         0  

   38 KONARSKI A I G          < 6>  44 S - 12:23:37 1061.54 121.02   25.73   25.73         0  

   39 ABRAM WIESŁAW           10- 3- 3 S - 12:25:45 1061.52 124.20   25.62   25.62  324560 0  

   40 MARCINISZYN EDWARD      <11>  46 S - 12:24:03 1058.67 127.39   25.50   25.50         0  

   41 BAR ANDRZEJ             20- 1- 1 S - 12:15:15 1056.02 130.57   25.38   25.38  311790 0  

   42 GRUSA WALDEMAR          < 8>  49 - - 12:29:11 1048.38 133.76   25.27   25.27         0  

   43 HAŁAWIN DANIEL          < 2>  50 - - 12:25:50 1048.22 136.94   25.15   25.15         0  

   44 KONARSKI A I G          < 7>  51 - - 12:28:28 1044.85 140.13   25.04   25.04         0  

   45 GAZDECKI WIKTOR         16- 5- 5 S - 12:30:25 1042.12 143.31   24.92   24.92  323490 0  

   46 MARCINISZYN EDWARD      <12>  47 - - 12:30:23 1037.07 146.50   24.81   24.81         0  

   47 MARCINISZYN EDWARD      <13>  58 S - 12:30:49 1035.63 149.68   24.69   24.69         0  

   48 ALASIEWICZ JAN ADAM     18- 2- 2 S - 12:27:15 1034.70 152.87   24.58   24.58  317910 0  

   49 GRUSA WALDEMAR          < 9>  53 S - 12:33:51 1032.79 156.05   24.46   24.46         0  

   50 HAŁAWIN DANIEL          < 3>  54 S - 12:31:04 1030.58 159.24   24.35   24.35         0  

   51 KONARSKI A I G          < 8>  52 - - 12:32:57 1029.88 162.42   24.23   24.23         0  

   52 KONARSKI A I G          < 9>  67 S - 12:33:03 1029.55 165.61   24.12   24.12         0  

   53 GRUSA WALDEMAR          <10>  55 S - 12:34:51 1029.51 168.79   24.00   24.00         0  

   54 HAŁAWIN DANIEL          < 4>---- S - 12:31:25 1029.42 171.97   23.88   23.88         0  

   55 GRUSA WALDEMAR          <11>  61 S - 12:34:54 1029.34 175.16   23.77   23.77         0  

   56 GAZDECKI WIKTOR         < 2>  57 S - 12:34:56 1027.17 178.34   23.65   23.65         0  

   57 GAZDECKI WIKTOR         < 3>  68 S - 12:35:02 1026.84 181.53   23.54   23.54         0  

   58 MARCINISZYN EDWARD      <14>  63 - - 12:33:29 1026.82 184.71   23.42   23.42         0  

   59 ABRAM WIESŁAW           < 2>  69 S - 12:36:23 1025.84 187.90   23.31   23.31         0  

   60 RADWAŃSKI MAREK         < 5>  64 S - 12:35:23 1023.33 191.08   23.19   23.19         0  


 

                                            - 3 -

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|KL.|

+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+------+-------+-

   61 GRUSA WALDEMAR          <12>  66 S - 12:37:19 1021.50 194.27   23.08   23.08         0  

   62 MAKARA DARIUSZ          < 3>---- S - 12:34:06 1021.46 197.45   22.96   22.96         0  

   63 MARCINISZYN EDWARD      <15>  70 - - 12:37:20 1014.36 200.64   22.85   22.85         0  

-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 --------------------

   64 RADWAŃSKI MAREK         < 6>---- S - 12:38:12 1014.27          22.73   22.73         0  

   65 BEŁEJ ROMAN             < 2>---- S - 12:40:14 1014.17          22.62   22.62         0  

   66 GRUSA WALDEMAR          <13>  72 S - 12:40:03 1012.78          22.50   22.50         0  

   67 KONARSKI A I G          <10>  78 - - 12:38:15 1012.73          22.38   22.38         0  

   68 GAZDECKI WIKTOR         < 4>  75 S - 12:39:42 1011.86          22.27   22.27         0  

   69 ABRAM WIESŁAW           < 3>---- S - 12:40:49 1011.67          22.15   22.15         0  

   70 MARCINISZYN EDWARD      <16>---- - - 12:38:34 1010.43          22.04   22.04         0  

   71 SZWONDER ZBIGNIEW       < 6>---- - - 12:37:47 1009.65          21.92   21.92         0  

   72 GRUSA WALDEMAR          <14>  74 S - 12:45:18  996.43          21.81   21.81         0  

   73 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 2>---- S - 12:39:30  995.02          21.69   21.69         0  

   74 GRUSA WALDEMAR          <15>  76 - - 12:46:32  992.67          21.58   21.58         0  

   75 GAZDECKI WIKTOR         < 5>---- S - 12:46:11  991.74          21.46   21.46         0  

   76 GRUSA WALDEMAR          <16>  77 - - 12:47:10  990.75          21.35   21.35         0  

   77 GRUSA WALDEMAR          <17>  79 S - 12:47:16  990.45          21.23   21.23         0  

   78 KONARSKI A I G          <11>---- - - 12:45:47  989.31          21.12   21.12         0  

   79 GRUSA WALDEMAR          <18>---- S - 12:47:51  988.68          21.00   21.00         0  

-------------- K O N I E C   K O N K U R S U --------------------

   80 GRUSA WALDEMAR          <19>---- S - 12:47:56  988.43                                0  

   81 BAR ANDRZEJ             < 2>---- S - 12:36:17  985.79                                0  

   82 HAŁAWIN DANIEL          < 5>---- S - 12:45:32  984.78                                0  

   83 KONARSKI A I G          <12>---- - - 12:47:56  982.82                                0  

   84 MARCINISZYN EDWARD      <17>---- - - 12:48:02  981.27                                0  

   85 GRUSA WALDEMAR          <20>---- S - 12:50:50  979.77                                0  

   86 KONARSKI A I G          <13>---- S - 12:49:25  978.40                                0  

   87 KONARSKI A I G          <14>---- S - 12:50:13  976.03                                0  

   88 MAKARA DARIUSZ          < 4>---- S - 12:50:00  972.24                                0  

   89 RADWAŃSKI MAREK         < 7>---- S - 12:54:02  966.19                                0  

   90 RADWAŃSKI MAREK         < 8>---- S - 12:54:24  965.13                                0  

   91 MAKARA DARIUSZ          < 5>---- S - 12:53:26  962.23                                0  

   92 GAZDECKI WIKTOR         < 6>---- S - 12:58:20  956.13                                0  

   93 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 3>---- S - 12:51:55  954.73                                0  

   94 MAKARA DARIUSZ          < 6>---- S - 12:56:06  954.60                                0  

   95 KONARSKI A I G          <15>---- - - 12:58:52  951.11                                0  

   96 GRUSA WALDEMAR          <21>---- S - 13:00:51  950.98                                0  

   97 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 3>---- S - 12:54:29  950.45                                0  

   98 GRUSA WALDEMAR          <22>---- S - 13:01:56  947.96                                0  

   99 SZWONDER ZBIGNIEW       < 7>---- - - 12:58:56  946.65                                0  

  100 GAZDECKI WIKTOR         < 7>---- S - 13:02:04  945.69                                0  

  101 HAŁAWIN DANIEL          < 6>---- - - 12:59:34  944.09                                0  

  102 GRUSA WALDEMAR          <23>---- - - 13:03:31  943.59                                0  

  103 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 4>---- S - 12:56:10  942.66                                0  

  104 MARCINISZYN EDWARD      <18>---- S - 13:04:04  935.55                                0  

  105 MAKARA DARIUSZ          < 7>---- S - 13:04:00  932.67                                0  

  106 SZWONDER ZBIGNIEW       < 8>---- - - 13:06:08  926.96                                0  

  107 MARCINISZYN EDWARD      <19>---- S - 13:10:40  917.94                                0  

  108 MARCINISZYN EDWARD      <20>---- - - 13:11:16  916.37                                0  

  109 MARCINISZYN EDWARD      <21>---- - - 13:12:48  912.39                                0  

  110 GAZDECKI WIKTOR         < 8>---- S - 13:14:50  911.67                                0  

  111 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 4>---- S - 13:10:29  907.06                                0  

  112 KONARSKI A I G          <16>---- - - 13:15:25  906.82                                0  

  113 GRUSA WALDEMAR          <24>---- - - 13:20:14  899.81                                0  

  114 GRUSA WALDEMAR          <25>---- S - 13:22:58  893.03                                0  

  115 KONARSKI A I G          <17>---- - - 13:22:41  888.65                                0  

  116 HAŁAWIN DANIEL          < 7>---- - - 13:21:44  886.23                                0  

  117 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 5>---- S - 13:18:45  886.16                                0  

  118 MARCINISZYN EDWARD      <22>---- - - 13:23:45  884.92                                0  

  119 GAZDECKI WIKTOR         < 9>---- S - 13:25:37  884.78                                0  

  120 GRUSA WALDEMAR          <26>---- S - 13:26:28  884.50                                0  


 

       MISTRZOSTWO SEKCJI WOŁCZYN                     - 4 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 MARCINISZYN EDWARD       8   32   40    221.08   563.61   784.69

      2 RADWAŃSKI MAREK          6   27   33    156.81   517.75   674.56

      3 KONARSKI A I G           6   26   32    168.00   486.83   654.83

      4 MAKARA DARIUSZ           3   29   32     78.46   502.79   581.25

      5 HAŁAWIN DANIEL           3   28   31     76.50   447.90   524.40

      6 GAZDECKI WIKTOR          5   23   28    115.84   376.50   492.34

      7 PASTERNAK ZBIGNIEW       2   25   27     56.65   430.26   486.91

      8 SZWONDER ZBIGNIEW        5   19   24    143.18   333.21   476.39

      9 ALASIEWICZ JAN ADAM      2   23   25     46.27   404.40   450.67

     10 GRUSA WALDEMAR           8   14   22    201.59   231.27   432.86

     11 PRZYTUŁA KRZYSZTOF           22   22             393.11   393.11

     12 BAR ANDRZEJ              1   21   22     25.38   327.60   352.98

     13 BAŃSKI KRZYSZTOF             20   20             329.61   329.61

     14 ABRAM WIESŁAW            3   13   16     71.08   213.07   284.15

     15 CICHOŃ PIOTR                 17   17             241.52   241.52

     16 BEŁEJ ROMAN              2    9   11     48.93   148.68   197.61

     17 GUZIAL EDWARD                13   13             178.64   178.64

     18 BŁASZCZYKIEWICZ JAN          11   11             168.23   168.23

     19 KUSAJ HUBERT MARCIN          11   11             144.74   144.74

     20 BUCZEK WŁADYSŁAW              8    8              97.99    97.99

     21 ŻYGADŁO JAN                   9    9              94.98    94.98

     22 KŁAK MARCIN                   5    5              57.57    57.57

     23 PASTERNAK TADEUSZ             4    4              35.57    35.57

     24 MAJKUT BRONISŁAW              2    2              25.44    25.44


 

        MISTRZOSTWO OPEN SEKCJI WOŁCZYN     - 5 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 KONARSKI A I G           8   32   40    221.30   629.83   851.13

      2 MARCINISZYN EDWARD       8   32   40    222.35   599.96   822.31

      3 GRUSA WALDEMAR           8   32   40    216.24   582.29   798.53

      4 RADWAŃSKI MAREK          6   32   38    156.81   605.92   762.73

      5 SZWONDER ZBIGNIEW        6   32   38    165.10   581.07   746.17

      6 HAŁAWIN DANIEL           4   32   36    101.65   559.28   660.93

      7 ALASIEWICZ JAN ADAM      2   32   34     46.27   585.75   632.02

      8 PRZYTUŁA KRZYSZTOF           32   32             621.24   621.24

      9 MAKARA DARIUSZ           3   31   34     78.46   537.03   615.49

     10 BAR ANDRZEJ              1   32   33     25.38   553.02   578.40

     11 PASTERNAK ZBIGNIEW       2   30   32     56.65   504.51   561.16

     12 GAZDECKI WIKTOR          5   25   30    115.84   419.33   535.17

     13 BAŃSKI KRZYSZTOF             29   29             468.30   468.30

     14 ABRAM WIESŁAW            3   21   24     71.08   332.64   403.72

     15 BŁASZCZYKIEWICZ JAN          19   19             295.65   295.65

     16 CICHOŃ PIOTR                 18   18             267.15   267.15

     17 GUZIAL EDWARD                17   17             237.34   237.34

     18 BEŁEJ ROMAN              2   12   14     48.93   177.86   226.79

     19 KUSAJ HUBERT MARCIN          16   16             208.78   208.78

     20 BUCZEK WŁADYSŁAW             10   10             124.15   124.15

     21 ŻYGADŁO JAN                   9    9              94.98    94.98

     22 KŁAK MARCIN                   8    8              91.55    91.55

     23 PASTERNAK TADEUSZ             7    7              80.67    80.67

     24 MAJKUT BRONISŁAW              2    2              25.44    25.44


 

       MISTRZOSTWO SEKCJI WOŁCZYN wg COEFFICJENTU  - 6 -

   +---+----------------------+--------------+--------------------------+

   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |        COEFFICJENT       |

   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+

   |   |                      |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |

   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+

      1 KONARSKI A I G           5   20   25    270.70   926.92  1197.62

      2 RADWAŃSKI MAREK          5   20   25    455.40  1034.37  1489.77

      3 MARCINISZYN EDWARD       5   20   25    283.43  1258.80  1542.23

      4 MAKARA DARIUSZ           3   20   23    328.02  1454.85  1782.87

      5 PASTERNAK ZBIGNIEW       2   20   22     98.73  1506.54  1605.27

      6 ALASIEWICZ JAN ADAM      2   20   22    152.87  1459.99  1612.86

      7 GAZDECKI WIKTOR          5   17   22    503.18  1352.21  1855.39

      8 BAR ANDRZEJ              1   20   21    130.57  1606.55  1737.12

      9 HAŁAWIN DANIEL           1   20   21     50.96  1822.33  1873.29

     10 PRZYTUŁA KRZYSZTOF           17   17             762.28   762.28

     11 BAŃSKI KRZYSZTOF             16   16             926.25   926.25

     12 SZWONDER ZBIGNIEW        1   15   16     25.48  1145.11  1170.59

     13 GRUSA WALDEMAR           3   12   15    404.46   861.30  1265.76

     14 BŁASZCZYKIEWICZ JAN          14   14             652.08   652.08

     15 BEŁEJ ROMAN              2   12   14    105.10   952.98  1058.08

     16 CICHOŃ PIOTR                 13   13            1224.21  1224.21

     17 ABRAM WIESŁAW            2   10   12    187.90   448.20   636.10

     18 KUSAJ HUBERT MARCIN          12   12            1755.97  1755.97

     19 GUZIAL EDWARD                 9    9            1153.13  1153.13

     20 ŻYGADŁO JAN                   8    8             745.40   745.40

     21 PASTERNAK TADEUSZ             7    7             380.24   380.24

     22 BUCZEK WŁADYSŁAW              7    7             578.57   578.57

     23 KŁAK MARCIN                   6    6             694.30   694.30

     24 MAJKUT BRONISŁAW              2    2             127.94   127.94

 

.