•  
 
Menu strony
STRONA GŁÓWNA

LOTY GOŁĘBI

- 2011

- 2012

- 2013

- 2014

- 2015

- 2016

- 2017

- 2018

- 2019

GALERIA

SEKCJE

 

Aktualnie online
· Gości online: 2

· UĹźytkownikĂłw online: 0

· Łącznie uĹźytkownikĂłw: 2
· Najnowszy uĹźytkownik: stetelmajer
Logowanie
Nazwa uĹźytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
WYNIKI SUPERMISTRZOSTWA ODDZIAŁU WOŁCZYN ZA 2013

Zestawienie Kategorii Super Mistrzostwa Oddziału Wołczyn rok 2013

Mistrzostwo GMP gołębi dorosłych Mistrzostwo okręgu Mistrzostwo oddziału seryjne Mistrzostwo oddziału open
Knopp Andrzej 200 Radwański Marek 195 Knopp Andrzej 190 Knopp Andrzej 185
Radwański Marek 190 Knopp Andrzej 185 Radwański Marek 180 Radwański Marek 175
Pawłowski Tomasz 180 Czański Dariusz 175 Idasiak Sławomir 170 Kinder Józef 165
Marciniszyn Edward 170 Kinder Józef 165 Kinder Józef 160 Marciniszyn Edward 155
Czański Dariusz 165 Marciniszyn Edward 160 Pawłowski Tomasz 155 Idasiak Sławomir 150
Konarski A i G 160 Idasiak Sławomir 155 Czaiński Dariusz 150 Pawłowski Tomasz 145
  155 Konarski A i G 150 Marciniszyn Edward 145 Konarski A i G 140
  150 Pawłowski Tomasz 145 Konarski A i G 140 Czaiński Dariusz 135
  145 Bar Andrzej 140 Glied Andrzej 135 Grusa Waldemar 130
  140 Bieniaszewski Jan 135 Smyrek Alojzy 130 Bar Andrzej 125
Mistrzostwo oddziału Conf. Mistrzostwo kat D Mistrzostwo gołębi rocznych Mistrzostwo GMP Młodych
Radwański Marek 180 Radwański Marek 175 Marciniszyn Edward 170 Piędzioch Mirosław 165
Knopp Andrzej 170 Knopp Andrzej 165 Konarski A i G 160 Idasiak Sławomir 155
Czański Dariusz 160 Marciniszyn Edward 155 Idasiak Sławomir 150 Mizerny Marian 145
Kinder Józef 150 Kinder Józef 145 Kinder Józef 140 Piechota Marcin 135
Marciniszyn Edward 145 Glied Andrzej 140 Grusa Waldemar 135 Marciniszyn Edward 130
Konarski A i G 140 Czański Dariusz 135 Biliński Jan 130   125
Glied Andrzej 135 Konarski A i G 130 Pawłowski Tomasz 125   120
Idasiak Sławomir 130   125 Piechota Marcin 120   115
Drozd Edward 125   120 Knopp Andrzej 115   110
Pawłowski Tomasz 120   115 Smogur Magdalena Zenon 110   105
Mistrzostwo seryjne młodycvh Mistrzostwo open gołębi młodych Mistrzostwo conf młode Mistrzostwo najlepszych lotników gołębi dorosłych
Idasiak Sławomir 160 Idasiak Sławomir 155 Idasiak Sławomir 150 Glied Andrzej  145
Marciniszyn Edward 150 Pawłowski Tomasz 145 Piechota Marcin 140 Pawłowski Tomasz 135
Ferenc Eugeniusz 140 Ferenc Eugeniusz 135 Wodara Alfred Piotr 130 Marciniszyn Edward 125
Piechota Marcin 130 Konarski A i G 125 Bezpałko Waldemar 120 Kinder Józef 115
Knopp Andrzej 125 Marciniszyn Edward 120 Śnierzek Józef 115 Pawłowski Tomasz 110
Bezpałko Waldemar 120 Wodara Alfred Piotr 115 Konarski A i G 110 Skrzydeł Włodzimierz 105
Radwański Marek 115 Piechota Marcin 110 Radwański Marek 105 Czański Dariusz 100
Pawłowski Tomasz 110 Szczesny Andrzej 105 Marciniszyn Edward 100 Kinder Józef 95
Konarski A i G 105 Knopp Andrzej 100 Szczęsny Andrzej 95 Radwański Marek 90
Mizerny Marian 100 Bezpałko Waldemar 95 Knopp Andrzej 90 Radwański Marek 85
Mistrzostwo kat M Mistrzostwo kat C Mistrzostwo kat. B Mistrzostwo kat A
Knopp Andrzej 140 Glied Andrzej 135 Knopp Andrzej 130 Radwański Marek 125
Radwański Marek 130 Grusa Waldemar 125 Radwański Marek 120 Glied Andrzej 115
Konarski A i G 120 Drozd Edward 115 Idasiak Sławomir 110 Kinder Józef 105
Czański Dariusz 110 Radwański Marek 105 Czański Dariusz 100 Marciniszyn Edward 95
Marciniszyn Edward 105 Smogur Magdalena Zenon 100 Marciniszyn Edward 95 Knopp Andrzej 90
Idasiak Sławomir 100 Knopp Andrzej 95 Kinder Józef 90 Wolny Krzysztof 85
  95 Kinder Józef 90 Prorok Marcin 85 Czański Dariusz 80
  90 Czaiński Dariusz 85 Konarski A i G 80 Konarski A i G 75
  85 Konarski A i G 80 Szczęsny Andrzej 75   70
  80 Marciniszyn Edward 75 Szczepaniak Franciszek 70   65
Najlepsze lotniki młode Super mistrzostwo 
Idasiak Sławomir 120 Marciniszyn Edward 2165
Idasiak Sławomir 110 Knopp Andrzej 1980
Michalski Eugeniusz 100 Radwański Marek 1970
Bąk Eugeniusz 90 Idasiak Sławomir 1955
Michalski Eugeniusz 85 Konarski A i G 1715
Idasiak Sławomir 80 Kinder Józef 1420
Piechota Marcin 75 Czaiński Dariusz 1395
Marciniszyn Edward 70 Pawłowski Tomasz 1370
Szwonder Zbigniew 65 Glied Andrzej 805
Idasiak Sławomir 60 Piechota Marcin 710
  Grusa Waldemar 390
    Bezpałko Waldemar 335
  Ferenc Eugeniusz 275
    Bar Andrzej 265
  Mizerny Marian 245
  Wodara Alfred Piotr 245
  Drozd Edward 240
    Smogur Magdalena Zenon 210
  Szczęsny Andrzej 170
    Bieniaszewski Jan 135
.